Sestdiena, 18. janvāris Antis, Antons, Antonijs

Valsts svētkos sabiedriskais transports būs bez maksas

Valsts svētkos sabiedriskais transports būs bez maksas
Foto: Egons Zīverts
15.11.2018 16:47

liepajniekiem.lv

Svētdien, 18. novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas dienā, iedzīvotāji un pilsētas viesi sabiedrisko transportu Liepājā varēs izmantot bez maksas, informē Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūras ”Liepājas sabiedriskais transports” pārstāvis. 

No pulksten 17 līdz 18.30 pie koncertzāles ”Lielais dzintars” norisināsies Latvijas Republikas Neatkarības proklamēšanas 100. gadadienas koncerts ar svētku uguņošanu. Jau informēts, ka Latvijas 100. dzimšanas diena Liepājā šogad tiks svinēta ļoti īpaši – stāstu par Latviju cauri laikiem izbaudot plašā koncertprogrammā ar Liepājas komponistu dziesmām, vietējo un Latvijā atzītāko mākslinieku un kolektīvu piedalīšanos, iespaidīgu scenogrāfiju, kurā satiksies trīs stihijas – zeme, gaiss un ūdens, kā arī krāšņu uguņošanu, kurai īpaši par godu mūziku komponējis Jānis Lūsēns.

Pēc koncerta tiek organizēti papildus tramvaja reisi abos virzienos, kas no pieturvietas “Koncertzāle” aties pulksten 18.45 un 18.53.

Lai nebūtu jāuztraucas par automašīnas novietošanas iespējām pilsētas centrā, iedzīvotāji uz svētku pasākumiem aicināti doties, izmantojot sabiedrisko transportu.

Savukārt pirmdien, 19. novembrī, sakarā ar pārcelto svētku dienu sabiedriskais transports kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)