Sestdiena, 15. augusts Dzelde, Zenta, Zelda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Vairums liepājnieku neatbalsta koku ciršanu koncertdārza teritorijā

Vairums liepājnieku neatbalsta koku ciršanu koncertdārza teritorijā
Foto: liepajniekiem.lv
11.07.2018 12:06

liepajniekiem.lv

Noslēgusies publiskā apspriešana, kas norisinājās no 19.jūnija līdz 8.jūlijam un kuras mērķis bija noskaidrot sabiedrības viedokli par koncertdārza ”Pūt, vējiņi!” un tai pieguļošās teritorijas pārbūves laikā paredzēto koku ciršanu un apstādījumu kvalitātes uzlabošanu.

Kā portālam pastāstīja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele, kopumā saņemti 119 iedzīvotāju viedokļi. No tiem ieceri atbalsta 34 cilvēki, daļēji atbalsta – 25, bet neatbalsta – 60.

Publiskā apspriešana notika saistībā ar būvniecības ieceri ”Koncertdārza ”Pūt, vējiņi!” pārbūvi Peldu ielā 57, Liepājā” un atbilstoši SIA ”Labie Koki eksperti” arboristu izstrādātajam koku novērtējumam un ieteikumiem likvidēt mazvērtīgos kokus ainavas kopšanas nolūkos.

Esošais teritorijas noēnojums, ko rada lielais koku īpatsvars koncertdārza teritorijā, neatbilst tās pilnvērtīgai attīstībai, tāpēc plānots nocirst 43 kokaugus.

Ap koncertestrādi esošo labiekārtojumu (atbalstsienas, pakāpieni un nožogojums), balstoties uz iepriekš izstrādātajām vadlīnijām par objekta pārbūves risinājumiem, plānots likvidēt. Daļa esošo koku likvidējami gan minētā labiekārtojuma pārbūves, gan arī pašas estrādes pārbūves dēļ.

Apkopotie publiskās apspriešanas dati nodoti Apstādījumu uzraudzības komisijai galīgā lēmuma pieņemšanai.

Portāls jau informēja, ka koncertdārza rekonstrukcijas projektu plānots sākt īstenot jau nākamgad un tas varētu izmaksāt pusotru miljonu eiro.

28 komentāri

2018-07-11 12:29

nu un?: Vairums liepājnieku neatbalsta, bet vienalga būs komisijas lēmums. Un komisija nolems tā, ka vajag domes vadībai.

2018-07-11 12:55

cērtam, ko redzam?: "Kurzemes Vārds", 2011.g. 17.martā, "Liepas vairs nav, jaunas nebūs", N.Driķe. " ... Nacionālā botāniskā dārza direktora Andreja Svilāna skaidrojums: ir vairākas metodes, kā noteikt [koka] bojājuma apjomu. Viena no populārākajām - izmantojot Preslera svārpstu, ar kuru ieurbj koka stumbrā, izņem "serdīti", un tad var redzēt, cik liels ir bojājums. ... Liepājas domes Vides un veselības daļai tāda Preslera svārpsta (maksājot ap simts latiem!) nav, koku bojājumus nosaka, APLŪKOJOT tos. A.Damberga sacīja: "Līdz šim NAV BIJUSI (?) vajadzība ņemt un urbt. ... NAV normatīva, kas aizsargātu kokus", apgalvoja A.Damberga ... ". Domes kundzeņu kompetence un angažētība visā krāšņumā, vai ne?

2018-07-11 12:55

Kas tā tāda?: Apstādījumu uzraudzības komisija! Kas tā tāda?

2018-07-11 13:06

Hillbilly: Kopš kura laika domei interesē iedzīvotāju viedokļi ?

2018-07-11 13:27

Vadims Kislovs: te komentētāji ar galvu nedomā vai kā ? Visi koki tur ir veci un cik tad ilgi vēl viņi tos vējus varēs izturēt ? protams izzāģēt un iestādīt jau labi pāaugušus jaunus kokus jo ja nedod Dies kāds no vecajiem kādā vētrā lūzīs - Pūt Vējiņi bez tā paša vecā jumta paliks

2018-07-11 13:37

rakaris :): tie vairs nebūs ''pūt , vējiņi '' , be t''iepūt seskiņam '' :D !!!

2018-07-11 13:59

liepiņbērziņš: Kādi vēl lēmumi kaut kādadai komisijai jāpieņem, ja pārsvarā iedzīvotāji ir PRET koku izciršanu?! Tad kāda vispār jēga no tas balsošanas, ja dara kā grib?
Tā ir mūsu vēsture. Tik daudz ko šie koki redzēuši. Pūtvējiņu diskotēku un koncertu apmeklētāji mani sapratīs.
Lai tik pamēģina kokus izcirst. Apvienosimies un dosimies uz šo komidiju ar dakšām! Parādīsim, kas te ir saimnieki un neļausim atklāti dirst mums uz galvām!

2018-07-11 14:25

Daila: Ar to balsošanu ir tā ka ir-es nobalsoju,jo redzēju interneta anketu,bet daudzi mani paziņas vecaki cilveki par tādu aptauju nav pat dzirdejuši,tad jau anketas vajadzēja pasta kastītēs samest

2018-07-11 15:05

un tālāk???: Nu ja,bet tad vajag atkal uzskatāmi dot informāciju par tālākiem gājieniem, attiecībā uz,,pūt vējiņi'''.Lai tauta zin, kas sekos pēc šīs anketēšanas!PŪT VĒJIŅI kā parka sastāvdaļa pieder visiem un nedrīkst pieļaut ,ka ar tautas domām nerēķinās !

2018-07-11 15:05

Es: Kas ir vairums liepājnieku? Eistere un Co? Ap 20 cilvēku?

2018-07-11 16:45

vecs ir vecs: Beidziet ākstīties ar vecajiem kokiem, lielākā daļa jānozāgē, pilsēta nav mežš.

2018-07-11 17:26

nu vecstiešām ir vecs: Nē,pilsēta tavuprāt ir tuksnesis! Ja gribi klaju lauku,ej uz stadionu un skrien ar vai bez bumbas uz kuru pusi vēlies! Pūtiņos tāpēc arī ir forši,ka tur vasarā ir paēna un koncerta laikā saule nespīd sejā.Karstā dienā var vēsumā patverties un atpūsties un koki nav tādi ,kas lūzīs,pietiks vēl simt gadu! Nebūtu tev pajautāts,ne aizdomājies nebūtu

2018-07-11 17:35

beduīns: vecs ir vecs laikam mitinājies tuksnesī un nezin kas ir zaļās dabas skaistums.Koks ir skaists, kad ir liels un sens, ļoti ilgi jāgaida, kad koks kļūst skaists!Un parkā it īpaši tas ir svarīgi, mēs tagad priecājamies par to , ko stādījuši parka veidotāji, un ar vieglu roku to visu iznīcināt---nav pieļaujams.

2018-07-11 18:17

Motorzāģis: Vairums liepājnieku neatbalsta, ja?! 60 (!), Karl, 60 (!) pasažieri pateikuši, ka neatbalsta, turklāt, tie ir cilvēki, kas apzināti rīkojušies, lai šo savu neatbalstu paustu. Atgādiniet, lūdzu, cik šajā pilsētā kopumā ir iedzīvotāji? Pag`, un bija tak kaut kāda zinātne, kuru par socioloģiju sauca, ne? Tur bija kaut kādi priekšnoteikumi, kam jānotiek, lai aptaujas datus varētu pielīdzināt apgalvojumam "Vairums liepājnieku neatbalsta". Paldies par uzmanību!

2018-07-11 18:20

bēdīga vieta: Vienreiz gadā baptistu salidojums un veireiz Līgo

2018-07-11 21:01

Koks: ,,Pūt vējiņi" jāveido par ērti lietojamu kultūrvidi, koki protams jāretina un jāveido jauna vide ar jauniem stādījumiem. Pietiek dzīvot tik ar atmiņām, tumsu un pagātnes slavināšanu. Katrs koks ir kādu reizi iestādīts un kopts, lai paliek nākamām paaudzēm.

2018-07-11 21:07

Vinucisx: Pietiek tās pensionāru gaudas! Jābūvē moderna vide un džungļi jātīra! Pilsētai jāattīstas!

2018-07-11 22:32

neizpaliks: Tas ko tu tagad neieredzi ( pensionāru gaudas) un nievā ir tavu vecāku un pēc tam arī tava nākotne! To,ko tu uzrakstīji komentārā,nolasi saviem vecākiem , ja nē iegaumē pats!

2018-07-12 00:22

nē nu jā: Nu jau par traku. Apkārt ir parks, cilvēki - parks! Tur koku ir aumaļām. Ļaujiet taču strādāt tiem, kas grib attīstīt un atjaunot vidi. Liepāja ir ļoti zaļa pilsēta, un meži visapkārt. Un tad brīnās, ka Pūtvējiņos nekas nenotiek. Loģiski, ka nenotiek, viss vecs un apnicis.

2018-07-12 08:09

Pilnígi: piekrītu "nē nu jā".

2018-07-12 09:01

liepiņbērziņš: Ikvienam indivīdam bija iespēja balsot. Tie, kam rūp Pūt vējiņi ir nobalsojuši. Vairākums balsotāju ir PRET koku izciršanu. Kādi vēl var būt jautājumi un diskusijas? Tā aptauja bija priekš kaķiem, vai? Gribi klaju laukumu bez kokiem, ej uz stadionu. Koku izciršana nav vides atjaunošana, bet kropļošana, vēstures iznīcināšana. Vai apjēdzat, cik gadu desmitiem, jāpaiet, lai sīkais koķelis izaugtu par lielu un raženu koku? Izaugs, un tad atkal zāģēs nost? Tikai pastulbi tīņi, kuri nav jaunībā izklaidējušies Pūtiņos, var vēlēties izcirst kokus. Pūtiņi bez kokiem vars nebūs Pūtiņi. Bet mēs koku izciršanu un liepājnieku viedokļa vērā neņemšanu nepieļausim!

2018-07-12 09:04

> nē un jā: Drūmajos okupācijas laikos estrādē ik katru nedēļas nogali, līdz vēlam rudenim, notika plaši apmeklēti koncerti, "Pūti" bija zināmi visā Padomju Savienībā, sākot no Čeļabinskas ("Ariel") beidzot ar Armēniju un Gruziju ("Orera" u.c.). Lietuvas, Igaunijas kolektīvi bija ierasti viesi. Pēc Tava komentāra beidzot sapratu, kāpēc, Latvijai iegūstot neatkarību, estrāde gadu desmitiem stāv tukša un pamesta - nekas tur nevar notikt, jo - estrādē viss APNICIS UN TRAUCĒ KOKI!

2018-07-12 10:23

Buchinja: Bez shiem kokiem,veciem zaldatiem,kas redzejushi pirmos milas stastus ,pirmaas buchas disenes lsikaa,vaira nebus Put Vejinju,bet tuksnesis .,par ko ir parversta Liepaaja

2018-07-12 10:26

zoom: Ņemšanās ap tiem kokiem ir smieklīga , lai neteiktu traģiski slimīga.
Lai nu kas ,be tkoku mums netrūkst .Turklāt pa pilnam ir tieši nevērtīgie lapu koki- blīgznas un melnalkšņi. Viena parka daļa ir tik drūma.
Jābŗīnās,ka tie vēl visi nav nozāģeti un aizvietoti ar vērtīgākām un dekoratīvākām sugām.

2018-07-12 12:47

Ja: Tie,kuri ir pret, vispār zin,ka "Pūt vējiņos" aug koki, viemēr ir pirmie,kuri mauj.

2018-07-12 15:45

kur problēma: Galīgi aptrakuši?! Būtu labāk priecājušies, ka pilsētā kaut kas notiek un kļūtu par vienu sakoptu vietu vairāk! Tad arī tūristus varam gaidīt vairāk! Vides aktīvisti, bāc!

2018-07-12 21:10

nē nu jā: 9:04 - zini, lai kā tu censtos tos kokus taupīt, padomju laiki neatgriezīsies, ne Ariel, ne citas padomju grupas te vairs nebrauks. tā padomju smaka drusku jāizvēdina, jāielaiž svaigs gaiss.

2018-07-13 09:12

z: Pēc būtības, katrs koks, ko var saglabāt , ir vērtība. Nozāģēt jau var ātri, bet koks aug lēnu. Tas ir skābeklis, attīrīts gaiss, skaistums, vēsture. Var jau arī visu sterilizēt. Koki taču ne vienmēr traucē radīt ko jaunu un modernu. Ar prātu vajag darboties un ar cieņu. Vispār jau tās anketas un aptaujas nav viegli atrast. It kā Liepājas mājas lapa smuka, it kā liekas, ka varētu būt saprotama, bet nu nav viegli atrast vajadzīgo informāciju gan.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz