Otrdiena, 18. februāris Kintija, Kora

Vēl var pagūt pieteikties stipendijai

Vēl var pagūt pieteikties stipendijai
Foto: liepajniekiem.lv
24.10.2018 07:00

"Kurzemes Vārds"

Vēl tikai šonedēļ līdz 27. oktobrim ir iespēja pieteikties labdarības veikalu “Otrā elpa” sociālo projektu stipendiju konkursam un iegūt savas idejas īstenošanai finansiālo atbalstu 3000 eiro.

Labdarības veikali “Otrā elpa” Liepājā un Rīgā četras reizes gadā atbalsta dažādas sociālās iniciatīvas. Projektiem jābūt saistītiem ar sociāli mazaizsargāto grupu labklājības celšanu, vietējās kopienas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu, sabiedriskā labuma veidošanu vai sociālās uzņēmējdarbības attīstību. Stipendijas ieguvēju katrā konkursa kārtā nosaka veikalu klientu balsojums. Līdzekļus stipendijām iegūst no veikalos pārdotajām saziedotajām precēm.

Pagājušā gada nogalē Liepājā vislielāko vietējā veikala klientu atbalstu un 3000 eiro stipendiju ieguva bērnu un ģimeņu atbalsta centra “Miera osta” projekts. Stipendija tika izmantota, lai šogad sarīkotu nodarbību ciklu sociālā riska grupu māmiņām ar mazuļiem ar mērķi veicināt mātes un bērna emocionālo piesaisti. Nodarbības notiek biedrības jaunajās telpās Karostā, kas tika atklātas šā gada aprīlī.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli