Svētdiena, 12. jūlijs Indriķis, Ints, Namejs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Valsts prezidenta brauciens Liepājas tramvajā – simbolisks

Valsts prezidenta brauciens Liepājas tramvajā – simbolisks
Foto: Edgars Pohevičs
13.03.2020 18:17

Nora Driķe

"Kurzemes Vārds"

Ar braucienu Liepājas tramvajā Valsts prezidents Egils Levits vēlas simboliski pievērst uzmanību ilgtspējības tematam dažādos aspektos – tā viņa īso reisu, kurā prezidents piektdien devās kopā ar pilsētas domes priekšsēdētāju Jāni Vilnīti vien divu pieturu garumā, skaidro prezidenta padomniece saziņai ar sabiedrību Aiva Rozenberga.

Piektdien turpinājās un noslēdzās E. Levita vizīte Liepājā un apkārtējos novados. Valsts vadītājs tikās ar pilsētas domes deputātiem un citiem pašvaldības administrācijas pārstāvjiem bez preses klātbūtnes. Domē E. Levitam prezentēta pilsēta, tās dažādās jomas, panākumi un ieceres. Prezidents interesējies par patriotisma jautājumiem – atstāstīja J. Vilnīša padomniece Daiga Kļaviņa. Pašvaldības pārstāvji izteikuši savas bažas par administratīvi teritoriālo reformu un par ostu pārvaldību, runāts arī par izglītības reformu un bijušā ”Liepājas metalurga” teritorijas attīstību nākotnē. Pēc tam J. Vilnītis, viņa vietnieks un Liepājas speciālās ekonomiskās zonas valdes priekšsēdētājs Uldis Sesks un SEZ pārvaldnieks Jānis Lapiņš pavadījis prezidentu ekskursijā pa ostu.

Vēlāk sekoja Valsts prezidenta saruna Liepājas Universitātē ar rektori Daci Markus, kura pastāstījusi par iestādes sasniegumiem un pārrunājusi aktualitātes saistībā ar augstskolu pārvaldības modeļa maiņu. Viesis interesējies par augstskolas studiju programmām, zinātnes jomu, par ārzemju studentiem. E. Levits uzsvēris, ka augstākās izglītības reformas mērķis ir skaidrs – izglītības kvalitāte, taču ir svarīga universitāšu tipoloģija, reģionālo nepieciešamību apzināšana, nodrošinot zinātnes un reģiona uzņēmējdarbības sadarbību un zinātnes pārnesi uz dažādām uzņēmējdarbības nozarēm, to ziņo Valsts prezidenta kanceleja.

Tā kā no piektdienas valstī uz laiku slēgtas izglītības iestādes un bija atcelta E. Levita lekcija universitātē, viņš ielūgts priekšlasījumu sniegt 12. jūnijā. Šis datums vēl jāsaskaņo ar prezidenta darba kalendāru, vēlāk piebilda A. Rozenberga.

Prezidenta iespaidi par Liepāju ir ļoti pozitīvi, ”jaudīga pilsēta”, pastāstīja A. Rozenberga. It sevišķi E. Levitam bijusi pie sirds tikšanās Kurzemes Biznesa inkubatorā ar jaunajiem, aizrautīgajiem un enerģiskajiem uzņēmējiem, kuriem ”acis deg” un kuru idejas ir vērstas uz ilgtspējību un pievienoto vērtību, tas ir tieši tas, kas E. Levitu interesē – ilgtspējības temats ”gan valstiski, gan pašvaldībās, gan individuāli un Latvijas attīstības labā”.

Foto galerija

30 komentāri

2020-03-13 18:44

fflf: Vai cik jauki uzpucēts tramvajs! :)

2020-03-13 19:52

Urbejs: Būtu interesanti uzzināt, kurš apmaksāja valsts prezidenta un pilsētas mēra un viņu pavadošās svītas vizināšanos tramvajā .
Prezidentam droši vien biļeti pirka par valsts kancelejas naudu, mēram par pilsētas budžeta naudu, varbūt ka viņi biļetes pirka paši par savu naudu bet var būt, ka brauca pa zaķi?

2020-03-13 20:38

Citrmons: Tu ir riktīgs plānā galdiņa urbējs!

2020-03-13 20:55

Uhu: Loši ,ko jūs te vaidat..atslēdziet internetu un sāciet dzīvot ..nīdētāji..

2020-03-13 21:04

Toe: Uz viņiem karantīna neattiecas. Vazājas tik

2020-03-13 21:09

44!: bez smakas nekur...

2020-03-14 00:09

pzc: prezidents piektdien devās kopā ar pilsētas domes priekšsēdētāju Jāni Vilnīti vien divu pieturu garumā,--
Jālec ārā,kamēr nav uznācis vēmiens- jūras slimība.

2020-03-14 00:37

Kontrolieris: Jālec ārā kamēr controle nav iekāpusi...

2020-03-14 02:22

?: Vai Levita kungs tikās arī ar Liepājas iedzīvotājiem? Piemēram, satiktajiem uz ielas? Šie cilvēki pastāstītu daudz interesantu lietu, ko prezidents nezina par ierindas cilvēku dzīvi, kā viņi strādā, kādu algu saņem par savu darbu, cik daudz cilvēku aizbraukuši no Latvijas uz ārzemēm. Gandrīz katram liepājniekam kāds draugs, radinieks, dēls vai meita ir tālu svešumā un tam ir savi iemesli, par ko valdībā ļoti nelabprāt runā, vai pat nepiemin to. No Latvijas ir aizbraukuši 450 000 cilvēku, no Liepājas - 38 000. Ielas vakaros tukšas kā pēc kara. Vai prezidents to zina?
Lai nu kā, jauki, ka Liepājas tramvajā brauca 2 pasažieri - Levits un Vilnītis, citādi tramvajs ripo tukšs, tāpēc jau ieguvis nosaukumu "Spoku tramvajs".

2020-03-14 02:56

.4lv.: Ko jus te par savam algam?..Kungiem citas problemas.Japadoma par patriotismu..Jums tik algas interese.

2020-03-14 03:36

hm: Tagad sekosim netik Vilnīša steidzīgai braukšanai ,bet ari nepirksim biļeti tramvaja ar ko tad esam sliktaki hm.

2020-03-14 04:27

Mācies un strādā: ziniet,lasu tos komentārus un vienkārši kauns,ka ir jau 21.gadsimts,bet cilvēku attieksme pret sabiedrību kā viduslaikos !!! Lai prezidents uz ielas ar viņu parunā...Ko tad tu teiksi tam prezidentam,ka ar savu četru klašu izglītību vari dabūt tikai minimālo algu? Kāda tev izglītība un cik kvalificētu darbu tu strādā,lai saņemtu tūkstošus? Tu māki lasīt rasējumus,tu vari strādāt pie moderna darba galda un nopelnīt pieklājīgu algu, vai esi gatavs iet sākt strādāt ar minimālo un mācīties un pārkvalificēties ? Ja pats savā labā neko nedarīsi, tā arī varēsi staigāt žēlodamies. Cilvēki,kas savā labā pacenšas un nestāv stacijā un neskaita cik aizbrauc prom,pelna pieklājīgas algas .

2020-03-14 04:56

Kristauncof: Белорусский трикотаж Свитмода|Молодежная женская одежда Свитмода|Одежда женская больших размеров Ситмода Бай|

2020-03-14 07:26

Lepnajai: Latvijā izglītība ir zemāka par grīdas līsti, bet lielās algas saņem tie, kam zagļu instinkts jau asinīs, tie, kas ieradušies no aizokeāna savus likumus ieviest, un, tie, kas sēž valdībā vai domēs - roka roku mazgā

2020-03-14 08:44

Aitu bara vīruss: Kāpēc tad tā izglītība ir tik zema?? Vai tad kādu ar varu var piespiest apgūt sev amatu,vai skolu pabeigt!!?? Medzē, Kapsēdes ielā ir izveidots tik daudz jaunu darba vietu,šķiet Dūņu ielā uzcēla jaunu biznesa ēku,kur cilvēki pelna labas algas,kaut gan ir arī darbi ar mazāku atalgojumu,bet kas grib celt kvalifikāciju ir iespēja mācīties, tehniski izglītoties un saņemt labas algas!!! Man zināms civēks Medzē ,atbrauca no ārzemēm pāris gadu atpakaļ, iestājās darbā pie , darbagaldiem ,apguva iemaņas, iemācījās lasīt rasējumus un sākumā arī alga bija stipri viduvēja,un tagad strādā un pelna vairāk par tūkstoti algā!! Bet redziet tur vajag fiziku,ko tu skolā nemācijies,rasēšanu un vēlēšanos kaut ko apgūt, un strādāt.Bet ja grib visu laiku dežurēt pie pašvaldības un pie Liepājas autoostas un brēkt,tad nedabūsiet neko !!!

2020-03-14 09:30

Gundars: Vai tad tik auksti laukā, ka ziemas šallē jātinas?

2020-03-14 10:19

Agne: Urbejam un ?: - paskatieties fotogaleriju - pilsētas mērs kompostrē talonus un tramvajā ir arī citi pasažieri! Tas bija īss, bet sirsnīgs brauciens, priecājos par to. Riebjas lasīt tos žultainos un lūzeru komentārus, tādi cilvēki kā jūs vispār neesat neko pelnījuši.

2020-03-14 12:15

Visiem: Kas ir šie cilvēki? abiem derētu iejiet pie balbiera .

2020-03-14 12:16

Jums abiem: Kas ir šie cilvēki? abiem derētu iejiet pie balbiera .

2020-03-14 14:31

Jorgis.: Nevajadzīga izrādīšanās.

2020-03-14 15:06

mudzis: Vai cik tīrs tramvajs!!!!! Diez, kurš vagona numurs šim ir, jeb pēc liktenīgā brauciena tika žigli paslēpts atkal depo... Jāāāā, noteikumi par sabiedriskā transporta dezinfekciju uz Liepājas transporta korifejiem neattiecas... Kādu dezinfekciju, elementāru tīrīšanu neredz.

2020-03-14 22:24

Jaunliepāja: Man jau patīk! Vienam ,otram komentētājam žults plūst pāri malām. Tik tiešām, mācīties vajag visu mūžu,jo izglītība nav pabeigta nekad. Tas ir elementārs attīstības likums. Lai kaut ko sasniegtu, visu laiku ir jāmācas ,jo viss attīstās ļoti strauji. Te var rakstīt ko grib viss būs slikti,jo vienkāršāk ir noliegt nekā domāt kāpēc ,kādēļ ,ar ko tas saistīts, kur ir problēma,kāds ir risinājums,utt. Man arī daudz kas nepatīk. Es ar ne visam piekrītu. Tas ir dabiski. Tāpēc nevajag nonivelēt visu uz ,, visi ir muļķi un zagļi''. Nu jā,te jau parādās attīstības līmenis kāda cilvēks domā! Nu kaut kā tā!

2020-03-15 17:16

666: Ampļi

2020-03-16 07:55

Saimnieksa: Ja es ejot pa mežu vai ielu redzētu tāda izskata džeku, es muktu un izsauktu policiju lai painteresējas par tādu aizdomīga izskata personību kas līdzinās recidīvistam, ja nebūtu to redzējis masu saziņas līdzekļos nekad neiedomātos kad šis ir mūsu prezidents, malacis viņš, laba maskēšanās bīstamās situācijās lai izdzīvotu, turklāt man būtu jāģērbjas kā prezidentam atkal lai mani nevarētu tik viegli sazīmēt policija jo esmu bīstams ļaundariem.

2020-03-17 11:20

#####: Kā var aizmirst, kā var aizmirst zupas papu aizvārtē.

2020-03-20 11:38

krustdēļiņš: Maziņš FUI par viesošanos Rucavā. Sievēnas ( Rucavas izloksne) dziedāja vareni, balstēnas skanēja, ar balto sviestēnu cienāja. Taču kad vajadzēja kopā ar prezidenta kungu fotografēties tad pie labās rokās, kā galvenā persona tika nosēdināta pagastā visiem zināmā un 2019. gadā krimināli ar tiesas lēmumu sodītā nelegālās alkohola točkas turētāja. Cik zema morāle. ! Šī krustmāte ar zemo morāli lien pirmās rindās gan baznīcā un nupat arī prezidentam pie labās rokas. Nu gan zema morāle!

2020-04-19 15:49

vietējais: nelegālās alkohola točkas turētāja-rastreļatj i točka

2020-06-13 08:37

тетя мотя: вас интересует кто заплатил за проезд президенту,интересовались бы лучше глобальными вопросами,а не этой ерундой .вы только тут можете шептать, а как надо сказать вас и не видно.сидите на жопе ровно диваные каратисты

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz