Pirmdiena, 27. janvāris Ildze, Ilze, Izolde

Veselīga uztura lekcijās mācīsies par biežākajiem uzturvielu deficītiem

Veselīga uztura lekcijās mācīsies par biežākajiem uzturvielu deficītiem
Foto: Publicitātes
30.10.2019 13:27

liepajniekiem.lv

Lai veicinātu veselīga uztura paradumu ieviešanu ikdienā un izpratni par uztura ietekmi uz veselību, sestdien, 2.novembrī, notiks divas veselīgauztura lekcijas, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Pirmā lekcija norisināsies Liepājas Olimpiskā centra Saules zālē pulksten 11, un tās tēma ir ”Uztura bagātinātāji un biežākie uzturvielu deficīti”, savukārt otra lekcija norisināsies Liepājas Diakonijas centrā, F. Brīvzemnieka ielā 54 pulksten 14 par tēmu ”Personības iezīmes un uztura paradumi.”

Lekcijā ”Uztura bagātinātāji un biežākie uzturvielu deficīti” varēs uzzināt par vitamīnu, fitovielu, minerālvielu avotiem uzturā, uzturu bagātinātāju lietderību, to saturu un kvalitāti. Tiks stāstīts, kā kritiski izvērtēt uztura bagātinātāju reklāmas, kā arī uzzināt, kuras ir tās uzturvielas, kas visbiežāk mūsu organismā trūkst un kā to labot.

Savukārt lekcijas ”Personības iezīmes un uztura paradumi” laikā tiks meklētas atbildes uz jautājumiem, vai visiem der vienas uztura rekomendācijas un svara korekcijas metodes, kas ir sociālā un stresa ēšana, kāda ir katra individuālā motivācija veselīgam dzīvesveidam. Notiks praktiska savu ēšanas paradumu izvērtēšana un uztura paradumu analīze saistībā ar personības iezīmēm. 

Lekcijas vadīs uztura speciāliste Līga Jaunzema. 

Uz lekcijām tiek aicināts ikviens interesents un dalība ir bez maksas. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot vai sūtot īsziņu uz tālruni 28612877 (Līga).

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)