Ceturtdiena, 4. jūnijs Sindija, Sintija, Elfrīda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Vāc parakstus par videonovērošanas ieviešanu lielveikalu stāvvietās

Vāc parakstus par videonovērošanas ieviešanu lielveikalu stāvvietās
Foto: liepajniekiem.lv
18.11.2017 07:09

liepajniekiem.lv

Liepājnieku biedrības ”Bumerstyle Latvija” rakstītā iniciatīva par videonovērošanas kameru ieviešanu lielveikalu autostāvvietās publicēta, portālam pastāstīja biedrības ”Bumerstyle Latvija” valdes priekšsēdētājs Artūrs Soldatovs.

”Iniciatīvu sastādījām sadarbībā ar juristiem, lai tā būtu korekta,” viņš stāsta: ”Domāju, ka cilvēki, kuriem ir automašīnas, ļoti vēlētos to parakstīt, jo tādējādi automašīnas tiktu pasargātas no neapzinīgiem autovadītājiem.”

Portālā manabalss.lv par videonovērošanas nodrošināšanu lielveikalu autostāvvietās rakstīts: ”Aicinām Jūs parakstīt iniciatīvu par obligātu videonovērošanas kameru ieviešanu lielveikalu autostāvvietās.” 0Iniciatīvas pamatā ir vēlme novērst autovadītāju vidū valdošo bezatbildību pret citu īpašumu, kas izpaužas kā bojājuma radīšanu citam transportlīdzeklim autostāvvietās, pēc kā notikuma vieta tiek pamesta.

Biežāk radītie bojājumi ir iekāpjot transportlīdzeklī vai izkāpjot no tā, kad ar durvīm aizskar citu blakus novietoto transportlīdzekli, kā arī uzbraukšana stāvošam transportlīdzeklim.

Daudzos gadījumos, ja notikušajam nav liecinieku un notikušo nav fiksējušas videonovērošanas kameras, vainīgie autovadītāji nolemj pamest negadījuma vietu, tādējādi radot zaudējumus transportlīdzekļu īpašniekiem, kuri ir spiesti novērst radītos bojājumus par saviem līdzekļiem.

Pat gadījumā, ja transportlīdzeklis ir apdrošināts ar KASKO, arī šis polises veids paredz pašrisku, joprojām radot zaudējumus īpašniekiem.

Tāpat arī likumsargi ir bezspēcīgi, ja notikušajam nav liecinieku vai cita veida atbilstoši pierādījumi. Likumiski autostāvvietu īpašnieki nenes atbildību gadījumos, ja autostāvvietā novietotajam transportlīdzeklim rodas bojājumi no trešo personu puses.

”Nepieciešams veikt izmaiņas likumā vai pašvaldību saistošajos noteikumos, kas nosaka lielveikalu autostāvvietu īpašniekiem kā obligātu prasību ieviest videonovērošanas kameras to īpašumā esošajās autostāvvietās,” tā iniciatīvas autori.

Norādot: ”Esošajā praksē ir redzams, ka tirdzniecības centri ir labi nodrošināti ar videonovērošanas kamerām to iekšpusē, bet pilnīgi vai daļēji aizmirst par to uzstādīšanu autostāvvietā. Pašsaprotami, šādas izmaiņas uzliek papildus materiālu slogu komersantiem, ko radītu videonovērošanas sistēmu izvietošana un uzturēšana autostāvvietās, bet ikviens autostāvvietas lietotājs zinot, ka tā transportlīdzeklis ir drošībā būs pateicīgs komersantam un šāda komersanta apmeklējums nebūs radījis papildus neplānotus izdevumus.”

”Nav nozīmes vai Jūsu automašīnas ir jaunas vai vecākas, tas ir Jūsu īpašums un tā bojāšana no citu puses ir nepatīkama lieta, pat neskatoties, ka tas ir viegls virsbūves bojājums. Tā kā šādās stāvvietās šādi incidenti ir bieža parādība, šāda drošības līdzekļa ieviešana palīdzētu mazināt neatrisināto gadījumu skaitu,” piebilst iniciatīvas autori.

Iniciatīvas autors ir liepājnieku biedrība ”Bumerstyle Latvija”, kas ir oficiāli reģistrēta biedrība Uzņēmuma reģistrā. ”Esam liepājnieki,” tā Artūrs Saldatovs. Taču viņš norāda, ka iniciatīva attiecas ne tikai uz Liepāju, bet uz visas Latvijas pilsētām, kurās ir lielveikalu tirdzniecības centru autostāvvietas. 

”Savācot parakstus, iniciatīva automātiski tiks iesniegta Latvijas Saeimā un likuma pieņemšanas izvērtēšanu, kura uzliktu par pienākumu tirdzniecības centru īpašniekiem uzstādīt videonovērošanu tirdzniecības centru stāvvietās, lai pasargātu klientu automašīnas no neapzinīgiem autovadītājiem, kuri noskrāpē citu automašīnas un aizbēg no notikumu vietas,” tā A.Soldatovs.

Un piebilst: ”Policija ir bezspēcīga, ja nav liecinieku vai videonovērošanas. Kā jau minējām iniciatīvā, arī KASKO apdrošināšana nav spēcīga, jo noteikts pašrisks. Bet, pieņemot šādu likumprojektu, tiktu pasargāti mūsu visu privātīpašumi.”

21 komentāri

2017-11-18 08:25

anonims: un tur, kur biežāk kaut ko dauza un lauž.

2017-11-18 08:29

fifs: iniciātori šim projektam ir dārgo lūžņu īpašnieki kas mašīnas novieto pa divām stāvvietām.

2017-11-18 09:37

To Fifs: Un tu esi k2 tupeļmotora īpašnieks,kurš nekko vairāk, kā kaut ko stulbu ierakstīt nemāk.

2017-11-18 10:37

MX: Es lieku un arī likšu pa 2 stāvvietām, jo man ir apnicis, ka pajoli nemāk izkāpt no auto ārā, nenoskrāpējot vai neatsitot durvis.

2017-11-18 10:39

Asaka: Vot ari pierādījums ka šie bembiju klubi ar smadzeni nav draugos! Jūs paši saprotat ko prasat? Tad ir jābūt 101 kameirai tai sāvvietā, gadrīz pie katra auto, lai iegūtu pierādāmu materiālu kas būtu derīgs! Un poličiem vispār šīs stajanku lietas neinteresē! Man paziņai viens ar durvi spēcīgi ievilka pa sānu ka bukte palika un aizbrauca! Pierakstija nr. izsauca policiju, bet poliči atbildēja ka tas nav negadijums jo auto nav bijis kustībā! Ja grib var sūdzēt tiesā! Tad ja šāda attieksme ko jūs te vispār prasat? Sēžat savās sēdinātajās rūsas čupās un slīpējat asfaltu! :)))

2017-11-18 11:09

Lielveikals: Nav problēmu, ieviešam maksu par stāvvietas izmantošanu un uzstādam kameras.

2017-11-18 11:44

Lauznis: Kāda starpība cik dārga vai lēta mašīna?Krāsošana izmaksā plus mīnus vienādi.

2017-11-18 19:01

Lūznis: Iniciatīvas iniciatori laikam ne sevišķi apdāvināti ar prāta spējām, citādi to nevar nosaukt. Cik kameras piemēram ir jāuzstāda Rimi pazemes stāvlaukumā, lai redzētu katru automašīnu rindu no abām pusēm un tas pats pie citiem lielveikaliem? Kālab iniciatīvā nav arī punkts, kas atbalstītu to, ka pēc kameru ierakstiem tiek sodīti neapzinīgie autovadītāji, kas novieto automašīnas pa 2 vietām vai kā pagadās, par to saņemot soda kvītis pa pastu?

2017-11-18 19:51

to fifs: Man ir 2durvju auto - 1) aizmugurējam pasažierim vispār nav iespējams izkāpt, neatverot durvis līdz galam; 2) rimi autostāvvietas kolonna vienā vai otrā pusē manam auto sanāk tieši pa vidu durvīm - blīvi noparkojoties, nav iespējas izlīst no auto tajā pusē, kur ir kolonna.

2017-11-19 00:42

Trilli: Piekrītu tiem, kas liek pa 2 vietām, sevišķi Rimi. Es arī lieku, jo citādi neesmu pasargāts no bojājumiem. Un kad kādam pukstētājam pajautaju vai maksās man , ja būs skāde, tad ir klusums! Nu tad sorry. Vēl jo vairāk ka traucē stabi izkāpt, lai cik ievilktu vēderu!!! :)

2017-11-19 10:00

nnnn: Rimi nemaz nevar atvērt durvis neskarot otru auto vai kolonu. Par tiem kas noliek auto pa divām stāvvietām tur gan vajadzētu pašvaldībniekus, lai pastrādā (pamatoti sodi būtu).

2017-11-19 12:26

Kaseklis: Super ! Tātad durvis atvērt nevar , neskarot stabu vai citu mašīnu , bet , ja durvis atver , klāt pašvaldībnieks un stāda protokolu . Ja noliek pa tipa divām (patiesībā pusotrām ) vietām atkal pašvaldībnieks klāt un atkal protokols? Nav tikai īsti likuma panta ar atbilstošu izcenojumu ko piemērot , citādi gan jau tas tiktu realizēts .

2017-11-19 14:04

Raimonds-40: Novērošanas sistēmas īpašniekam ir tikai viena funkcija iekasēt naudu, jo par velti nekas nenotiek. Atbildību viņi nenes un nav nemaz iespējams redzēt katru piesitienu. Rīgā ir pieredze kur uzliek kameras, tad ierobežo laiku un pa laika normas pārkāpšanu - sods. Naudiņa ripo. Tas kārtējais biznes un nē jau naivo automašīnu īpašnieku drošībai.
Labāk būsim savstarpēji pieklājīgi un cienīsim cits citu.

2017-11-19 17:07

lapsis: >MX un Trilli līdzīgi domājošie var likt savas grabažas kaut vai pa 4 stāvvietām, ja tās ir nomalē un nevienam netraucē. Bet ja piebrauc pie pašām durvīm un noliek krustām, tad tur prasās pēc švīkas visā garumā, jo tā ir klaja necieņa pret pārējiem. Vairumā stāvvietu tiešām vietas nav daudz, bet ja neesi galīgi tizls, tad nav problēmu novietot auto tā, lai cits citam netraucētu. Un stāvietā pilnīgi pietiktu ar dažām kamerām, kuras pārklāj visu teritoriju un pie izbrauktuves lai redzētu Nr zīmi.

2017-11-19 17:58

rrrr.............: Rimi pazemes stāvvieta ir pilna tikai uz svētkiem! Pārējā laikā tur pietiek vietas pa 2 stāvvietām visiem, nav jau jāstāv visiem pie durvīm, var pabraukt drusku dziļāk un tur vietas diezgan.

2017-11-19 20:03

Johanss: Laikam latvieši maz pabraukājuši pa ārzemēm. Francijā, Spānijā, Itālijā, Grieķijā - tur buktes uz durvīm un bamperiem neviens vispār neņem vērā. Parkojas tik cieši, ka nemaz nevari izbraukt no stāvvietas, nepabakstot priekšā un aizmugurē stāvošo auto. Bet mēs jau vaimanājam par katru sīkumu, 100% ka lielie bļāvēji paķertu mērenu šoku, aizbraucot uz Eiropas dienvidu zemēm...

2017-11-19 21:49

Sesks desā: Es parkojos pa 4 vietām. Tiesības laimēju čipsu pakā. Lai visiem priecīga parkošanās!

2017-11-20 00:38

Fznats: "Gudri" runāt šeit var tie, kam auto nav skāde nodarīta. Bet kameras vajag! Dažas, bet kur redzamas visas vietas-gan ārā, gan pazemes.

2017-11-20 07:33

hfhf: Ko var satraukties Cik tad liela bukte tur var būt Cik stulbam jābūt lai kādas švīkas vai mazas buktītes dēļ sauktu menteni

2017-11-20 08:47

jā nu nē: Ja cilvēkam auto ir ļoti mīļš un ne tas vecākais, tad šī 2cm buktīte ir ļoti sāpīga un ieraudzīsi viņu katru rītu nākot pie auto! Par Rimi runājot, pilnīgi piekrītu ka ir par šauru! Izbaudiju labi šo situāciju kad bērni bija mazi! Pameiģini izņemt bērnu ar autokrēsliņu ja apstājies kā paredzēts... Neiespējamā misija neatsitot durvi pret blakus auto!

2017-11-20 16:09

To lapsis: Nu un pēc tavām domām kā būtu iespējams pierādīt faktu, ka blakus esosā mašīna tev ir izdarījusi skādi, ja tavuprāt pietiktu ar pāris kamerām kas noklātu stāvlaukumu un pie izbraukšanas būtu redzama auto numura zīme?

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz