Otrdiena, 14. jūlijs Ritvars, Oskars, Anvars
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Veicot stāvvadu remontdarbus, sabojā sienas; vienojas par kompensāciju

Veicot stāvvadu remontdarbus, sabojā sienas; vienojas par kompensāciju
Foto: Google Maps
13.08.2016 07:12

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

“Atnāca, sabojāja un aizgāja, un tagad man ar to jādzīvo,” emocionāli saka daudzdzīvokļu namā Celmu ielā 2 dzīvojošā Olga Rudenska, stāstot par strādnieku nekvalitatīvi veikto darbu, mainot aukstā ūdens un kanalizācijas stāvvadu. Kā raksturoja sieviete pati, šausmīgā stāvoklī ir atstāta viņas virtuve un tualete. “Kurš segs zaudējumus?” viņa jautā. 

Savukārt namu apsaimniekotājs aicina iedzīvotājus neaizdarīt stāvvadus, vai kā citādi apgrūtināt pieeju koplietošanas komunikācijām, lai izvairītos no līdzīgas situācijas.

Posta darbi virtuvē un tualetē

O.Rudenska stāsta, ka mājā notiek aukstā ūdens un kanalizācijas stāvvadu nomaiņa. Trešdien, 10.augustā, darba veicēji ieradušies pie kundzes dzīvoklī, un rosījušies virtuvē un tualetē, solot, ka visu paveikšot kārtīgi.

“Tas ir kaut kas nenormāls!” sašutumu pauda O.Rudenska, redzot, kāda pēc viņiem palikusi virtuve un tualete. Visvairāk sieviete ir sašutusi par to, kas izdarīts tualetē.

“Man siena ir sadalīta četrās daļās! Tas ir normāli? Kāpēc darbu nevarēja paveikt akurātāk?”

un nu pašai būšot jāveic kosmētiskais remonts, lai sabojāto novērstu. Aprēķināts, ka tas izmaksās 150 eiro.

“Esmu zvanījusi namu pārzinei Anitai Jūrmalei. Viņa saka – piedodiet. Atbildu – kam man jūsu atvainošanās. Kurš tagad dzīvoklī taisīs remontu?” atstāsta O.Rudenska. Savukārt no “LNA” vispār neesot sagaidīta nekāda reakcija, lai arī sūtītas fotogrāfijas ar posta darbiem. “Neviens par notikušo negrib atbildēt. Bet tā nedrīkst!” emocionāli teic iedzīvotāja. Viņa tikai vēlas, lai kāds par notikušo atbild un sedz radušos zaudējumus.

Traucēja piekļūt stāvvadiem

SIA “Liepājas namu apsaimniekotājs” klientu daļas vadītāja vietnieks Kristaps Raģis paskaidro, ka šā gada 25.jūlijā Celmu ielas 2 dzīvokļu īpašnieku vairākums ir noslēdzis līgumu par aukstā ūdens un kanalizācijas stāvvadu nomaiņu dzīvojamā mājā. “Un šobrīd dzīvokļu īpašnieku izvēlētais būvuzņēmējs arī veic stāvvadu nomaiņas remontdarbus,” norāda K.Raģis.

Savukārt par konkrēto sūdzību K.Raģis paskaidro, – dzīvoklī izvietotie stāvvadi bijuši aizdarīti ar ģipškartonu un līdz ar to bijusi apgrūtināta pieeja koplietošanas komunikācijām.

“Veicot šādu aizbūvi, pirmkārt, par to jāinformē pārvaldnieks un jāparedz nepieciešamība ārkārtas piekļuvei stāvvadiem,” brīdina “LNA” pārstāvis. Tāpēc, lai veiktu paredzēto stāvvadu nomaiņu, nācies izgriezt ģipškartona plātni vairākos laukumos, jo paveikt darbu traucēja stiprinājuma profili.

K.Raģis papildina, ka mājā paredzēto stāvvadu nomaiņa ir paredzēta vairākos etapos. “Šis ir pirmais darbu etaps, kura kopējās izmaksas saskaņā ar noslēgto līgumu ir nepilni 5000 eiro,” rezumē SIA “Liepājas namu apsaimniekotājs” klientu daļas vadītāja vietnieks.

Jau pēc tam, kad portāls lūdza “LNA” skaidrot izveidojušos situāciju, piektdien, 12.augustā, dzīvokļa saimniece zvanīja un priecīga stāstīja, ka būvuzņēmēja pārstāvis ar viņu sazinājies un esot vienojušies par materiālo kompensāciju. To apstiprināja arī “LNA” pārstāvji. 

_________________ 

Iesaki tēmu vai ziņo par notiekošo arī Tu! To var izdarīt ikviens portāla lasītājs, izmantojot sākumlapā esošo formu “Piedalies satura veidošanā!”. Turpat iespējams iesūtīt arī dažādus fotostāstus, piemēram, no kāda pilsētā notikuša pasākuma.

Foto galerija

29 komentāri

2016-08-13 09:00

Santehniķis: Ko tu tagad čīksti????Palasi līgumā ir rakstīts-ka jābūt pieejai stāvvadiem!!!Un kā tu iedomājies akurātāk lai nomaina čuguna caurules pa to mazo lūciņu,ko viņi ir izzāģējuši???Ja pie griestiem ir jānozāģē un jāizkaļ tā caurule ārā!!!

2016-08-13 09:03

pati vainīga: par kādu kompensāciju iet runa?? ir jābūt brīvai piekļuvei kopējām komunikācijām....

2016-08-13 09:11

acs: tur jau tā bēda, ka paši par dārgu naudu aizbūvē stāvvadus un tad ceļ traci....

2016-08-13 09:54

ņjau: Man arī tā bija. Nekādu kompensāciju pat nepiedāvāja. Nākamreiz darīšu kā citi - izlkšos par beigtu vai aizbraukušu uz Īriju. Lai tad paši lauž augšā metāla durvis uz savu atbildību.

2016-08-13 09:59

ak vai: Nevajadzēja iet dzīvot tādā dzīvoklī,kur jānodrošina pieeja stāvvadu santehnikas mezgliem. Ja veica savās telpās remontu,tad tādu lai bez bojājumiem varētu piekļūt caurulēm. Tagad par savu muļķību vaino citus,jāremontē pašai par savu naudu. "GUDRĪBA" ar maksā naudu jāremontē pašai!!!!!

2016-08-13 10:20

mumins: Es ar īsti nesaprotu tos cilvēkus, kā tad lai kaut nomaina, lai kaut ko nesabojātu. Jā, stāvvadiem jābūt pieejamiem. Tad jau visi var prasīt komensāciju. Tas, ka var akurātāk veikt tos darbus, tas gan, bet sienas gan jāremontē pašiem. Dzīvo dzīvokļos, grib lai visu uzdara bez maksas. Dzīvoklis nav personīgā māja, tur dari ko gribi. Un vēl ir tādi iemītnieku, kas nelaiž savā dzīvoklī, lai nomainītu kopējo stāvvadu-ķēmi īsti!

2016-08-13 10:23

re: mani kaimiņi vēl "atraktīvāk" risina šādas problēmas - tā vietā lai nomainītu stāvvadus un veiktu pilnu ēkas renovāciju, krievvalodīgi izbijušie inženierīši mainīs apsaimniekotāju:))))))

2016-08-13 11:59

nu ja: TĀ NOTIEK ,JA DARBU VEICĒJI NEPROT SAVU DARBU,VAR ATLIKT VISU ATPAKAĻ TĀ,KA PAT NEPAMANĪS ,KA TUR KAS DARĪTS..BET TIE KAS PIERADUŠI ĶEP ,ĻEP..TAD TĀDS SKATS SANĀK ..STRĀDNIEKIEM LIELAIS FUI

2016-08-13 13:46

ACS TO ŅJAU: BRAUC KAUT UZ ĀFRIKU, NEVIENS TAVAS DURVIS NELAUZĪS BET KAD ATGRIEZĪSIES TAD NEŅAUDI - VARĒSI PELDĒT KAKU BASEINĀ!

2016-08-13 13:50

Santehniķis: Kāda suņa pēc santehniķim ir jāmokās,lai akurāti atvērtu vietu,kuru saimnieki ir aizmūrējuši???!!!!
Tad paši akurāti atveriet-santehniķis nomainīs caurules-un paši tikpat akurāti aizveriet.
Kuru vārdu tu no teikuma nesaproti-jābūt pieejai stāvvadiem!!!!Ja paši esat tik stulbi un iešujat caurules sienās-tad nekunkstiet.
Mums arī viena nelatviski runājoša kaza pateica-ka viņai jevroremont un viss,mainīt neļaus.Atstājām viņas dzīvokli bez aukstā ūdens-pati pēc divām dienām lūdzās lai nomainām caurules.
Atradušies te pārgudrie.

2016-08-13 14:16

re: pilnīgi piekrītu santehniķim

2016-08-13 14:25

Polise: Ja dzīvoklis apdrošināts var griezties pie apdrošinātāja.

2016-08-13 14:45

to polise: izlasi MK noteikumus. ka visām komunikācijām ir jābūt brīvi pieejamām....nekomentē, ja nezini!!!

2016-08-13 15:11

Nepolise: Vai Die, ku mēs visi gudri! Ko gan Misters Nepārspējamais Santehniķis - āmurs, ne profesionālis - ieteiks dzīvokļu īpašniekiem, kur stāvvadi, gan kanalizācijas, gan karstā, gan aukstā ūdens, piedevām - mājas apkures stāvvadi no dzimšanas ievietoti aizmūrētās štrobēs, kurām pieeja vispār, bez ķieģeļu sienas izlaušanas, nav iespējama? Tavā ļoti apšaubāmajā darba dzīvē tādi unikumi nav gadījušies? Aicināsi penziķi iepirkt sausos maisījumus, rotbandus, kieģeļus un ķelles?

2016-08-13 18:59

vai kāds zina?: Kādi ir uzvārdi tiem āžiem un uzraugam, kas tos darbus veica?

2016-08-13 19:20

re: ievilkt stāvvadu pa kāpņu telpu un dzīvoklis pieslēdzas pa 4cm atveri skāde 5 eur, vecie stāvvadi lai rūsē savā šahtā

2016-08-13 20:16

anonims: Dažiem liekas, ka visi dzīvo vienāda plānojuma dzīvokļos. Ir stāvvadi, kas nav kāpņu telpām blakus. Un sienā caurumu jau aiztaisa, tik pašam tālāk jādomā, kā smukumu uztaisīt. Lai gan LNA šī lieta būtu jānoprecizē , lai iīpašniekam nav jāaizrāda, kādā kvalitātē darbs tiek paveikts-tas ir atkarīgs no priekšniecības gan.

2016-08-13 20:47

Smails: Tantei nav taisnība, pašai ir jāremontē, jo nedrīkat iebūvēt stāvvadus.

2016-08-13 21:49

Pac gudrākais specs: Aizsegt, iemūrēt, par savu naudu,jāremontē pašai! Jūs nu gan esiet mūjābeļi, nav vārdam vietasi

2016-08-14 00:22

Aaaa: Skatos ka visi tie ir gudri. Krieviete tad uzreiz bez smadzenēm un muļķe. Iet runa par attieksme. Uz 15 dzīvokļiem uz šo murgu ir samaksāts 8000 euro. Nu tad man liekas vajag akurāti darīt savu darbu. Nevis pēc tam stāvēt un seja smejaties. Un vēl teikt ka sev es tā ne izdarīšu. Bet siena pie tā visa bija viegli noņemama.

2016-08-14 12:31

to aaaa: ja jau esi tāds meistars un tik labi informēts, tad varbūt noņem to sienu

2016-08-14 12:40

vecā: Santehniķiem ir jāsaņemas, lai viņus nesauktu par sraņtehniķiem .Kad šādus darbus veica Siguldas 31 , tas bija murgs.Santehniķim viena atslēga uz visu kāpņu telpu .Tualetē brīva pieeja caurulēm , bet sienas kļuva noķēpātas ar roku nospiedumiem....Taču logu licējus noteikti varu slavēt. Viss organizēti ,

2016-08-14 13:22

n.z.: normāli nišas aiztaisītas, nav ko pīkstēt, santehniķiem caurules jāmaina nevis ar jūsu sūda remontiem jāčakarējas, gribat šūt ciet nišas, nomainiet caurules līdz kaimiņiem (ieskaitot starpstāvus) un neviens jūsu dzīvoklī nelīdīs....par ko 150 eur?? divas loksnes tapetes uzlīmēt??

2016-08-14 13:43

Kad: Celmu ielā veica remontu ,bet kāpņu telpa ir netīra grīdas logi viss noputējis vai namu pārvaldei nav pēc tam jānodrošina apkopēju serviss ,kam tas viss ir jādara?

2016-08-14 14:19

anonims: Par apkopēju jāmaksā arī pašiem iedzīvotājiem , lētāk, ja paši savāc.

2016-08-14 14:27

;;;: Tas tikai tāpēc, ka pie mums apsaimniekotājs ar klientu var darīt ko grib, bet tā būt nevajadzētu. Visām darbībām bija jābūt saskaņotām un akceptētām. Nekas netraucēja izpētīt katra klienta individuālo situāciju un tad lemt kā un kas tiks darīts. Bet tam jau vispirms vajag gribu un prasmi. Diemžēl mūsu apsaimniekotāji tikai iekaluši noteikumu daļu, kas ļauj visu izdarīt klientam par sliktu. Ātri saorganizēt darbus un uzvārīties uz procentiem. Lai jums būtu ērti, tos neinteresē. Pukstēsiet, uzrīdīs kaimiņus!

2016-08-14 20:16

.. čīkstuļiem: Nabaga tantiņa...ai ai ai puteklīši dzīvoklī ai ai ai...pacel savu pēcpusi un iztīri...Nišas nav santehniķa darbs,maksājiet vēl pie stāvvada maiņas remontmaistaram un nečīkstat...nepatīk nemainat vispār...līdz kamēr nopludināsiet kaimiņus un ja vēl tiem būs apdrošināts dzīvoklis,pie kam būsiet atteikušies mainīt stāvvadus,būs vnk ideāli...un darba veicējus izvēlas mājas valde,taka paši vainīgi...l..šaras

2016-08-14 22:47

anonims: Kaimiņiem nu gan vienalga, ko jūs savā dzīvoklī gribat no santehniķa un , tā saucamā, mājas valde, kaut ko izvēlas nosacīti-ko tur daudz izvēlēsies, kas ir palicis to jāņem, vēl ņem lētāko, jo savādāk iedzīvotāji var sākt protestēt-it kā nezinātu, kā tas notiek, Kas tad to kvalitāti īsti var garantēt, ne jau mājas valde, īstenībā apsaimniekotājam vairāk būtu jāskatās, ja skaitās apsaimniekotājs.

2016-08-15 21:47

Sashonsh: Tantukam jau veel smuki atlikts atpakalj ir. Un kur tur sanak 150€?
Nau ko pipeet kapronu un ciiksteet. Bet visi jau paliksim veci un jociigi

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz