Svētdiena, 5. aprīlis Vidaga, Aivija, Vija

Vējš postījis poliklīnikas jumtu Brīvības ielā

Vējš postījis poliklīnikas jumtu Brīvības ielā
Jānomaina būs viss poliklīnikas sešstāvu ēkas jumta segums, lai tas būtu pareizi uzklāts un nelaistu cauri ūdeni; tā ir šādu jumtu īpatnība, ka ar ielāpiem vien nepietiek, informēja būvvaldes pārstāvis Aigars Štāls. (Foto: Egons Zīverts)
13.02.2020 07:00

Nora Driķe

"Kurzemes Vārds"

Poliklīnikas sešstāvu ēkai Brīvības ielā 95 stiprais vējš naktī uz pirmdienu sabojājis jumta segumu – vakar “Kurzemes Vārdam” apstiprināja akciju sabiedrības “Veselības centru apvienība” Liepājas Medicīnas centra direktore Evita Zvagule.

Redakcijai iepriekš par to pavēstīja divi liepājnieki. Tā kā poliklīnika ir sabiedriska ēka un to apmeklē ļoti daudz cilvēku, iestādes vadītājai lūdzām konkrētāku informāciju. Lai gan sākotnēji direktore telefoniski sacīja, ka nekādu komentāru nebūs, tomēr vēlāk saņēmām rakstiskas atbildes uz rakstiski izteiktiem jautājumiem.

“Vēja postījumu rezultātā ēkas vienā pusē ir daļēji norauta jumta virskārta,” E. Zvagule informēja. Cik lieli ir postījumi? E. Zvagule: “Uz šo jautājumu nav iespējams konkrēti atbildēt, jo tie vēl tiek apzināti. Ēkas sestajā stāvā ir lietus ūdens radīti bojājumi.” Direktore uzsvēra, ka iestāde strādā ierastajā režīmā un pakalpojumus sniedz “pilnā apmērā”.

Liepājas būvvaldē “Kurzemes Vārds” uzzināja, ka ēkai bojāts ruberoīda jumta segums. Otrdien ēkas īpašnieks pilnvarojis celtniecības uzņēmuma pārstāvi, kurš veiks “visa seguma nomaiņu”, pastāstīja būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls. “Bojājums ir lokāls, bet jānomaina būs viss segums, lai tas būtu pareizi uzklāts un lai jumts nelaistu cauri ūdeni. Tā ir šādu jumtu īpatnība, ka ar ielāpiem vien nepietiek,” skaidroja A. Štāls. Būvvalde konsultējusi, kāda vienkāršotā dokumentācija sagatavojama remonta veikšanai, un, tikko dokumenti tiks iesniegti un būvvalde tos saskaņos, “tuvākajā laikā sāks darbus”.

Aculiecinieka foto

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli