Trešdiena, 27. maijs Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Vairs nekādu atrunu

Vairs nekādu atrunu
Foto: Egons Zīverts
01.06.2018 07:15

"Kurzemes Vārds"

Nezinātājs varētu brīnīties, kāpēc jūras virzienā pa Pērkones ielu dodas tik daudz māmiņu ar bērnu ratiem. Vakar tur jau ceturto reizi notika bezmaksas vingrošanas nodarbības māmiņām ar bērniem treneres Kristīnas Petermanes vadībā. “Karstums gan mazliet traucē, bet pameklēsim kādu ēnaināku vietu, kur darboties,” viņa pirms nodarbības saka.

Vingrošanu apmeklē teju četri desmiti māmiņu kopā ar atvasēm. Kāda par nodarbībām padzirdējusi pirmo reizi no paziņām, kāda jau grūtniecības laikā zinājusi, ka šādas nodarbības būs, un gaidījusi tās ar nepacietību. Otro reizi uz nodarbību bija ieradusies Līvija Baltrušaite-Karzone. “Mazajiem iet visādi, mēģina saprast, kas tā tāda vingrošana ir,” viņa saka, šūpinot ratus, no kuriem ar lielu interesi un aizrautību apkārt veras Līvijas atvase.

Trenere K. Petermane neslēpj prieku par to, ka sapulcējušās tik daudz māmiņu, ka nodarbības raisa lielu interesi. “Kopā būs piecdesmit nodarbības, apmēram līdz septembra beigām, kamēr vēl silts,” viņa stāsta par nodarbību plāniem. “Ja uznāk lietus, mums ir nojume, kur vingrot. Citreiz skriesim pa veloceliņu. Iesim arī uz jūru, bet ne pirmajās nodarbībās, lai kāds, kas nokavē, nebrīnās, ka šeit neesam.”

Nodarbība sākas ar skriešanas vingrojumiem, lai kārtīgi izkustētos. Mazajiem nodarbības dalībniekiem tikmēr savas darīšanas – cits spēlējas smiltiņās, cits rūpīgi vēro mammu aktivitātes, vēl cits mēģina vingrot pats. “Mazie ļoti atbalsta mammas, priecājas, draudzējas savā starpā, spēlējas. Domāju, ka māmiņām šī ir ļoti laba iespēja izvingroties. Viņas redz, ka arī citas atnākušas ar ratiem, tas iedrošina. Mammas cita citu atbalsta, sadraudzējas. Slodze ir piemērota, nodarbības notiek uz vietas, lai var būt bērniņiem tuvumā. Pēc vingrošanas redzami rezultāti, tas noteikti iepriecina,” stāsta K. Petermane.

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 1. jūnija numurā.

#kvards-20180601-03#

Foto galerija

27 komentāri

2018-06-01 09:11

tētis123: Feini šādā sutoņā, ne? Apdraud ne tikai savu tukšo galvu, bet arī bērnu veselību!
Gribētos pajautāt, tieši cik apdauzītam ir jābūt cilvēkam, lai uz šito masu hipnozi panestos!?
Tiešām, sievietes-Jūs veči dzen no mājas ārā vai kā?!
Jeb pēc bērna piedzimšanas izrādās, ka draudzeņu nav!?
Pateikšu priekšā, ja domājat ko ēdat (normālas lietas), kaut nedaudz kustaties (nez kā māmiņa to varētu nedarīt) neredzu NEVIENU iemeslu (protams, ja neesat no tām, kuras pēc 3nedēļām raujas uz darbu, krūtis izmantojat tikai vīriešu ķircināšanai) kāpēc lai būtu jāiet sevi publiski (atļaušos teikt-pazemot)
p.s. Trenere cerams uzvārdu no vecākiem ieguvusi, ja ne... žēl gan!!!

2018-06-01 09:56

mamma321: 100% piekrītu pirmajam komentāram.

2018-06-01 11:03

Tā tā dzīv paiet.: Un vakarā noguruša ,neko negrib un nevajag .Tad pēc neliela laika ,no tādas ģimenes dzīves jaukumiem, tētis sāk kost vai uzēsties. Un tad viņam bāž acīs ,lai paskatās par ko palicis.

2018-06-01 11:12

mamma: tikai aprobežoti vīri un slinkas mammas varēja komentēt kā augstāk daži labi..

2018-06-01 12:42

HMMM: Tā ir katra cilvēka paša darīšana ko viņš dara, dārgie komentētāji un ko Jūs esat izdarījuši lai dažādotu savu dzīvi? Kādas Jums tiesības nosodīt citus? Kas Jums traucē turpināt sēdēt savā dīvānā un urķēt savu IT tehnologijas brīnumu. Jums šīs sievietes parkā traucē?

2018-06-01 12:54

Viedoklis: Tikai apsveicami ka meitenes iet un vingro nevis kā dažas, kas pēc bērna piedzimšanas palaižas un pārvēršās par šreku brunčos! :) Un kladzina ka pie visa vainīga grūtniecība! Kādai tas tā ir, bet lielākā daļa pašas vainīgas!

2018-06-01 13:34

Kaut kā tā: katrs jūk prātā pa savam. Nothing personal.

2018-06-01 14:16

Nu gan: Jā jā, nav mums draudzeņu un vīri mūk prom. Un lai. Lielisks pasākums māmiņām.

2018-06-01 15:12

Pamell: Mātēm vai tad nav ko mājās darīt? Slauki putekļus, mazgā logus, kop dārzu, nodarbojies ar bērnu, lutini vīru ar gardiem ēdieniem, kārdini veci ar seksīgu veļu, apmeklē tauku atsūkšanu, ja nepieciešams, nevis demonstrē visiem
publiski neveiklas kustības un taukumus. Tādām muļķībām vienkārši čaklai sievietei neatliktu laika. Nu bet katram savs.

2018-06-01 16:24

DaU: "Mātēm vai tad nav ko mājās darīt? (..) Tādām muļķībām vienkārši čaklai sievietei neatliktu laika. Nu bet katram savs." noteica Pamell. Pamell šīs 5 minūtes bija vienīgais brīdis pa dienu, kuru viņš atvēlēja interneta komentāriem. Pārējo dienas laiku Pamell slaucīja putekļus, mazgā logus, kopj dārzu, nodarbojas ar bērniem. Vakarā viņš sagaida savu veceni seksīgā apakšveļā, jo daba viņu bija apveltījusi ar veiklību, savukārt dakteri ar tievu ķermeni!
Izvelc galvu no dib**a!!

2018-06-01 16:33

Laima: Malači, meitenes, kas piedalāties, jo tikai kustībā ir dzīvība, un, ja pašas to apzināties, iemācīsiet arī saviem bērniem! Malacis, Kristīna, ka darbojies un iedvesmo! Arī es piedalos vasaras brīvdabas fiziskajās aktivitātēs, kuras, starp citu, ir absolūti par brīvu pieejamas vairākās vietās pilsētā un vairākas reizes nedēlā ikvienam iedzīvotājam. Visi mazvērtības kompleksu nomāktie skauģi, vaimanātāji un ''padomteicēji'' - esiet brīvi!

2018-06-01 16:45

Pamell: Es daudz strādāju, mana māja ir perfektā kārtībā, tieši tāpat kā mans ķermenis! Protams , arī atpūta vajadzīga. Vīram esmu seksīga un kopta ar tvirtām krūtīm un šmaugu vidukli pat pēc dzemdībām. Labu figūru var iegūt arī čakli strādājot/vingrojot pa māju. Vismaz tas būs lietderīgi. Vīrs vienmēr ir gardi paēdis un apmierināts ar itin visu. Sevi ir jākopj, bet , ja ķermenis ir trekns, visam ciemam ļumīgu masu gan tā neizrādītu dīdoties ar haotiskām, ķēmīgām kustībām.

2018-06-01 17:23

Nesaprotu: kāpēc tāds negatīvisms komentāros. Kāpēc māmiņas ar bēbjiem nevarētu iet un vingrot, izkustēties, draudzēties? Vai Jūs, komentētāji, tas traucē? Kas Jūs esat, vīri, vīrieši, sievietes, kas te izlej tādu žulti....ar ko Jūs savā dzīvē esat neapmierināti? Kas Jums ir par nepilnvērtības sajūtu?

2018-06-01 19:29

Сирак: Вы бы лучше о экономике думали и о стране

2018-06-01 20:50

kaut kāds ārprāts: Mani šis provinciālisms liepājnieku komentāros nebeidz pārsteigt ... Vienmēr pilnīgi viss ir slikti un stulbi. Man pat prātā nevarēja ienākt, ka vingrošana parkā kādam varētu šķist stulba un nosodāma nodarbe, bet kā izrādās..Un galvenais, protams, ka pat netiek pieļauta doma, ka varbūt tās sievietes iet vingrot veselības, prieka, labsajūtas dēļ, nē, protams, tikai veču dēļ vai lai nenobarotos... Es, piemēram, ar sportu nodarbojos, jo tas man dod enerģiju, bet esmu baigā idiote droši vien.

2018-06-01 20:58

to Pamell: Lien atpakalj zem sava vira un laukaa neraadies. Straadaajot/vingrojot pa maaju, pavisam jumts aizbraucis. Ir, tur aaraa, cita dziive - ne tikai tava viira vakarnjas un puteklju stumdiishana.

Prieks, ka notiek shaadas nodarbiibas, turklaat par velti.Cerams, ka sanaak meiteneem forshi pavadiit laiku un arii iedraudzeeties!

2018-06-01 21:30

sievietes daļa: Neviena sieviete te nav nekāda verdzene Izaura,ka vergos tikai vecim! Lai šie nomierinās un priecājas,ka deviņus mēnešus viņiem bērniņu puncī iznēsājām,par ko mans vīrs ir ļoti priecīgs un pateicīgs! Mūsdienu sieviete vairs nesēdēs mājās un nelāpīs , vīram zeķes.Katra organizēta sieviete pati sadalīs savu laiku, kad darīs mājas darbus,kad ies ar mazuli pastaigāties un pavingros! Gudra sieviete izdarīs visus mājas darbus kā pašu par sevi saprotamu lietu un moža un priecīga sagaidīs mājās vīru un pie vakariņu galda mīļi pajautās, kad viņš domā pieķerties saviem mājas darbiem- saskaldīs malku,sapļaus sienu, pārlīmēs svaigas tapetes un parotaļāsies ar bērnu !

2018-06-01 21:41

vīra tiesa nezudīs: Mana vecmamma kādreiz sacīja- meitiņ iegaumē - vīram jāzina tas,kas plaukstas virspusē,bet saujiņā slēpjas sievietes gudrība, tas jāzina tikai tev! Tātad darīsim savu darbus,vingrosim, bet vakarā sagaidīsim vīru ar bučiņu !

2018-06-02 00:14

Kornēlija: Ikdienišķas kustību aktivitātes ir vitāli nepieciešamas ikvienam cilvēkam. Tāpat kā mazgāšanās vannā vai dušā un zobu tīrīšana. Lai ikviens savu ķermeni uzturētu normālā stāvoklī un nevainojami darbotos visas organisma funkcionālās sistēmas. Sportisko aktivitāšu nozīmīgums pieaug proporcionāli moderno tehnoloģiju attīstībai.

2018-06-02 06:50

Statiķis: Cik bērni jau ir pārkarsuši saulē?

2018-06-02 09:02

to sievietes daļa 21:30: Tikai zāģētāja PIE VAKARIŅU GALDA jautās vīram ,kad viņš pieķersies mājas darbiem:D Ja vīrs ir normāls viņam nekas nav jajautā,jo arī viņš plāno savu laiku un darbus ,ja vien nav ar smadzeņu darbības traucējumiem.

2018-06-02 09:04

FOTOGRĀFAM: Nevajadzēja celulītkājas likt tuvplānos :D

2018-06-02 10:41

ak vai: Kur tik daudz nejauku komentētāju ?? Dzīvē visi jauki cilvēki. Māmiņas super , tā tik turpināt !Prieks redzēt . Tīri ziņkāre parāva uzzināt , kā dzīvo īgņas ?

2018-06-02 13:10

Jeeriks: visi te tādi fitnesa ekperti :))

2018-06-02 13:53

Anna Kalniņa: Ak, cilvēki.. Pašvaldība nodrošina jaunajām māmiņām bezmaksas sporta nodarbības ar bērniem, lai nav tā, ka par viņām nedomātu. Bet jaukie komentētaji, ka vienmēr tikai nomētā ar akmeņiem.
Gaidu to brīdi, kad komentēs varēs tikai ielogojoties caur internetbanku. Uzreiz negatīvo komentāru tikpat kā nebūs.
Trenere un māmiņas - jūs esiet malači. Galvenais darīt nekā nedarīt.

2018-06-02 21:15

lllllllllllllllllllllllllll: Kā man riebjas tik neaptēst cilvēki kā tu, "Anna Kalniņa"! Internets nav anonīms!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kā to var nesajēgt! Un ja savas noļumušās miesas esi izlikusi visu aplūkošanai, tad kāpēc jāraksta būtu tikai labie komentāri kā par mirušajiem? Jāsaka taisnība. Jāsaka visu kā ir.
"Anna Kalniņa" , nekas nav BEZ MAKSAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Par šīm, apalīšu izklaidēm, samaksā cilvēki, kuri strādā un maksā nodokļus!
Ej, vingro ,kusties, bet kāpēc tas jādara par mūsu naudu? Mātes pašas var saorganizēt izklaides bez mūsu naudas izmantošanas!

2018-06-03 16:38

xsd: Lai tik meitenes kustās, ved bērnus laukā. Kad vēl, ja ne tagad, kad būs penšuki un kājas, muguras sāpēs?

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz