Ceturtdiena, 27. februāris Līva, Līvija, Andra

Vējoties vēlas divi simti

Vējoties vēlas divi simti
Foto: Publicitātes
07.05.2019 07:09

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

3. maijs bija pēdējais datums, kad interesenti varēja iesniegt pieteikumus uz izvējošanos Liepājā. Jau vēstījām, ka no liepājnieku vidus izraudzīti vēju pilsētas vēstneši septiņās kategorijās, viņi interesentiem izrādīs savu pilsētu un nodrošinās neaizmirstamu izvējošanos. Interese par konkursu Latvijas iedzīvotāju vidū vērtējama kā laba – pieteikušies teju divi simti pretendenti.

“Pieteikumus varēja iesūtīt līdz piektdienas pusnaktij, tāpēc kopējo skaitu uzzinājām tikai sestdienas rītā,” pastāsta Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne. Viņa skaidro, ka jau šonedēļ sāksies pretendentu izvērtēšana, šodien visus pieteikumus sašķiros pa attiecīgajām septiņām kategorijām un nosūtīs vēstnešiem. “Lai viņi vispirms apskata un izdomā, kuri varētu būt tie cilvēki, kurus aicināt uz Liepāju. Arī mēs paši noteikti izskatīsim pieteikumus un, ja domas mums sakritīs, jau drīz vien varam ieplānot datumus, kad pilsētas ciemiņiem sniegt iespēju izvējoties Liepājā,” atklāj Z. Lazdāne.

Liepājas vēstneši viesiem vēlas parādīt pilsētas sportisko pusi, ģimenisko vidi, iespējas jauniešiem, kā arī kultūras dārgumus. Trīs dienu garumā viņi izraudzītos pretendentus iepazīstinās ar labāko, kas Liepājai ir. Pilsēta kopā ar tūrisma uzņēmējiem viesiem nodrošinās naktsmājas, ēdināšanu, ieeju pasākumos un apskates objektos. 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli