Sestdiena, 15. augusts Dzelde, Zenta, Zelda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Valsts prezidents Liepājas lidostā slavē ”Kurzemes galvaspilsētu”

Valsts prezidents Liepājas lidostā slavē ”Kurzemes galvaspilsētu”
Foto: Egons Zīverts
12.03.2020 13:22

"Kurzemes Vārds"

Valsts prezidentam Egilam Levitam prieks būt Liepājas lidostā divu iemeslu dēļ – gan nacionālās aviokompānijas ”AirBaltic” attīstības dēļ, gan Liepājas – ”Kurzemes galvaspilsētas” sekmīgās darbības dēļ. Ceturtdien, 12. martā, ar atzinības vārdiem sākās valsts galvas vizīte Lejaskurzemē.

Atklāj lidmašīnu angāru

Vispirms prezidents pagodināja Liepājas lidostu, kur piedalījās ”AirBaltic Training” pilotskolas lidmašīnu angāra atklāšanā. Viņš slavēja gan ”AirBaltic”, kas ir ”augoša kompānija, kurai ir lielas perspektīvas”, gan Liepāju un pilsētas vadību, kura ”ilgstoši ir pievērsusi uzmanību tieši darbavietu radīšanai”, un E. Levits uzskata, ka Liepājas attīstība ir paraugs citām pilsētām un reģioniem Latvijā, savukārt, Liepāja un ”AirBaltic” sadarbojoties ”rada lielu pievienoto vērtību visai Latvijai”. Savukārt Liepājas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis uzķēra prezidenta komplimentu, ka Liepāja esot Kurzemes galvaspilsēta, un, atbildot uz to uzsvēra, ka ”mums ir ļoti svarīgi, lai mūs tieši tā uzlūko”.

Nacionālās aviokompānijas meitas uzņēmums ”AirBaltic Training” lidostas teritorijā pērnvasar sāka būvēt lidmašīnu angāru, nu ēka gatava, lai tajā varētu turēt 15 pilotskolas lidmašīnas. Pašreiz skolas rīcībā ir septiņas lidmašīnas, trīs vēl tiks šogad iegādātas – pastāstīja ”AirBaltic” valdes loceklis Pauls Cālītis. E. Levits ar lielu interesi aplūkoja studentu rīcībā nodotos lidaparātus ”Diamond DA40” un ”Diamond DA42”, atzinis, ka pašam, gan pasažiera lomā, lidmašīnas diemžēl iznākot lietot biežāk nekā tramvaju.

Pašlaik ”AirBaltic” Pilotu akadēmijā mācās jau 61 students, to vidū ir arī liepājnieki – Liepājas valsts 1. ģimnāzijas absolvents Roberts Janeks un Sindija Legzdiņa, kurai šī ir dzimtā pilsēta. Jaunieši ar paļāvību skatās uz savu izvēlēto nozari, cer, ka koronavīruss to ietekmēs īslaicīgi un šovasar pēc pilotu akadēmijas pabeigšanas cer sākt darbu jaunajā profesijā.

Sadarbība ar ”AirBaltic” ir arī Liepājas Valsts tehnikumam, kurš šovasar plāno uzņemt pirmos 15 audzēkņus gaisa kuģu mehāniķu specialitātē, jauniešus ar vidējo izglītību – pastāstīja tehnikuma direktors Agris Ruperts. Tās būs pusotru gadu ilgas mācības, un ar laiku tās varētu izmantot arī apkārtējo valstu jaunieši, piemēram, Palangas un Kauņas lidosta varētu būt ieinteresētas speciālistu sagatavošanā, uzskata direktors. Tehnikums arī plāno piesaistīt finansējumu modernas materiāli tehniskās bāzes izveidošanai šai specialitātei, bet sākumā audzēkņi mācībām izmantos tehnikuma automehāniķu darbnīcas, ir apzināti interesenti par iespējām iegādāties vai saņemt kā dāvinājumu kādu lidmašīnu.

Vīrusa dēļ mazāk sveicinās

Liepājas lidostā tieši pie pasažieru termināla ieejas durvīm uzstādīta roku dezinfekcijas līdzekļa kastīte – katram brīvprātīgi ir iespēja to izmantot, piespiest podziņu, uzķert delnā dezinfekcijas šķidrumu un ieziest ar to rokas. Tas pagaidām ir vienīgais jauninājums, kas pandēmiskās slimības Covid-19 draudu dēļ ieviests lidostā. Citu drošības pasākumu pagaidām nav – atzina lidostas vadītājs Agris Sprūde: ”Vīrusa draudi dara lidostu ļoti uzmanīgu, sekojam situācijai no dienas uz dienu. Nezinām, kas būs rīt.”

Marta beigās ”AirBaltic” plānojis sākt lidojumus pēc vasaras grafika. Paredzēts, ka tad Liepāju ar Rīgu lidojumi savienos sešas reizes nedēļā. Vai tas tiešām tā notiks – to pašlaik nevar pateikt, ”Kurzemes Vārdam” atzina ”AirBaltic” valdes loceklis Pauls Cālītis. ”Bijām  plānojuši turpināt visu to attīstību, ko jau iepriekš esam sākuši un ceram, ka tas turpināsies. Šī brīža situācija ar visu vīrusu ir ļoti dinamiska, katru dienu ir dažādi jaunumi. Pateikt, kas būs pēc nedēļas vai pēc četrām piecām, ir grūti. Mūsu pamatdarbība paliek nemainīga. Mums ir krīzes situācija, bet krīze kaut kādā laikā pāries, un tad jau atgriezīsimies pie tās lidošanas, ko esma plānojuši. Ja to īslaicīgi nevarēsim, tad attiecīgi būs jārīkojas.”

Valsts prezidents savā uzrunā koronovīrusu nosauca par ”temporāru, īslaicīgu jautājumu”, tomēr, atbildot uz ”Kurzemes Vārda” jautājumu – vai viņam ir bail no Covid-19,  atbildēja šādi: ”Visiem Latvijas iedzīvotājiem jāievēro adekvāta piesardzība. Veselības ministrija mums dod ieteikumus, tie atbilst Pasaules Veselības organizācijas ieteikumiem, nav pašizgudroti – tur ir tā kompetence, lai noteiktu, kas mums jāievēro. Es ievēroju un aicinu arī citus ievērot. Piemēram, mazgāju rokas un mazāk sveicinos.”

Vīrusa dēļ arī Valsts prezidenta plāni ir mainīti – atcelti vairāki pasākumi un konferences, kuros būtu jāpiedalās ārzemēs. ”Pārdomājam arī pasākumu plānu Latvijā,” sacīja E. Levits.

Turpina vizīti Liepājā un novados

Pēc lidostas apmeklējuma E. Levits devās uz Rucavu, lai satiktos ar tradicionālā mantojuma kopējiem un vērotu Rucavas sviesta gatavošanas paraugdemonstrējumu, bet pēc tam – uz Nīcas vidusskolu, kur viņu gaida tikšanās ar skolēniem un apkaimes iedzīvotājiem, un ar Dienvidkurzemes pašvaldību vadītājiem. Pēcpusdienā paredzēta tikšanās ar reemigrantiem, kuri pārcēlušies uz dzīvi Liepājā no ārzemēm, vakarā – koncerta apmeklējums ”Lielajā dzintarā”.

Piektdien, 13. martā, paredzēta tikšanās ar Liepājas domes pārstāvjiem, ostas apskate, tikšanās ar Liepājas Biznesa inkubatora pārstāvjiem un Grobiņas apmeklējums. Ārkārtas situācijas dēļ priekšlasījums Liepājas Universitātē ir atcelts.

Foto galerija

20 komentāri

2020-03-12 14:29

nu jā: Mums viss ir tik skaisti labi,sakārtoti. Esam attīstīti un dzīvojam particībā un peldam laimē. Veiksmes stasti turpinās.

2020-03-12 15:17

Andzelika: Prezidents Varet Ar Liepajes Parstaviem Pienemt Labakus likumus dzivoklu jautajumos.Kur Dzivot tiem kas nav spejigi Iret Esam liepajnieki Bet Dzivokli neesot tadiem tikai Tiem invalidiem maminam Ar berniem Bet kur Tam dzivot Kas Strada un nav tadi ienakum lai nopelnit Iret no privat personas Par To likum padomat Par Vilnit Varam Tikai labu Teikt Bet Vins Viens Nevar so likum Pienemt Dzivoklu Jautajuma Tu namu apsaimniekotejiem butu Japienem likums

2020-03-12 15:24

Liepājnieks: Bomzis--nekopies ,nekārtīgs un pašpasludināts prezidents par kuru
lēmuši tikai ierobežietie 100 deputāti ,kuri izlauzušie pie varas ..Latvijas pilsoņiem nav tiesību pašiem vēlēt prezidentu!!!

2020-03-12 15:25

DDDD: Andzelika: No Tava rakstītā ne sū*a nevar saprast. Pirms kaut ko prasi, iemācies pareizrakstību. Pati saproti ko esi uzrakstījusi?

2020-03-12 15:55

krokodails: Kas tas par debīlu stilu - atklāj jaunu autobusu pieturu... prezidents vai ministru prezidents piedalās. Viņiem svarīgāku nodarbošanos nav ? Valsts grimst un slīkst sūdos, bet šie braukā apkārt un katru veloceliņu, autobusa būdiņu pieņem ar pompu.

2020-03-12 16:05

klikste: Kāda jēga braukāt apkārt un kko muldēt? Kuru tas interesē un kam no tā labāk paliek? Pilnīgi bezjēdzīga nodarbība.

2020-03-12 16:21

Lepnajai: Dddd Pilsētā vismaz puse no dzīvojamā fonda stāv tukša un pūst - Dome naudiņu cer vēl iekasēt uzturot augstu dzīvokļu pārdošanas cenu.. tajā vietā, lai visus tukšos namus un dzīvokļus pārdotu kaut par 1 eiro, lai tikai pircēji tos atremontē, un tad var runāt tālāk..

2020-03-12 17:36

rakaris:): seks ar antiņu izskatās ,ka no laimes bikses p...!!!

2020-03-12 18:19

Xxx: DDDD - gudrs saprot no pus varda -mulkis .........

2020-03-12 18:28

Jurcix: Tā saucamais "prezidents" nemaz nezin , -kas un kādas nekārtības Liepājā notiek.

2020-03-12 19:19

Levita runa: :
1. izaugsme (strauja!)
2. nākotnes vīzija (būs baigi labi!)
3. perspektīva (plaša!)
4. globālie procesi (Latvijai labvvēlīgi!)
5. ekoloģija (zaļā domāšana utt!)
6. attīstība (pārliecinoša!)
7. ekonomiskā izaugsme (zelta kalni!)
8. integrācija (brālīgā Eiropas tautu saime!)
9. emigrācija (reemigrācija - tūlīt visi atgriezīsies Dzimtenē!)

PS. Vai kāds prezidentam arī pastāstīja, kādas nožēlojamas algas saņem Liepājā strādājošie? Levitam būtu ļoti noderīgi aizbraukt tepat netālu uz Vērgali, Paplaku, Sikšniem, Bārtu un parunāt ar cilvēkiem, ko viņi domā un kā viņiem klājas, uzzināt cik cilvēku aizmukuši no Latvijas! Tad varbūt tās pārticībā uzaugušās rozā brilles nokristu un kāda reālās dzīves patiesības drupata aizietu līdz smadzenēm!

2020-03-12 19:21

£: Kursh tad Latvijaa ir ,vai ir bijis tas pareizais Prezidents ,jo shameejais atklaati pazinoja,ka Karlis Ulmanis nekad nav bijis veeleets Prezidents un vinsh nepaziist taadu Karli Ulmani !

2020-03-12 19:43

Ome: SUNI REJ KARAVANA IET.....

2020-03-12 21:56

patriots: cimdenieki diez patika caurbraucot?

klerki - ceļu nogreiderējiet gar mājām, tur cilvēki dzīvo!

2020-03-12 22:16

:))))))))): Tā arī teica - GALVAPILSĒTU" ?

2020-03-13 10:19

pēdējam: izstās, ka gribēji, otrās valsts valodā. Lidojot, nederēs ne pirmās ne otrās.

2020-04-05 17:46

neizpaužāms.: Lūdzu vai var kāds pateikt vai vispār šajā dotā brīdī darbojās lidostas,un vai vispār iespēja atgriezties mājās uz Latviju?

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz