Piektdiena, 10. jūlijs Lija, Olīvija, Olivers
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Valsis mūža garumā

Valsis mūža garumā
Foto: Ruslans Šuļga
27.10.2018 13:07

liepajniekiem.lv

Piektdienas vakarā Liepājas Latviešu biedrības namā pirmo reizi notika sarīkojums Liepājas stiprajām ģimenēm. Šim pasākumam, kura ideja pieder Dzimtsarakstu nodaļas vadītājai Indrai Štālei, dots nosaukums ”Zelta valsis mūža garumā”. Uz to tika aicināti pieteikties pāri, kas laulībā nodzīvojuši 50 un vairāk gadus. Piektdien notikušajā sarīkojumā sveica trīs Dimanta ģimenes (60 kopā nodzīvoti gadi): Henkeļus, Ostapčukus un Vītoliņus. Divus Smaragda pārus (55 kopā nodzīvoti gadi):Vasiļevskus un Luterus. Kā arī sešus Zelta kāzu pārus (50 kopā nodzīvoti gadi): Korobovus, Pīrāgus, Jelišenko, Sanderus, Molodijus, Žvaguļus.

Vedēju lomā iejutās Iveta Ļesina un Mārcis Grīnbarts. Pēc tam, kad visi gaviļnieki tika ievesti skaisti dekorētajā zālē, uzrunu teica Pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš un Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Indra Štāle. Katra ģimene saņēma apliecinājumu par ierakstu kāzu jubilejas reģistrā, bet no pašvaldības dāvanu un ziedu buķeti. Visi kopā nodejoja skaistu kāzu valsi. Stiprās ģimenes un viņu viesus vakara garumā priecēja mūziķi un deju centra ”Lesto” dejotāji, bet dejas spēlēja grupa ”Lustīgais blūmīzers”. Kā sacīja Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Indra Štāle, ir liela apņemšanās šādus svētkus ar pašvaldības atbalstu Liepājas stiprajām ģimenēm organizēt arī nākošgad, tādēļ jau tagad vadītāja gan pašiem 50 un vairāk gadus kopā nodzīvojušajiem pāriem, gan tuviniekiem iesaka apsvērt iespēju pieteikties nākošā gada pasākumam ”Zelta valsis mūža garumā”.

Foto galerija

32 komentāri

2018-10-27 16:10

es: Skaisti! :)

2018-10-27 16:29

Skaisti!: Žēl , ka novadu centros stipro ģimeņu pasākumus nerīko! Zinu,ka Priekule un Vecpils organizē un Jūs esat malači ! Paldies Jums!

2018-10-27 16:54

Žans: Padomju laikos daudzi vīrieši lietoja alkoholu, vazājās apkārt ar citām vāverēm un klopēja sievas. Daudzi palika kopā laulības saitēm sieti, jo bija kauns šķirties un sarežģīti. Bija jāinformē pat partijas pirmorganizācija savā darba vietā. Varēja gadīties, ka paliec arī bez darba. Laulību šķīra tikai tad, ja tiesa atzina tādu nepieciešamību, neņemot vērā abu laulāto personu vēlmi to šķirt. Prasības par laulības šķiršanu tika atteiktas gadījumos, ja konfliktu starp laulātajiem izraisījuši nejauši un pārejoši cēloņi. Daudzas sievas piecieta vīra sānsoļus. Tāpēc labprātīgi piespiedu kārtā daudzi vecie pāri ir kopā vēl joprojām. Bez mīlestības. Zinu tādus vairākus piemērus. Cilvēki ir samierinājušies. Vecie vīrieši gan kāri skatās uz jaunākām un spraunākām dāmām, bet saprot, ka ja nav biezs maks, nav kur skriet, labāk pie savas vecās sievas apnikušajiem sāniem. (komentārs nav par pāriem šajās bildēs, bet gan vispārīgs)

2018-10-27 17:05

+ vismaz par to: šoreiz + vismaz par to ,ka ir skaista zāle,glīti saklāti ,galdi,nav plastmasa trauki...ir skaisti

2018-10-27 17:34

no Aizputes: Kad Aizputei pienāks tie laiki ? Dzimtsarakstu daļas vadītāja Ņina teica, ka visi saraksti nodoti arhīvā, neko pati nezinot ...

2018-10-27 19:10

777: Paldies Žans! Diezgan precīzi noraksturoji tos laikus! Atceros, ka viena pamuļķe pa krievu tv bļāva, ka cccp neesot seksa!!! Tas bija kronis visam!

2018-10-27 19:25

Anna: Paldies tiem , kas prot tadas reizes skaisti sagerbties!!!Bet tiem , kas atnakusi dzemperos---krajat naudu un iegadajaties uzvalku

2018-10-27 19:33

no malas: Izskatās,ka rīkotāji tiešam ir centušies. Grezni un skaisti. Droši vien arī sirsnīgi. Malači! Vienīgi mazliet žēl par viesu un radu pulciņu,kas atnākuši kā uz kino. Džemperos!!! Elementāra cieņa un pieklājība laikam viņiem ir svešvārds.

2018-10-27 19:43

bobis: Arī zinu daudzus pārus, kas formāli ir kopā visu mūžu, bet vecais visu jaunību vazājies pa bābām un sataisījis bastardus, tik tagad, kad vairs nepelna un miež biksās, nevienai, izņemot sievu, vairs nav interesants.

2018-10-27 21:31

Kantainais: es ,protamks atvainojos,bet vai tie uzklātie galdi --ir teātra butaforija??Neviena sāmpja butele nav attaisīta ,neviens pīrāgs nav uzlikts ne uz viena šķīvja ..

2018-10-27 22:29

žēl: žēl ka uz šādiem pasākumiem atļaujamies ierasties bez žaketēm un kaklasaitēm!

2018-10-27 23:01

Martinja: Pievienošos , ka ar džemperiem uz šādiem pasākumiem nevajadzētu ierasties ne sveicamajiem, ne sveicējiem. Daudzas sievietes nav pat frizūras uztaisījušas. Ja nav naudas, tuvinieki varēja taču samesties? Un dažas dāmas ielas apavos! Un dāmas somas uz grīdas, zem galda nenovieto! Nekad un nekur! Zagsa kantora atbildīgai darbiniecei zilā kleita ir pa mazu, frizūra un meikaps izraisa mazliet vulgaritātes piesitienu. Vallišķīgi un pārmēru uzkrītoši.

2018-10-28 01:38

xsd: Liels prieks šajā pulkā redzēt bijušos kaimiņus :) Žēl, ka mammīte mirusi, viņi ar tēti arī tur būtu, kas 60 gadus nodzīvojuši roku rokā.

2018-10-28 05:32

Tre: Pārāk daudz mēs šai dzīvē pievēršam uzmanību ārišķībai,galvenais ir fakts,ka nodzīvots kopā! Man būtu vienalga,kā man mani radi apğērbušies,galvenais,ka atnākuši!

2018-10-28 07:46

laiks kad vērtības mainās: Jā ,es protams saprotu, ka kopā ir nodzīvots liels laiks un tik daudz kas apkārtējā dzīvē ir izmainījies pat vienas paaudzes laikā un daļēji jau augam līdzi arī paši , bet lasot komentārus rodas iespaids, ka daudziem vēl kā neizskaužams padomju niķis ir tās ārišķības , vai kaimiņš neizskatīsies labāk par mani,vai tik kāds par mani nepasmiesies ,nevis cilvēcība , vienkāršība, un iekšēja sirsnība ! Es domāju ,ka vēl lielāks grēks par "džemperi " ir atļaušanās publiski nopulgot senioru ,kurš atnācis jaunā džemperī jo tā žakete vairs nav tik ērta kā jaunībā,bet no sirds priecājas par savu radinieku kopā nodzīvoto mūžu !! Un par to spriešanu kāds ir bijis tas kopdzīves laiks, ar ģimenes grēku un padomju laiku vainošanu tajos, ir jātastāj katra cienījamā pāra ziņā, jo ,lai nu kā ,bet viņi paši tikai zin ,vai tas bija grūti ,vai viegli un šajā svētku reizē ir lieki viņiem to publiski atgādināt, jo viekārši ir teiciens,ka DŽENTELMEŅI par tādām lietām skaļi nerunā, un tāpēc apsveicu no sirds visus šī skaisto svētku dalībniekus,vienalga,vai viņi ir dzēmperos vai žaketē !!!

2018-10-28 08:03

kūka: Saietā un sabiedrībā esot šie pāri tēlo laimīgos, bet mājās pārnākuši, droši, ka viens otru grauž un ķengā uz nebēdu

2018-10-28 08:05

un tas bija viss ko redzēji ?: > to Martinja Es lasīju tavu komentāru un man šķita ,ka arī esat sieviete cienījamos gados,bet izlasot tās kritiskās piezīmes, man pilnīgi iesāpējās sirds!!! Ar ko tu gribēju izcelties pāļājot šos cienījamos cilvēkus tik sirsnīgos viņu svētkos !!! Ja cilvēks ir sirds gudrs, tad viņš vispirms ieraudzīs cilvēku smaidošās sejas un mirdzošās acis un kurpes un meikaps viņam būs mazsvarīgi!!!

2018-10-28 08:15

izbrīns: Nu ne,es ari nesaprotu kā šādā svētku reizē var nesapucēties atbilstoši pasākumam!

2018-10-28 08:23

///: Mēs esam liepājnieki, laulībā jau 53 gadu,bet par šo pasākumu neko nezināj;am.

2018-10-28 08:38

to martinja: Skaļā klaigātāja, padomājiet kur lai pensionars ņem naudu jauna ancuka iegādei ,ja vecais ir nonēsāts Un zagsa dāmu lieciet mierā, lai ik viena no

2018-10-28 08:42

turpinu: Lai ikviena spētu tik labi izskatīties kā Indras kundze. Tā klaigāšana izskatās pēc skaudības !

2018-10-28 08:43

turpinu: lai ikviena no jums tik labi izskatītos !

2018-10-28 09:05

bumbaks: Tā pie Zagsa galdiņa blakus strādniekam ir apkopēja vai kas? Ir tak skaistas kleitas darbiniekiem, vai tad nevarēja ko labāku skapī sameklēt un tos matus arī tā kā vajadzēja izmazgāt.

2018-10-28 09:56

Martinja: Mērena sapucēšanās par godu tādam notikumam būtu tikai cieņas izrādīšana otrai pusītei vai sveicamajiem. Jo tā nav ikdiena, tie ir svētki. Nu jā, varbūt kā kuram. Daudzi laulībā patiešām dzīvo piespiedu kārtā, jo nav kur iet. Nevajag štātes pēc pēdējā modes kliedziena, taču mans uzskats ir, ka ikvienam vīrietim vienam žaķītim un dāmai vienai izejamai kleitai mājās ir jābūt. Ja žaketes nav, tiešām tuvinieki nevar samest naudiņu? Arī daži sveicēji ieradušies džemperos! Un friziermeistara apmeklējums šādās reizēs izskatās patiesi jauki. Taču pēc rupjajiem komentāriem manā virzienā, saprotu, ka dažiem vienalga kādā tērpā doties uz pasākumu. Vai izstaipīts treniņtērps, vai mājas halāts. Personīgi man tas nav pieņemams, tāpēc saku to, ko redzu. Un kāpēc daži var ietērpties atbilstoši pasākuma būtībai, bet citi, arī sveicēji, nevar? Bet kopumā var redzēt, ka cilvēki centušies, ir smaidīgi, arī zāle glīti izkārtota.
Vai mums tik maz pilsētā ir pāru, kas ilgu laiku ir kopā? Kāpēc citi pāri neatnāca?

2018-10-28 10:31

vērtības: Nav pareizi cilvēka morāles vērtības (labsirdību, uzticību, atsaucību, naivismu, utt.) jaukt ar publiska pasākuma apmeklēšanas etiķeti! Nav jāpērk jauns uzvalks, galvenais ir atnākt tīrā un sakārtotā uzvalkā, nevis kedās vai zābakos, bez balta krekla vai kaklasaites! Citādi kā no malkas šķūnīša tiko izlīdis! It sevišķi tas attiecināms uz tiem jaunajiem vīriešiem, kuri bija sveicēju un radu vidū! Tā ir necieņa pret pašu pasākumu kā tādu, kā arī pret savu partneri! Tāpēc jau pat uz teātri atļaujamies iet trenūzenēs vai džinsos! Vai tad esam jau tik tālu eiropā, ka aizmirstam un/vai neievērojam elementāras etiķetes likumus svētkos?

2018-10-28 11:14

Sejs: Nav vairs tie laiķi kad valsts rupējas par ģimenēm. Tagād vairāk atbalsta homoseksuālistus un lesbiešus. Diez vai tie nodzīvos kopā 50 un vairak gadus

2018-10-28 12:54

es: Man

2018-10-28 13:07

es: Kā man patīk tas pāris, kurš ievietots šajā lapā! Apskatījos visus pārus, vienīgi šī sieviete patiesi staro, skatoties uz SAVU vīrieti! Patiess prieks par viņiem! Par pārējo pievienojos Žana komentāram. Tas ir pat acīmredzams, izņemot šo pāri, jo tur patiešām arī šajā skaistajā vecumā acīs deg liesmas! Prieks arī par gaumīgi sapucētajiem. Nespēju iedomāties, ka sieviete uz svinīgu pasākumu spēj ierasties biksēs, par vīriešiem džemperos pat nerunājot!

2018-10-28 13:20

es: Mana doma bija par sievieti tumšā kleitā ar baltajām krellēm!

2018-10-28 13:56

xsd: Cik daudz negatīvisma un pretīgu komentāru. Kā kurš ģērbies, kas kā skatās. Mīļie cilvēki, kas rakstāt visu negatīvo, nodzīvojiet vienā laulībā tos gadus un komentējiet pēc 50 - 60 gadiem.

2018-10-28 20:09

mammucis: Skaisti, bet nevaru saprast vai patiešām 6 bildē ,arī ir pāris, kundzīte zilā kostīmā un vīrietis ar zilo kaklasaiti ,tas kungs dikti jauns izskatās ,labi ja viņam ir 55 gadi vispār,bet ko es saprotu,Cik skaisti nodzīvot kopā tik daudzus gadus!

2018-10-29 16:07

Peteris: Tiem kas ataisnojas ka te launums un negativums! Ne cilveki, te iet runa , ka latviesi vienmer pratusi godos iet ar Goda dranam!!! Nu nevajag atrunaties , ka nav nauda nopirkt uzvalku! Vai tad cilveki , kas nodzivojusi tadu ilgu muzu kopa, nav tacu bomzi!!! Katram latvietim skapi ir uzvalks! Vienkarsi pieradusi tados dzemperos visur ierasties! un tagad apvainojas!!!!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz