Svētdiena, 12. jūlijs Indriķis, Ints, Namejs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Vakanču daudz; daļa darba meklētāju rauc degunus

Vakanču daudz; daļa darba meklētāju rauc degunus
13.09.2016 13:26

liepajniekiem.lv

Šodien, 13.septembrī, Liepājas Latviešu biedrības namā norisinās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) organizētais starptautiskais vakanču gadatirgus ”Darbs un karjera 2016”, pārliecinājās portāls.

Vakanču gadatirgū šogad darba meklētājiem tiek piedāvātas vairāk nekā 700 brīvu darba vietu.

Gadatirgū šogad piedalās ne tikai Liepājā un visā Latvijā pazīstami uzņēmumi, piemēram, AS ”UPB”, SIA ”Lauma Fabrics”, SIA ”AE Partner”, SIA ”iCotton”, SIA ”Expedit Baltic”, AS ”Lauma Lingerie”, SIA ”Maxima Latvija”, SIA “Rimi Latvia”, SIA ”Jensen Metal”, SIA ”Latvijas tālrunis”, ”Ecolines” un citi, kas pasākuma apmeklētājiem piedāvā vairāk nekā 300 vakanču. Pieprasīti ir gan augsti kvalificēti darbinieki, gan vienkāršāku darbu veicēji, kuriem netiek prasīta augsta kvalifikācija.

Tāpat vakanču gadatirgū piedalās arī Zemessardze un Nacionālie bruņotie spēki. Kā portālam atzina Zemessardzes pārstāvis, interese par dienestu Zemessardzē ir salīdzinoši liela. Turklāt ne tikai no vīriešu, bet arī sieviešu puses. Diemžēl liela daļa interesentu jau ir tajā vecumā, kas dienestam vairs neder. Arī NBS pārstāvis atzina, ka interese par dienestu armijā ir, ka jau pirmās gadatirgus stundas laikā saņemti vairāki pieteikumi.

Apmeklējot NVA stendu, darba meklētāji var iegūt informāciju arī par vairāk nekā 300 NVA Liepājas filiālē reģistrētajiem darba piedāvājumiem. NVA stendā pieejama plaša informācija un konsultācijas par NVA nodarbinātības pasākumiem, apmācībām un prasmju pilnveides programmām, kā arī citiem NVA pakalpojumiem.

Turklāt vakanču gadatirgū šogad pirmo reizi piedalās arī ārvalstu darba devēju pārstāvji, piedāvājot ap 100 brīvo darba vietu.

Kā pārliecinājās portāls, piedalās Vācijas, Čehijas, Norvēģijas, Igaunijas un Lietuvas nodarbinātības dienestu eksperti, valsts iestāžu pārstāvji, kā arī Eiropas informācijas tīklu speciālisti, kas interesentiem stāsta par darba, izglītības, karjeras un uzņēmējdarbības iespējām arī šajās Eiropas valstīs.

Kā portālam pastāstīja Lietuvas nodarbinātības dienesta pārstāves, Liepājā tiek piedāvāts ap pussimts vakanču gan Klaipēdā, gan citās Lietuvas pilsētās. Galvenokārt Lietuvā tiek meklēti metinātāji, kā arī kvalificēti speciālisti celtniecības un kuģu būves nozarē.

Lietuvas nodarbinātības dienesta pārstāves portālam skaidroja, ka vēlamāk, protams, būtu, ja potenciālie darba devēji būtu ieinteresēti pārcelties uz dzīvi Lietuvā, tuvāk jaunajai darba vietai. Taču viņas atzina, ka attālums nav šķērslis. Lietuvā ievērojams skaits darba ņēmēju ik dienu uz darbu brauc 40 un vairāk kilometru, piemēram, uz darbu Klaipēdā no Palangas un Sventājas.

Taujātas, kāda ir darba meklētāju interese Liepājā par Lietuvas piedāvājumiem, Lietuvas nodarbinātības dienesta pārstāves portālam atzina, ka pusotras stundas laikā saņemts ap 40 pieteikumu.

Jāpiebilst, ka vakanču gadatirgū norisinās ne tikai individuālās konsultācijas un darba intervijas, bet arī darba un karjeras semināri, kuros piedalās Latvijas un citu Eiropas valstu eksperti un darba devēji.

Darba devēji portālam atzina, ka vakanču gadatirgus ir ļoti vērtīgs pasākums, jo tajā darba devējiem iespējams klātienē tikties ar potenciālajiem darba ņēmējiem, nevis lasīt sausu pieteikumu un autobiogrāfiju. Tāpat pēc darba devēju domām šis pasākums ir ieguvums kautrīgajiem darba meklētājiem, kuriem nepietiek dūšas doties uz konkrētu uzņēmumu un sevi pieteikt.

Ieeja pasākumā ir bez maksas. Kā novēroja portāls, apmeklētāju ir daudz. Kaut arī varbūt ne tik daudz kā iepriekšējos gados, tomēr simtiem.

Taču diemžēl lielākā daļa portāla uzrunāto darba meklētāju atzina, ka ir vīlušies, jo neko sev piemērotu nav atraduši.

Kā skaidroja bijušais uzņēmuma ”Liepājas metalurgs” darbinieks, viņš ir dziļi vīlies: ”Pēc atlaišanas no darba ”Liepājas metalurgā” darbiņu sev atradu – strādāju kokapstrādes nozarē. Taču meklēju sev darbu, kurā varētu adekvāti nopelnīt. Diemžēl tādus kā mani, kas jau ir pirmspensijas vecumā, neviens vairs negrib ņemt. Bet cik ilgi savos gados fiziski smago darbu – visu dienu uz kājām – vēl varēšu veikt?”

Arī kāda gados jauna sieviete, kura vēlējās palikt anonīma, atzina, ka ne pirmo gadu ierodas uz vakanču gadatirgu, bet prom dodas vīlusies. Viņa atklāja, ka pēc specialitātes ir informāciju tehnoloģiju speciāliste, bet jau četrus gadus ir bez darba. Un arī šoreiz nekas viņai piemērots par saprātīgu algu netiekot piedāvāts.

Foto galerija

45 komentāri

2016-09-13 13:53

Ops: Darba algu darbvietu palielinājums, kuras ir saistītas ar samazināšanu, un ar cenu palielinājumu šai valstī.Drīz šeit paliks strādāt pensionāri uz likmes grīdu.Jaunatne skrien no šīs panākumu stāvi.

2016-09-13 13:54

Valeh: Varbūt ar algu ir jāsāk.Kāda jēga ja ir daudz vakanču, bet nevienā nav normālas algas. Priekšlikumu, kas paredz darba sludinājumā ietvert algas apmēru ministru kabinets noraidīja. Tagad visur ziņojam to, ka ir daudz vakanču. Vajag būt korektiem un tā arī teikt, ka "ir daudz vakanču ar zemām algām, bet ar nomālām algām ir vien dažas vakances vai nav vispār.."

2016-09-13 14:04

mh: Ko nozīmē "darba meklētāji rauc degunus"?! Piedodiet, bet neko citu kā metinātāja, palīgstrādnieka, cnc operatora, šuvēja, adītāja un kasiera vakances, kuras katru dienu tiek pārpublicētas visās darba sludinājumu lapās, neieraudzīju. Starp citu, tās pašas kasiera vai krāvēja vakances viens no lielajiem veikaliem piedāvāja tikai Rīgā un Mārupē. Un cilvēkiem ar augstāko izglītību, piemēram, kā rakstā minētajai IT absolventei, tur nebija absolūti nekā.

2016-09-13 14:06

-ops: Tu vispār saproti ko uzrakstīji :)))))))))))
google?

2016-09-13 14:20

KAUNS: NORMA-A aicina darbā stjuārdi /tes. Kas ir STJUĀĀRDS?

2016-09-13 14:34

Jestrakovs: Jā, jāsāk arī būtu ar algas apmēru! Izstādē aiz vakanču skaita viņi varēja arī pierakstīt algas apmēru! Jo savādāk nav tam visam maz jēgas... Vismaz algu sākot no.... Citādāk nulles vērtība tai izstādei...

2016-09-13 14:51

Nenopietni: Darba devējs par potenciālo darbinieku grib zināt visu, bet paši pat piedāvātajām vakancēm algu nevar uzrādīt. Lieka laika tērēšana pretendēt uz kaut kādu vietu, kuru tāpat nevēlēsies, uzzinot ciparus.

2016-09-13 15:06

Hā!: Nu,paldies,Tev, Ops! Tiešām labs jociņš:)

2016-09-13 15:15

k,,,: Divaini,,,Grobinas pasvaldibas policija nonem no trases nodoklu maksataju,sasit, salauz kaju un tagad pec atveselosanas jamekle cits darbs,jo darba devejs nevelas maksat slimibas naudu.Varbut kludos,bet laikam dzivoju debila valsts sistema,kura pielauj varas viriem rokas palaist un pataisit cilveku par darba nespejigu.Izradas ka saja valsti nodoklu maksataji nav vajadzigi,labak sasist,salaust kaut ko un pataisit pa kropli.

2016-09-13 15:17

darba devējiem...: Maksājiet CILVĒKA cienīgu algu, un būs jums darbinieki. Nevajag būt gāpšim, visu tik sev tik sev...

2016-09-13 15:30

Nav ko cepties: tak tā izstāde ir ķeksīša pasākums. NVA imitē darbību. Algas patiešām Liepājā ir nožēlojamas,

2016-09-13 15:42

Kju to nav ko cepties: Algas ir arī Liepājā labas. Man sanāk 1000-1200, kā kuro mēnesi. Un lielai daļai draugu un paziņu un pietam darbojoties privātā sfērā. Tik labas darba vietas nekad tā nemeklēs darbiniekus. Viss iet caur draugiem un paziņām. Paskaties kaut rinķī ko pērk un kādiem auto brauc. Tā kā tik nabagi neesam.

2016-09-13 16:26

Inese to kju: Super!Kā var pierakstīties tev par draugu vai paziņu?Galīgi piegriezies par 200 eurikiem rušināt...

2016-09-13 16:28

Privat: Klau a kurš darba dēvējs grib załknābim maksāt 1000? Neviens pierādi sevi Un Tad prasi!!! Man cilvēki uz rokas sańem 700 Un visi ir apmierinati

2016-09-13 16:45

to Privat: Kāpēc tu cilvēkus par zaļknābjiem saukā, ja pat nezini, kas šeit komentē? Taisnību te raksta. Neesmu liepājnieks tapēc normāli apmaksātu darbu diemžēl atrast nevaru, jārušina par grašiem. Izglītība man ir laba, arī darba pieredze, bet diemžēl maksāt neviens par to negrib. Vajadzēja palikt Rīgā...

2016-09-13 16:57

Ha, hā: Privat- kas nav maksātājs, tas arī nebūs. Arvien izdomās iemeslu nemaksāt. Varbūt pareizi ir tā- vispirms parādi, ka maksāsi, lai ir vērts censties, citādi tukšas runas.

2016-09-13 18:03

adata: Tur tiešām ar izglītību un darba pieredzi nekas nebija atrodams....tā kā ķeksīša pasākums NVA.....

2016-09-13 18:05

adata: Tur tiešām ar izglītību un pieredzi nekas nebija atrodams, tā kā ķeksīša pasākums NVA....

2016-09-13 18:35

rakaris:): balagāns ar nosaukumu , nāciet , vergojiet , bet uz algu gan neceriet , kam tā huiņa vajadzīga ???!!!

2016-09-13 18:40

nu 4 bilde: redzama konsultante balta bluze runajoties ar cilvekiem sabazusi rpkas kabatas.Ko var gribet no ta kantora.

2016-09-13 19:41

Esmu vīlusies: Man tās vairāk, kā 700 vakances šodien atgādināja "17 šķirņu dažādus sierus", no filmas Emīla nedarbi. Nekā vairāk par to, kas ikdienā tiek piedāvāts.

2016-09-13 20:23

Tautas balss: Japriekrīt vairākumam tāds ķeksītis vien ir . Kā jautājums par algu tā sāk VALODA RAUSTĪTIES . ;) Un NVA nav tur vaunīgs viņi savu uzdevumu izpildīja lieliski salika kopā vienu un otrus . Ko katrs tur piedāvāja tas ir CITS JAUTĀJUMS.

2016-09-13 20:48

Privat: Man nav uzńēmums pilsētā

2016-09-13 20:53

jā gan: kur bija kāda vakance domē (neesmu redzējis nva),kur kada vakance no sociālā dienesta ( ne reizi nav bijis nva)..tas nozīmē labi atalgotie darbi aiziet paziņām un draugiem ,bez konkursa..nožēlojami:)

2016-09-13 21:48

un?: Cik darba devēju būtu ar mieru iztikt no tādas algas, ko piedāvā padotajiem?

2016-09-13 21:54

braucejsss: tas pats upb algu sasola,bet dzive tik izdomā kā nogriezt....

2016-09-13 22:48

esssa: ar oficalu darbu liepaja nopelnisi videji 500e un 600-700e celtnieciba, mana nozare celtnieciba un stradajot ka pasnodarbinats vai mikro uznemus celtnieciba ,daudzi protams halture neoficali,(normals cilveks maju necels ar nodokliem)(pasam jamekle objekti un jareklame sevi) var nopelnit sakot no 50e diena

2016-09-14 03:31

jurists ,.l: ar manim viena darbadeveja runaja rokas kabata ,un dirol mute ,taka govee,fu

2016-09-14 03:31

jurists ,.l: ar manim viena darbadeveja runaja rokas kabata ,un dirol mute ,taka govee,fu

2016-09-14 07:27

Zz: Nestràdàjiet ari UPTK,Jums sasolïs un apćakarés...brauciet bàlelińi uz rietumiem pełñà,tur neapćakaré....

2016-09-14 08:36

sievietei baltajā...4 bildē: Ja būtu jus virietis, varetu saprast, biljardu spelejat, bet sieviete?...nu nav tur ne kija ne bumbinjas!!! Jusu attieksme skaidra par sho pasakumu, pofig, ka tik kjeksitis!

2016-09-14 09:22

eee: Pierādi, ka esi speciālists, tad nauda vai darbs- pats tevi atradīs!

2016-09-14 11:02

atbilde uz - jā gan: Vajag labāk sekot līdzi informācijai NVA arī patreiz ir vakance...un tā ir publicēta

2016-09-14 12:50

to 11:02: nva ,jā ir beidzot konkurss ,bet kur ir konkursi uz darbavietām citur? piem.soc.dienestā,domē utt..neredzam jo viss notiek caur pazīšanos

2016-09-14 18:47

mordanga: jā...diemžēl...atkal tikai ķeksis.Piedodiet, mani neinteresē darbs Daugavpilī.Nez kāpēc....un arī "stjuārdes" vakance nu..kaut kā , ne ļoti . Es saprotu, ka var būt Ecolainā problēmas ar pareizrakstību , bet, ņemot vērā, ka apkārt staigāja daudz latviešu, arī LBN darbiniekiem bija iespēja pavaicāt, kā tad tur īsti ir. bet tā jau- ideja bija laba! mhm....uz Maximu strādāt, vai supernetto - jūs slimi, vai?

2016-09-14 21:40

jāmaina: jāmaina likumdošana,cilvēkiem jāļauj iet pensijā kā agrāk sievietēm no 55 un vīrriešiem no 60 gadiem ,tiem ,kuri saņem pensiju strādāt nedrīkstētu .Bezdarbs ļoti samazinātos .jA VALSTS DARBU NEVAR NODROŠINĀT CILVĒKIEM TAD IR BĒDĪGI

2016-09-15 07:03

PRET VINIEM: Vot slinki cilveki . Kads vel normal alga SACIET STRADAT BLET TAD ARI BUS LIELAK ALGA LOHIS

2016-09-15 11:34

aino: Ķeksīša pasākums - man skaidri un gaiši pateica, ja neaiziesi, izmetīsim ārā no darba biržas....maucīība kvadrātā...

2016-09-15 12:39

anotacija: Vajag nopietni sodīt jaunās un dārgās koncertzāles vadību kas kvalificētu kadru vietā panēma savējos, mazkvalificētos. Un tā visur, kas saistīts ar Tulcinu. Nav brīnums ka speciālisti, mani ieskaitot, atstāj Liepāju. Pretīgi, bet Liepājnieks ievēl to pasu pretekli atkal un atkal.

2016-09-15 13:54

Vārds: Es nekādas 700 darba vietas tur neredzēju, bija norāde, lai skatās NVA mājas lapā, un viss. Cilv. ar izglītību tur nekā nebija. Tie daži šūšanas uzņēmumi, kas tur bija, ņem tikai ar pieredzi. Var taču apmācīt, noteikti var. Kā tad ārzemēs var apmācīt. Cilv. no laukiem nav arī kur dzīvot. Agrāk bija kopmītnes, tagad nē. Pa to mazo aldziņu ko maksā, nekādu dzīvokli nenoīrēsi.
Tas pats, kas ar bēgļiem, brauciet prom. Latvijā jūs neesiet vajadzīgi.

2016-09-15 15:42

42: Es vienam šūšanas uzņēm. piezvanīju. Viņi latviski nerunā un pat nesaprot. Vēl pieredzi meklē!

2016-09-15 16:40

Mareks 35: Redzams, ka lielākā daļa šeit to tik prot, kā vaidēt un gausties un vienmēr visi citi vainīgi. Manuprāt šis bija ļoti labi noorganizēts un vērtīgs pasākums. Kur vēl Jūs vienā vietā klātienē satiksiet lielākos Liepājas darba devējus un varēsiet pa tiešo uzzināt par uzņēmuma plāniem un darbības specifiku? Mana kandidatūra, piemēram, ieinteresēja vairākus darba devējus un iesniedzu savu CV uz vakancēm. Paldies pasākuma organizatoriem par šādu iespēju.

2016-09-15 22:40

apnik jau...: Katru dienu to vien dzird nav darbs, neko nemaksā, ja maksātu tad būtu cilvēki utt. Teikšu atklāti zb jau šito murgu klausīties, Pasakiet man atklāti cik tad ir tā alga? 1000eiro, 1500 eiro? visi ahujenie specialisti ne? panem darba paligstradnieku maksa vinam 20-25 pa dienu, sis tevi dirst suta redz esot pa maz, uz darbu atvelkas knapi devinos un majas jau ziepe zandales puspiecos, tas ir normali? vinam redz vajag pa dienu minimums 30. Izmaksa algu oficiali, atkal slikti jo tiesu izpilditajam jamaksa ieturejumi, vajag nalikā. Nemaz nerunasim par alkahola lietošanu darba laikā. Sanak interesanta situacija, lapstu racejs grib 600 sotaki, kip meistars 1000, a cik maksat parejiem?

2016-09-16 13:25

kā tad, kā tad: Tos izglītības papīrus vajag vnk. uzkārt uz naglas,jo šajos laikos ari tā saucamā augstākā izglītība ir viens liels BIZNESS un beigu beigu beigās viens liels fufelis! Darbu šeit,manuprāt , var dabūt cilvēki kuriem ir uzņēmība,pacietība un patiešām vēlēšanās strādāt, vispirms izejot uzticības pārbaudi no darba devēja, un,pamazām pakāpties augstāk,jo pliks kaut vai 3 augstskolu papīrs taču neko vēl nenozīmē ,jo šodien ar augstsolu papīriem vazājas apkārt daudzi, tikai ar vienu noteikumu :Man ir baigā izglītība un dod dārbu par tūkstošiem! Jāsmejas.

emība,pacietība

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz