Otrdiena, 26. janvāris Agneta, Agnis, Ansis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uzticamas un aktuālas ziņas šajā laikā ir ļoti svarīgas!

Piesakies paziņojumiem un esi informēts par būtiskākajiem notikumiem Liepājā!

Pieteikties

Veikalos brīvdienās pircēju maz

No šodienas, 5. decembra, stājušies spēkā ierobežojumi dažādu preču grupu iegādei. Līdz pat 11. janvārim brīvdienās un svētku dienās atļauts iegādāties tikai pārtiku un pirmās nepieciešamības preces. Ierobežojumus iedzīvotāji un veikalnieki uztver ar sapratni un skandālus nerīko, pārliecinājās portāls liepajniekiem.lv, taču daudziem valdības lēmums šķiet nepārdomāts un nepietiekami izskaidrots. Lielveikali Liepājā ir sestdienai netipiski tukši, bet dažs mazais tirgotājs sarukušā klientu skaita dēļ apsver, vai brīvdienās vispār vērt veikalu vaļā.

Veikalos brīvdienās pircēju maz
Foto: Linda Kilevica
05.12.2020 16:00

Linda Kilevica

liepajniekiem.lv

Nevar dabūt to, ko vajag

”Šodien ļoti ērti un patīkami iepirkties, cilvēku maz,” saka tirdzniecības centrā ”Ostmala” sastaptā Valija. ”Protams, ir nepieciešami ierobežojumi. Kā citādi mēs tiksim vaļā no šī vīrusa?! Tas ir ļoti labi un apsveicami.” Apsargs stāsta, ka cilvēku šodien acīmredzami esot ļoti maz un visi izturas mierīgi. ”Rimi” pārdevējas pasmejas – varbūt cilvēki nenākot tāpēc, ka neesot nopērkams tas, ko viņiem vajag. Piektdien tiešām bijis ļoti daudz pircēju.

”Es visu jau nopirku pa nedēļu,” saka Jekaterina, kura pie ”Cukuriņa” liek automašīnā maisiņu ar augļiem. ”Atbraucu tikai pēc vitamīniem, to pietrūka.” Autostāvvietā redzams, ka pārsvarā uz veikalu ”Maxima” iepirkties dodas tikai viens ģimenes loceklis, bet pārējie pagaida mašīnā.

”Gribēju kokteilīti nopirkt, bet nav, būs jādzer limonāde,” pajoko Jānis. Viņš lādē bagāžniekā veselus preču iepakojumus. Izrādās, vīrietim pieder autoveikals. ”Taisāmies jau beigt to darīt. Vienkārši šogad vēl izgāju tehnisko apskati. Pieprasījums pēc autoveikala ir, bet pārāk dārga degviela, uz apskati tūkstotis bija jāieliek,” viņš pastāsta. Par tirdzniecības ierobežojumiem vīrietis ir pikts: ”Muļķības tās ir! Jāmet nost to Kariņu. Visi cilvēki par viņu smejas. Tas taču nekur neder, pat pulveri nevar nopirkt, viss aizlīmēts. Labi, alkohols, bet kāpēc cilvēks nevar pīpāt nopirkt? Veikaliem tie ir šausmīgi zaudējumi.”

Veikalā ”Depo” atvērtas tikai pārtikas un higiēnas preču un dzīvnieku barības nodaļas. Pārējais norobežots ar lentēm, lai cilvēki neietu.

”Desmit cilvēku varbūt bija,” ap pusdienlaiku saka apsargs. ”Vīrietis nopirka saldējumu. Kāds pērk minerālūdeni, limonādi. Viens pircējs man vaicāja, vai varot nopirkt briketes kurināšanai. Kad pateicu, ka nē, bija dusmīgs, teica: ”Kas tas ir?!” un aizgāja.” Pārdevējas pastāsta, ka strādājot tikai dažas kases, pārējie darbinieki šo laiku izmanto, lai tirdzniecības zālē sakārtotu preces. Tā kā divas sestdienas ”Depo” bijis slēgts, iespējams, tāpēc arī šodien pircēju ļoti maz.

Saimniecības preču veikaliņā ”Naktiņš” Tosmarē brīvdienās parasti iepērkoties ļoti daudz cilvēku, stāsta pārdevēja Jūlija, taču šodien reti kāds ienāk. ”Paskatīsimies, kādas būs šīs divas dienas. Iespējams, nākamajās brīvdienās nevērsim veikalu vaļā,” viņa saka. Pircējiem viņa skaidrojot, kuras preces atļauts iegādāties. Vairāki cilvēki gribējuši nopirkt mākslīgos ziedus, arī izmantot iespēju veikalā nomaksāt ”Liepājas namu apsaimniekotāja” rēķinu, taču to brīvdienās nav iespējams izdarīt.

Jādzer nervu zāles

Puķu veikals Grobiņā atvērts, taču pārdevēja skaidro, ka ziedus netirgojot: ”Mēs atdodam cilvēkiem iepriekš pasūtītos bēru pušķus. Ko tad mums darīt, ja pušķi sasūtīti pirms ierobežojumiem, tie taču ir jāatdod.” Pie veikala sastaptie bērinieki dusmīgi un uzreiz pat neatrod vārdus, lai izteiktos par aizliegumu tirgot puķes. ”Uz bērēm iet jau arī aizliegts,” saka sieviete. Otra piebilst: ”Katram taču ir jādomā ar savu galvu! Var likt ierobežojumus, kādus grib, bet, ja es pati nesapratīšu, ko es drīkstu un ko ne… Aizejot uz bērēm, es taču saprotu, ka nav jāapskaujas un jābučojas.  Taču es esmu aizgājusi un cilvēku pieminējusi. Manai mammai ir 82 gadi, viņa vakar nervu zāles dzēra, kad izlasīja, ka kapličā ceremonijas vairs nebūs, tikai ārā.”

Degvielas uzpildes stacijā ”Kings” Kapsēdē šodien kāds vīrietis vēlējies nopirkt cigaretes un mēģinājis iestāstīt, ka aizliegums ir no 6. decembra, pastāsta pārdevēja Valentīna Kozlova:  ”Bija neapmierināts, bet izgāja ārā. Varbūt viņš uz muļķa mani ņēma?” Esot ļoti jūtams, ka cilvēku šodien ir mazāk. Citkārt šeit regulāri pērkot alkoholiskos dzērienus. ”Īpaši brauc pirkt ”bamsli”. Ļoti daudz lietuviešu garāmbraucot no prāmja uz mājām piestāj pirkt alkoholu,” viņa saka. Pozitīvas izmaiņas esot sejas aizsegu valkāšanā – tagad visi nākot iekšā maskās. Vēl pirms divām dienām cilvēkiem bijis jāprasa, lai tās uzvelk.

”Visa tauta ņirdz”

”Vakar sajūtas bija tādas, it kā mēs jau gatavojamies trešajam pasaules karam,” atzīst Kapsēdes veikala vadītāja Linda Laiveniece. ”Esam sabaidīti, nobaidīti un pārbaidīti.” Liela ceļa malas veikalā, pēc viņas teiktā, bieži iebrauc policija un pārbauda. Veikala kolektīvs bijis stresā un bažās, kā cilvēki uztvers ierobežojumus, jo  ”kas tad parasti dabū – pārdevēji!”. Tomēr nekādu ekscesu neesot bijis, jo cilvēki saprot un ļoti ievēro visus noteikumus. Piektdien bijusi daudz lielāka plūsma un pirkuši vairāk nekā parasti. ”Protams, alkohols, protams, cigaretes. Mūsu veikala specifika – vairāk pērk alu, stipros dzērienus diezgan maz,” saka L. Laiveniece.

Veikala vadītāja piektdien daudz laika pavadījusi internetā. ”Visu laiku viss mainījās. Tad to var, tad šo nevar. Tad jau bijām labi sagatavojušies šai dienai. Vakar vakarā vēl lentes savilkām priekšā plauktiem,” viņa stāsta.

L. Laiveniece par Facebook ierakstījusi, ka latvietim izdzīvošana ar melno humoru esot fundamentāla: ”Visi nāk un vienkārši ņirdz. Pašiem priekš mums jau tas ir labi, bet vai tas ir pareizi? Vai valsts vadībai bija sevi jānoliek situācijā, kad visa tauta par viņiem ņirdz? Tas viss ir tik ļoti nenopietni.” Veikals laukos esot kā politinformācijas vieta, kur katrs var izteikties. Neesot runa par neticēšanu vīrusam. ”Kamēr šeit ar to nebija saskārušies, tikmēr – jā. Šeit pat Kapsēdē ir cilvēki, kas ļoti nopietni slimojuši, tāpēc par vīrusa neesamību tagad šeit neiesmej. Iesmej par bezjēdzību, nepārdomātību. Situācija šorīt – ienāk vīrietis un grib nopirkt zeķes. Vai – darba cimdi. Te ir lauki! Esam šausmīgi stulbā situācijā. Prece ir, bet preces nav,” saka veikala vadītāja. ”Rīt ir Otrā Advente. Piedodiet, sveces nevaram tirgot.”

Viņa priecājas, ka tomēr atļāva tirgot dzīvnieku barību, jo vēl piektdien šķitis, ka nevarēs. Ļoti neskaidri bijis uzrakstīts par prezervatīviem. ”Izlasīju ceturtdienas vakarā un domāju, ka kāds ir sajucis prātā, tas ir feiks, tā nevar būt. Vakar izrādījās, ka tos var tirgot. Tirgošanai atļaujamie produkti ir ņemti no preču kodu nomenklatūras. Truli izkopēts, nepadomājot, kas zem tā slēpjas. Tīrīšanas līdzekļus pārdodam, bet es neatradu, ka drīkstētu tirgot švammes. Par alkoholu un cigaretēm – atbalstu, ka nevajag tirgot. Bet kāda starpība, vai es te paņemu paciņu tamponu vai mīklas rulli,” šaurajā ejā starp atļauto preču plauktu un ar lentēm norobežoto saka L. Laiveniece. ”Ārpus Rīgas ciešam mēs – mazie veikali un mazie cilvēki. Tas, ka Rīgā ir drūzmas un milzīgi pūļi, ir cita lieta. Ierobežojumi ir vajadzīgi, es to neapšaubu. Bet – kā tas notiek, kā tiek izskaidrots, ir nepieņemami.”

Foto galerija

93 komentāri

2020-12-05 16:22

Līne: Nu ko lai saka,tie kasi izdod tādus likumus lajjam vienkāršibesaprot ko dara!

2020-12-05 16:29

Pareizi: Ļoti pareizs lēmums. Ja cilvēki paši nesaprot neko un kā auni apiet noteikumus, tad tikai šādām metodēm iespējams ierobežot vīrusu.

2020-12-05 16:31

Nīcas čomi: Urrā, mums sava dzimtenīte, zivju klāsts - neapskaužāms, olas, vistas kūpinātas, tītari, omāri no Norvēģijas ( nočiepām promo ), pīļu deserts.

2020-12-05 16:45

Es: Pareizajam: nopietni?Ārsts esi,vai gudrs dīvānā pirdējs?

2020-12-05 16:52

Andris: Man ir grūti, nevaru salāpīties, neko netirgo

2020-12-05 17:05

Opis: Kas ir,galīgi savu ikdienu vairs nemākat saplānot? Laikam katru dienu pērkat pa pamperam un svaigam prezervatīvam. Un par bērēm parasti uzzin vismaz dienu pirms bērēm.

2020-12-05 17:20

Esence: Esmu sajūsmā, neviens negrūstas, pakausī pie kases neelpo! Varētu šo arī tā atstāt, pa nedēļu mierīgi var iepirkt visas nepieciešamās lietas, brīvdienās-maizi, pienu un pa durvīm ārā.

2020-12-05 17:27

piekrītu Opim: nu nav katru dienu jāskrien pa veikaliem.Pārtiku sapērk nedēļai,kurināmo normāli cilvēki sagādā jau vasarā.Un piekrītu,ka visai ģimenei nav jāiet uz veikalu.To laiku ko cirvji bezjēdzīgi pavada vazājoties pa veikaliem var veltīt ģimenei.Spēlēt galda spēles,iet kopīgi pastaigāt,braukt ar velo u.c.Sen vajadzēja tādus ierobežojumus.

2020-12-05 17:28

heh: Šie lēmumi tieši pretēju efektu radīja piektdienas vakarā kad pūļi un rindas ideāls inkubators visiem vīrusiem. Sajūta kad to speciāli darīja !

2020-12-05 17:30

I: Pilnīgi vienalga uz veikalu neeju nav nauda. Internets vairāk vajadzīgs

2020-12-05 17:59

Nīcas čomi: Vai pa internetu var nopirkt alkoholu? Nu nenormāli gribu dzert?

2020-12-05 18:01

Janis: Nav jau pasaules gals ko uzstraucaties,menesi atpakal pienema likumus visi smejas ,nu ko tagad smejieties talak jo jo šitie likumi izdomati dēl ta ka mes nemakam neko ,mēs maza valstina un ja tad vel nevaram ieverot likumus tad ciesam visi,man pa lielam pofig varetu but vizspae brivdienas veikali ciet

2020-12-05 18:19

Nīcas čomi: to Janci, pēc Tava rakstītā jāsecina, ka esi konkrēti ņēmis iekšā.

2020-12-05 18:20

Zzzz: Tas viss protams ir tizli izdomats bet cilveki kuri nak kasketies uz veikalu Jus domajat ka to veikals izdomaja? Jus ta radat parakumu savu pret nabaga kasieri? Ejiet sudzieties tam kas to pienema.

2020-12-05 18:23

Nīcas čomi: Zin, kas ir, dodiet ieraut, ja nē, rīt vismaz 10 cilvēku pie kapličas, tuvāk pa 2 metriem nedrīkstēs.

2020-12-05 18:23

Viņš: Debils lēmums. Sakoncentrē cilvēkus atlikušajos veikalos un darbdienā speciāli jāiet vēlreiz pēc nedabūtā. Pat nerunājot par kaitniecību ekonomikai.

2020-12-05 18:26

Nīcas čomi: Zzzz: To Zzzz: tas jau ir skaidrs, ja ir skaista un ņemama kasiere, būs nākamais vai nākamā Nīcas čomu atvase.

2020-12-05 18:28

īpaša loģika: Šitā korova virus padarīšana būs pasauli totāli piedrazojusi- šitās plēves tak izmetīs! (tās, ar ko nevajadzīgi tie preču kalni apsegti). Un kad vēl ziņās redzu tos laboratorijas rīkus, tos skafandrus, tos masku kalnus... Laikam jau tāpēc pārcelšanās uz Marsu tik topā...

2020-12-05 18:34

Ansis.: Es uz darbu vairs neeju,un uz veikalu ari neeju.Dzert nedzeru,un pipet nepipeju.Vis ir iepirkts vairuma un tirgoju kaut vai nakti.Maskas pie manim nav vaidzigas lietot.Super Biznes man sak plaukt.Es tirgoju 1% no preces vertibas.No rita cilveki bij apmierinati.Varetu siss falsais virus uzkaveties.Es delam maju vel varesu paspet uzcelt.

2020-12-05 18:43

TrueWisdom: Pareizais, ceru ka labi aizmigsi Briseles un amerikas pilsoņu nozombēts.

2020-12-05 18:45

Snigbaltīte: Intersanti, kā cilvēki ir izdzīvojuši Austrijā un daudzās citās valstis, kur sestdienās dižveikali strādā ļoti ierobežoti, bet svētdienās praktiski visi veikali slēgti jau gadiem ilgi ? Atraduši par ko satraukties, dumie cilēki, it kā nebūtu dzīvē nakas cits kā vazāties pa veikaliem :)

2020-12-05 18:51

Judīte: Jā kapsētās būs vairāk darba...a to skatos ka kapsētas patukšas ar cilvēkiem,jāiet pirmdien izlūkos.

2020-12-05 18:51

TrueWisdom: ”Visi nāk un vienkārši ņirdz" - tā ir Kariņa k-gs jums patiesa atbilde no tautas. Jums ir jāatkāpjas, jo ātrāk, jo labāk. Un vēl labāk, ja jūs savāktu savu lāču ledu un aizvāktos atpakaļ uz ASV kur jūs jau tiesa gaida.

2020-12-05 18:59

Judīte: Kapsēta jau sen gaida Kariņu un visus pārējos purnus.

2020-12-05 19:07

Judītei: Jā! Nedabūja salāpīties!

2020-12-05 19:23

Judīte: Nu ka tad...tiekamies pirmdien kapos!

2020-12-05 19:23

Opis: Trakums. Visi neēduši un plikiņi. Tusiņi nenotiek.Jāliek maskas un nedrīkst berzēties tuvāk par 2 metriem. Un rokas arī vēl liek mazgāt!!!
Kur problēma: slaidi, seksīgi, tīri un svešu roku neapgrābstīti.

2020-12-05 19:26

xt: Kapu sveces un ziedus jau nu varēja atstāt tirgošanai! Šādas lietas tak neviens nepērk iepriekš!

2020-12-05 19:28

arī interesanti..: ...kā šodien izsmējāmies kopā ar pārdevēju....gribēju pirkt arī gaisa atsvaidzinātāju,nē!!!tā nav pirmās nepieciešamības prece,turklāt,iepūšot maisiņā,iespējams,ar to var apreibināties un tā sasocializēties,ka maz neliekas!..... bet šķiet gan,ka Kariņš gribēja paziņot savā slavenajā,,draugivairsnavlabi,,uzrunā,ka lielveikali būs slēdzami vīkendā,uz ko ,iespējams,saņēma no nozares draudus,un tad! VIŅŠ atriebās lieltirgotavām ,-še tev ,karojiet par sīkumiem!....,nu ,bet laikam tač nē,jo savu lāčledu ar viņš tirgo caur lieltirgotājiem....es patiešām nesaprotu šo šaha kombināciju,jo neredzu laukumu....

2020-12-05 19:30

Līne: SNIEGBALTĪTEI-NESALĪDZINI AUSTRĀLIJU
AR LATVIJU!Pat pārtikas plēvi nevar nopirk-uzskatu ka pirmās nepieciešamības prece,pat izcept neko nevar.

2020-12-05 19:40

patriote: Erna: Plānot un domāt vajag, nevis valdību lamāt. Kurš 2.adventē pērk sveces. Tās taču sāk dedzināt 1.adv.utt. Pārbaudi savus krājumus un iepērcies pa nedēļu. Tiešām esam muļķu tauta.

2020-12-05 19:50

Anne: Jauki,beidzot veikalu izklaides apmeklētāji piebremzēti! Mācīsimies beidzot plānot iepirkšanos! Tik tālu nu esam cilvēku bezatbildības dēļ!

2020-12-05 19:54

Ko padarīsi.: Lieliem kungiem jau barčiks mājā.

2020-12-05 20:06

Judīte: Sveces uz kapiem jau sen vajadzēja nolikt bet savakt nemāk .Bet visu cieņu tiem kas savāc.Amem🙏

2020-12-05 20:10

Interesanti!: Viss ir labi, tā, kā tam ir jābūt!
Piekrītu Esencei-neviens pakausī neelpo.
Vakar bija labs skats pie alko veikala, cilvēku rinda stāv uz ielas 😂😂😂, laikam citas intereses brīvdienās nav 🤦‍♂️

2020-12-05 20:28

irok: Mhmh,lasot komentarus,rodas sajuta kad, 70% ir boti :?

2020-12-05 20:32

Judīte: Visi tik cepās par alkoholu un pīpēm,bet kā ar prezervatīviem🙊var vai nē?joman šovakar vaidzēs
.

2020-12-05 20:36

😷: Ko ņemās, šie tač vēl nav nekādi drakoniskie aizliegumi. Kā arī nav jau no zila gaisa pakampti, citur jau sen viss notiek.

2020-12-05 20:39

.....sprogainitis777...: ......tik dumju valdibu ...nevaru iedomaties kur vel tada varetu.but....un visi shie ...cor ididioti...kas tic visam shim murgam.....driz vajadzes edienu mochit caur masku....kak to tak....

2020-12-05 20:39

R16: Cik debīla tauta. Paši visu salaiduši grīstē ar visām tusēšanām un čupošanām un valdība vainīga. Uzskatu ka valdība ir vainīga pie tā ka visu to jau neizdarīja kādus 2-3 mēnešus ātrāk pirms viss tas bija ielaists. Debīlā tauta pat nesaprot kāpēc tas viss bija vaidzīgs. Paldies Dievam ka ir vēl viens otrs palicis saprātīgs cilvēks kurš māk saplānot iepirkšanos un ka brīvdienās var iztikt bez veikala.

2020-12-05 20:46

Judīte: Nāciet ciemos pie manis.iedošu un šmigu arī dabosiet!

2020-12-05 20:55

Kārumnieks: Šmigu iedosi, bet es gribēšu arī kaut ko tādu nu uzpīpāt arī, bet pēc tam vēl kaut ko tādu...

2020-12-05 21:00

Judīte: Ak tu Kārumniek!nu nu nu....

2020-12-05 21:01

rakaris:): viss lieku reizi pierāda , ka valsti vada dauņi , nevar nopirkt ne spuldzes , ne sveces , ne sērkociņus , toties piektdien alkohols gāja uz urrā , nolādētā valdība nevar no linčot latvijas tautu ar kovidu , tagad nolinčos ar alkoholismu , novēlu valdības beigas uz neatgriešanos , sajā valstī vajag baltkrievijas variantu !!!

2020-12-05 21:32

Xxx: Nodzērusies tauta ir paklausīga ,bet arī neprognezējama. Tā kā ar tiem izdomātiem likumiem arī nevar jokoties. Gaidīsim pirmdienas testu rezultātus, jābūt taču mazākiem .Vai ne ?

2020-12-05 21:45

Hmm: Pirmdien būs maza piektdiena veikalos es domāju

2020-12-05 21:58

KKK: Ja sievietēm līst asaras ,tad viņas smadzenes ir pārkārsušas un tiek noliets kondensāts.

2020-12-05 22:03

Šamais: Tad jau nauda ir, ka tā var skraidelēt pa tiem veikaliem.

2020-12-05 22:40

Numoins: Pārāk daudz drukas un pareizrakstības kļūdas.

2020-12-05 23:01

i: Jā Nīca laikam nodzērusies.

2020-12-06 00:09

Ule: Interesanti,kāpēc Maximās sākumā teica,ka samazinās darba laiku līdz 20.00,bet otrā dienā to atcēla?

2020-12-06 02:46

nē nu jā: Nē, nu man jau patīk, vai tad piektdien to alkoholu pirkdami, nevarēja sveces un gaisa atsvaidzinātaju arī ratos iemest? Mūjābeļi, goda vārds.

2020-12-06 02:58

To ...:: Ka tā nepūš pakausī. Vienam vecim aizrādīju lai distancējas rēja pēc bez spstajas kā aizkauta cūka

2020-12-06 04:10

ciklops: Degvielas uzpildes stacijā ”Kings” Kapsēdē."Ļoti daudz lietuviešu garāmbraucot no prāmja uz mājām piestāj pirkt alkoholu,” viņa saka." Un es brīnos no kurienes tas vīruss uzrodas atkal un atkal...

2020-12-06 06:29

točka.: ja esi skolā gājis un ķīmiju mācījies pērc aptiekā jodu zināšu ka to spirtu dabūt nost

2020-12-06 06:47

Nīcas čomi: to i: Nīcā nav nodzērušies, bet dzīvo zaļu, lustīgu dzīvi! Bet, kā ir ar Jums?

2020-12-06 09:01

Rausītis: Nu tagad ir piektdienaa paarsists alkahola iepirkuma rekords, pat nedzeeraaji graaba pudeles. Taalaak pa brīvdienām staigā viens pie otra meklējot kuram vēl ir palicis ko iedzert un uzsmēķēt... Tas ir vairāk un ciešāki kontakti nekā normālos apstākļos.

2020-12-06 09:05

Padomā: Ļoti labi, atbalstu brīvdienu noteikumus. Patiešām ielas un veikali pustukši brīvāk elpo. Alkāni arī ielīduši alās, super!

2020-12-06 09:14

Nīcas čomi: to Rausītis: Malačaga ! Mēs jau 5 no rīta paņēmam iekšā, zacenē - pildīta pīle ar āboliem.

2020-12-06 10:17

Kaņepe: Bišķi žēl, ka nevar sestdienā izskriet pa humpaļu bodēm. Bet citādi viss ok. Vismaz nauda manāmi ietaupās.

2020-12-06 10:24

jojo: Skries 1d, 2d-5d.

2020-12-06 10:33

Līne: Var doties uz Drogām nopirk pirmo nepieciešamības preci SKROPSTU BIRSTĪTI!ATLAUTS AR LIKUMU!KOMENTĒJIET VALDĪBAS DARBU!

2020-12-06 10:36

Līne: Atbjlde CIKLOPAM Tu paskaties statistiku cik apkārtnē slimo un padomā!Kapec pierobežās nav slimo?

2020-12-06 10:42

...: Cilvēki laikam apzināti meklē iemeslus kur pakašķēties. Ikdienā iepirkumus prot saplānot, bet te hops, nezin cik smēķi piektdien iepirkt. Un tad sestdien jāiet kašķēties... tirliņi

2020-12-06 10:47

...: Bēres ar nenotiek neplānoti, puķes var sarunāt piektdien. Advente ar nenāk kā pārsteigums, sveces var iepirkt pirms tam. Kamēr var vismaz pamatvajadzības apmierināt, ir ok. Sāksies grūtāk kad veikali slēgsies jo cilvēku būs maz

2020-12-06 11:04

Leons: Nuko tauta. Otrā diena bez alkohola. Vai vēl spējat paelpot, vai arī valdības ierobežojumi jūs jau piebeiguši? 😀

2020-12-06 11:16

KKK: piemēram Turkmenistānā valdība aizliegusi coronavīrusu ar likumu.tagad vietējie ārsti stāda diagnozi---Šaitan--19

2020-12-06 11:17

Nīcas čomi: to nē nu jā: Var ieķert ķiti biksēs, malacis vai malace par komentāru, bet par bērēm gatavojieties gadu uz priekšu, lai vismaz 100 sveces mājā ir nopirktas, lētākās nedzīvās puķes, vismaz pusgadu iepriekš aizbrauciet uz Bernātiem egļu zarus sagriežiet, lai ir ar ko apklāt savu vietu, ja nē būs apberts ar smiltīm.

2020-12-06 11:23

KKK: Reliģijas darba pamatprincips-
1.Jebkura globālā herņa--Dievs uzsūtījis pārbaudījumu.
2.izdzīvoja--Dievs izglābis.
3.nosprāga --Dievs sodījis.

2020-12-06 11:23

Nīcas čomi: to Leonam: Kā tad, mēs piektdien iepirkāmies alkoholu Devon par 100 euro, mēs joprojām šmigā.

2020-12-06 11:38

...: Ar šādiem ierobežojumiem visi nodzersies...
Visi veido alkohola krājumus pat, ja negibas dzert... ar domu...ja nu brīvdienās sagribēsies... un ja jau ir ,ko neiedzert?...
Kārtējais " gudrais" valdības lēmums...

2020-12-06 11:40

KKK: Veica eksperimentu Latvijā--ko kliedz latvieši uzkāpjot uz grābekļa??
Izrādās ,ka Latvijā visi ir 100% krievi.:)DD

2020-12-06 11:41

...: Ir cilvēki ,kuri brīvdienās sapērkas visai nedēļai...tagad varēs sapirkt tikai daļu un pēc citām lietām ,kuras brīvdienās nepārdod, speciāli jāskrien uz veikalu darba dienās...
Tas nu gan ierobežos cilvēku plūsmu... Nē nu gudri ,ko vēl piebilst...

2020-12-06 11:42

...: Brīnos par cilvēkiem ,kuri atbalsta šo marazmu...

2020-12-06 11:44

njā: Veikali tukši, bet centrā pie Liepājas Universitātes tādi bari ka ar auto nevar izbraukt caur centru :)) Kad atklāsies šī varenā afēra, man interesanti kuru tad ņems priekšā un kurš atbildēs par visu...

2020-12-06 11:52

...: Gada laikā, kopš šis murgs sākās vesels viens mirušais Liepājā no šī nāvējošā vīrusa , kurš ,kā beigās izrādījās, nemaz nenomira no coronas....bet taisa tādus ierobežojumus itkā visi 100% kas saslimst nomirtu...
Lielākajai daļai pat nav simtomu...
Jābūt pilnīgam muļķim ,lai ticētu visam šim murgam, ko viņi te stāsta...
Sadalīs ES naudu un "pandēmija" beigsies...

2020-12-06 12:23

!!!: Tā ir aizberga redzamā puse. It kā kaut kas tiek darīts. Bet realitāte ir tāda, ka alkohols tika iepirkts uz priekšu daudz par daudz! Ja citos apstākļos cilvēks domātu, iet vai neiet uz veikalu, tad te nav variantu, cik ir, tik ir jādzer.. Un šī ir vēl lielāka problēma par visiem kovidiem un citām likstām! Nu nav cilvēkiem ne mēra izjūtas, ne kauna! Un Policija NEKO nevar izdarīt, pat ja tiek saņemts izsaukums, ka notiek kaut kur pulcēšanās dzīvoklī! Durvis jau neies lauzt!

2020-12-06 12:43

zigijs: ko šūmējas????kad vajadzes uz ielu iziet ar Covid negativu testu uz ielas zobos,lai pieraditu ka esi negativs-tad tik bus ziepes

2020-12-06 13:42

Opis VA: Ļoti labi. Beidzot esam pietuvojušies Eiropai. Jau cik gadus svētdienās daudzās pasaules valstīs svētdienās veikali aizvērti. Vai tas ir godīgi ka vīram ar bērniem jātup mājās bet sieva ar melnu muti pelna miljonus ārzemju grābšām. Vai tas neposta ĢIMENI.?VARĒJA AIZSLĒGT ARĪ LIELOS PĀRTIKAS VEIKALUS. Paldies.

2020-12-06 14:56

masterboy: Ja nu kas reāli besī,tad tikai tas bardaks: šito tirgos,šito netirgos. Ble,nu ja kas jāslēdz,tad slēdz visu 100% un miers,bez tādas *iršanās. Neapskaužu veikalniekus,kam viss jārobežo,jāklāj dēļ tām visām stulbībām. Bet cilvēkiem jāmācās PLĀNOT. Es,piemēram,vīkendos vispār uz veikaliem nebraucu-brīvdienhās pa māju jāstrādā,nevis jāiznieko diena. Viss vajadzīgais iepirkts laikus.

2020-12-06 16:46

Rucavas monstrs: Variet klapēt visu ciet, mums ir maize, piens, speķis, ēdamais līdz apraks.

2020-12-06 18:23

KKK: Runājot par veikaliem (ne par lauku veikaliņiem) situācija ir visai bēdīga.jo tā ir vnk bezatbildīga..
Nu kaut vai XL sala --Maxima..tur viss tik piebāzts ,ka vienā ejā starp precēm diviem pircējiem jau pagrūti izmainīties..Tas nozīmē---ka ārkārtas situācijas gadījumā --ugunsgrēks ,terors,zemesstrīce un c, cilvēkiem ātri un droši pamest šo iestādi neizdosies..
Nezinu kā šodien ,taču ņīstajos PSRS laikos <jebkurā veikalā ,iestādījumā ,noliktavā bija valsts noteiktie drošības standarti starp plauktiem ,starp precēm --noteikti minimālie attālumi.
Ja šodien tā būtu ,tad sociālais attālums veikalos šodien nevienu īpaši neuztrauktu.
Lauku veikalos liegt nedēļas nogalē tirgot to ko vajag laukos--to izdomāt varēja tikai tiešām debīli cilvēki.
Jebkuros laukos var rekomendēt cilvēku daudzuma plūsmu to ierobežojot.Es ceru ,ka laucinieki vnk šim likumam spļāva virsū.
Likumiem jābūt normāliem un taisnīgiem.

2020-12-06 18:31

Nīcas čomi: to KKK: esmu 257 kg, es, ka ieeju XL Sala visi mūk.

2020-12-06 20:28

Judīte: Kas vainas Nīcas čomiem! Viņi paši labākie.

2020-12-06 20:31

:: Briest sūdi. Šoreiz nebūs tā, kā pavasarī, kad izspruka sveikā. Uzņēmumi pārtrauks darbu, bankrotēs, cilvēki paliks bez ienākumiem. Bet kredītus neviena banka neatlaidīs! Cilvēki iestigs neatmaksājamos parādos, zaudēs dzīvesvietu, ģimenes izjuks. Tuvojas ekonomikas kolapss, ko ekonomisti jau paredzēja. Un tas ir tikai sākums. Izdzīvos tie, kam kārtīgs naudas žūksnis laicīgi paglabāts, pārējiem būs jākaras. Bet paši vien vainīgi - nevajadzēja dzīvot vienai dienai, no rokas mutē, no algas līdz algai. Kā tai pasakā par sienāzīti vijolnieku - vasarā čīgāja savu vijoli un ne par ko nebēdāja, māju neuztaisīja, pārtikas krājumus nesagādāja, bet kā pienāca ziema, tā nosala... Mums tādu sienāzīšu netrūkst, kas strādāja par 700 eiro un teica, ka viss ir labi. Drīz būs labi, ka maz neliksies!

2020-12-07 00:51

Hmm > ::: Var jau briest bet iedomājies ja Tava nauda viena diena pazaudē vērtību ko darīsi tad?

2020-12-07 01:33

Dina: >>>Hmm Drīz naudai vērtība celsies, jo viņas vienkārši trūks. Daudziem nebūs naudas pārtikai, maksājumiem, kredītu atmaksai utt, būs zaudēts darbs un ienākumi. Tāpēc naudai vērtība celsies un cilvēki naudas dēļ darīs visu, lai to dabūtu - pārdos savas mantas, mašīnas, dzīvokļus un arī savas sievas :)

2020-12-07 06:16

Rausītis: Darbs buus visu laiku, tikai atsijaasies visaadas liekaas kantora zjurkas, spekulanti un citi liekeezji. Buus jaamaak dariit ko lietderiigu.

2020-12-07 06:58

Nīcas čomi: to Judītei: PALDIES PAR LABIEM VĀRDIEM !

2020-12-07 07:42

PIMPIS: NU KURS VEL GRIB AADINIEKU IETESTEET??? JUDIITE ZELEEEJA UZ VELLA PARAUSANU

2020-12-07 14:39

piepe: too Rausītis:darbu tiešām netrūkst,vien maksāt negrib,tamdēļ prblm atrast normālus strādniekus-tie par kapeikām negrib vergot,labāk laiž peļņā aizrobežā.par kantora žurkām tu maldies,tie ir valsts un pašvaldību posteņi,tos nelikvidēs,jo pietuvinātajiem vajag siltas vietiņas...

2020-12-07 15:51

...: Un pilnīgiem idiotiem, paziņoju, ka šodien vēl nebūs redzamas ierobežojumu sekas, jo vīruss izpaužas līdz pat 2 ned laikā. Un otrkārt, pat neskatoties uz slēgtajiem veikaliem (vismaz daļēji), ir pilns ar tirliņiem, kuri turpina tusēties kopā uz ielas, mājās un pilnīgi uzspļaujot pārējiem cilvēkiem. Jā, jums bija jautras brīvdienas, bet to, ka jūsu dēļ cietīs citi, tas ir vienalga. Ierobežojumi SAMAZINA saslimušo skaitu, jo ja gribat apturēt pavisam, tad nāktos dzīvi slēgt uz mēnesi. Un to, kur mēs būtu tagad, ja ierobežojumu nebūtu, jūs noteikti negribētu zināt. Kamēr neskar pašu, tikmēr liekas ok, ka daudzi nomirtu, daudzi mocītos slimnīcā un daudzi jo daudzi nedabūtu pienācīgu medicīnisko aprūpi. Bet - kad tas skars pašu, tad neraudat.

2020-12-07 22:17

va ne: Manis pēc tā varētu būt katru nedēļu

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz