Piektdiena, 10. jūlijs Lija, Olīvija, Olivers
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Vēl jāpiecieš neērtības

Vēl jāpiecieš neērtības
Foto: Egons Zīverts
26.04.2017 07:12

"Kurzemes Vārds"

Darbi pie Raiņa ielas pārbrauktuves seguma pārbūves un sliežu nomaiņas rit pilnā sparā, un “Kurzemes Vārds” pārliecinājās – remontdarbi atstāj iespaidu uz satiksmes plūsmu.

Ar nelieliem sastrēgumiem liepājniekiem jārēķinās līdz darba nedēļas beigām. “Dotajā brīdī visi darbi notiek plānotajos termiņos un apjomos, tāpēc nav nekāda pamata domāt, ka kaut kas varētu aizkavēties,” pastāsta Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe. Seguma pārbūvi un sliežu nomaiņu bijis plānots pabeigt jau pagājušās nakts laikā, bet rezervē vēl esot divas naktis, jo nekad nevarot ieplānot, kādi būs laika apstākļi un cik lielā mērā tie var sarežģīt darbu veikšanu.

Satiksmei dzelzceļa pārbrauktuve ir slēgta laika posmā no pulksten 23.40 līdz 5.40, un šajā laikā arī tiek veikti remontdarbi. Blakus esošās pieturvietas izbūves darbi notiek arī dienas laikā, taču tādi, kas netraucē satiksmes plūsmai. Savukārt darbība, kas prasa, lai tehnikas novietojums būtu uz brauktuves, tiek veikta nakts laikā. Lai vēl vairāk mazinātu satiksmes noslodzi, pārbrauktuve netiek slēgta dzelzceļa pārvadājumu dēļ un dzelzceļa plūsma novirzīta caur Ziemeļu parku.

Neskatoties uz visiem pasākumiem, kas veikti, lai mazinātu satiksmes intensitāti un novērstu sastrēgumus, tādi tomēr veidojas, pārbrauktuves remontdarbu laikā tās segums ir slikts un to klāj bedres, tādēļ šoferi to šķērso ļoti lēnām.

SIA “Kurzemes Taxi” valdes loceklis Edgars Grīnbergs pastāsta, ka laika posmā no 8 līdz 9 jārēķinās pat ar četrdesmit minūtēm, ja cilvēks vēlas šķērsot pārbrauktuvi. “No centra puses iet raitāk pāri, no Karostas puses pirmdienas rītā automašīnu rinda sākās jau pie Ziemeļu kapiem. Tāpat arī Flotes iela visa bija pilna līdz pat Krūmu ielai,” situāciju komentē E. Grīnbergs. Ap pulksten 10 satiksmes intensitāte jau ir mazinājusies un “Kurzemes Vārdam” pārbrauktuvi no O. Kalpaka ielas puses šķērsot izdevās tikai 10 minūšu laikā.

Lai mazinātu sastrēgumu veidošanos, L. Ratniece-Kadeģe vēlas vēlreiz aicināt iedzīvotājus, kam ir tāda iespēja, tomēr ievērot ieteikumu remontdarbu vietu apbraukt pa Cukura ielu. “Laumas” rajonā dzīvojošais liepājnieks Kaspars atklāj, ka šo ieteikumu ievērojot, ja ar auto nākas doties centra virzienā. Tieši sliktais pārbrauktuves segums un bedres tajā viņu biedējot un, lai saudzētu savu automašīnu, viņš tomēr izvēloties uz centru doties pa Cukura ielu.

Neskatoties uz sastrēgumiem, taksometru uzņēmuma vadītājs E. Grīnbergs remontdarbus vērtē pozitīvi un retoriski vaicā: “Kā tad citādāk tiksim pie labiem ceļiem?” Viņš arī aicina liepājniekus atcerēties, kā vajadzējis ar dažādiem līkumiem apbraukt Brīvības ielu, kad tā tika atjaunota, taču šo neērtību rezultāts ir labs ceļš.

Foto galerija

11 komentāri

2017-04-26 10:40

Ko var te ...stāstīt?: Nelieli sastrēgumi????Pirmdien ar 3.autobusu pirms 10tiem rītā stāvējām uz Flotes ielas 35 minūtes!!!!!!!!!Piebraucot pie pārbrauktuves 3 veči pīpēja, 2 stumdīja traktorīti. Nevienu reizi, kad braucu garām, tur nemanīja aktīvu un veiklu rosību.Iespaids tāds, ka gumija tiek stiepta, jo maksā pa stundām ,nevis par žigli padarītu darbiņu

2017-04-26 10:47

Anufrijs: Ja kādam mudazvanam būtu pieticis prāta padomāt par luksoforu darbības izmaiņām.........

2017-04-26 13:23

Anufrijam!: Ir jau bijis ieteikums par luksafora darbības izmaiņām un pēc pārbrauktuves, uz Raiņa ielu būs automātiskais luksafors! Sliedes un pābrauktuve bija izjāta! Cilveki vāca parakstus, lai kaut kas uzlabotos! Tagad slikti, ka darbojas!

2017-04-26 15:04

stulbums: nu bet ja visi ir informēti, ka tur ir apgrūtināta braukšana, kāda velna pēc lien tur?! :D:D

2017-04-26 16:27

Jan4ux: Bet kas bija noticis 25. rītā pēc 8.00 pie Cukura ielas apļa, ka auto rinda Pulvera ielā bija līdz Ventspils ielai?

2017-04-26 16:47

velomans: veseliem cilvēkiem pāris kilometrus braukt ar savu auto uz darbu vai kādu veikalu tuvumā katru dienu attaisnojuma manuprāt nau

2017-04-26 19:35

rrt: Tur var tikai nervus sačakarēt! Braucat labāk apkārt.

2017-04-26 23:06

qaz: Man no Laumas rajona uz darbu no rītiem daudz ātrāk sanāk aizbraukt pa Pulvera / Cukura / Brīvības ielu.
Es tā braukāju jau ļoti sen.

2017-04-26 23:14

korkis: tada sajuta ka tas ir vienigais cels ka tikt uz to puse, sanaks varbut isaks bet kam nau kur skriet var jau pastavet

2017-04-27 22:40

drin-drin: mūžīgi neapmierinātie lohi!!kad neko neremontē naw labi,kad kaut ko remontē atkal naw labi.nu riktīgi lohi!!!!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz