Trešdiena, 22. janvāris Austris

“Vairs netrāpām mērķī”

“Vairs netrāpām mērķī”
Foto: no "Facebook"
01.04.2019 07:15

"Kurzemes Vārds"

Baseinu jūras krastā, atrakcijas bērnu un pieaugušo izklaidei, ražošanas apjomu kāpināšanu un citus projektus mazie un vidējie uzņēmumi varēs īstenot ar Liepājas domes līdzfinansējumu. Pilsētas mērs Jānis Vilnītis gan neslēpj vilšanos, ka uzņēmēji kūtri piesaka ieceres, kas saistītas ar informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomu.

Šī gada mazo un vidējo komercsabiedrību projektu konkursā Liepājas dome atbalstījusi līdzfinansējuma piešķiršanu 16 uzņēmēju iecerēm, kurās paredzēta tūrisma pakalpojumu attīstība, jaunu iekārtu iegāde ražošanas paplašināšanai, kā arī jaunu darba vietu radīšana pilsētā. Šo projektu kopējā summa lēšama 310 tūkstošu eiro apmērā, no kā 76,5 tūkstošus eiro līdzfinansēs pašvaldība.

Kopumā konkursa budžets šogad bija plānots 100 tūkstoši eiro.

Paredzēts, ka pašvaldības līdzfinansējums veicinās komercsabiedrību projektu realizēšanu, ar kuriem plānots radīt 13 jaunas pastāvīgas darba vietas un 24 sezonālas darba vietas, informēja Liepājas domes pārstāve Dace Freidenfelde.

Piemēram, ar pašvaldības atbalstu jauna peldoša skatuve taps muzikālam projektam “Liepaja Lake Music”, kura radošā komanda nesen saņēma Liepājas Kultūras balvu par jaunu iniciatīvu pilsētas kultūras tūrisma attīstīšanā.

“Jaunā skatuve būs lielāka, ar mūsdienīgāku dizainu. Tā būs aprīkota ar paceļamu un nolaižamu jumtu, lai sliktos laikapstākļos no lietus pasargātu aparatūru. Protams, skatuve būs aprīkota arī ar gaismām,” pastāstīja SIA “Liepaja Music” valdes locekle Irita Kalēja, atklājot, ka arī šovasar iecerēta plaša koncertprogramma uz ūdens, kurā piedalīsies solists Emīls Balceris, Beāte Zviedre, Līva Dumpe, Katrīna Kabiņecka un citi.

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 1. aprīļa numurā.

#kvards-20190401-05#

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)