Pirmdiena, 20. janvāris Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Vest bērnu uz mācību iestādi sliktā laikā – katra vecāka lēmums

Vest bērnu uz mācību iestādi sliktā laikā – katra vecāka lēmums
Foto: liepajniekiem.lv
14.09.2017 12:20

liepajniekiem.lv

Portāls šorīt, 14.septembrī, saņēma lasītājas vēstuli, kurā Agnese raksta: ”Nevar atrast nekur informāciju par to, kad bērns drīkst neapmeklēt skolu vai pirmskolas izglītības iestādes vētras laikā. Ziemas laikā viss ir skaidrs, bet tādā kā šodien?”

Liepājas izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Niedre-Lathere, lūgta sniegt atbildi uz lasītājas jautājumu, portālam skaidroja: ”Izglītības iestādes reaģē, ja ir izsludināta ārkārtas situācija.” Piemēram, oranžais brīdinājums.

”Sekojam līdzi jaunākajai informācijai,” viņa turpina: ”Šodien šāda brīdinājuma nav. Visas izglītības iestādes pilsētā strādā. Šādos apstākļos kā šodien katrs vecāks pats pieņem lēmumu, vai drošības apsvērumu dēļ nepaturēt bērnu mājās.”

Viņa klāsta savu pieredzi: ”Es pati šorīt savu jaunāko, četrus gadus veco, bērnu atstāju mājās, jo man bija šāda iespēja. Vecākos gan nogādāju skolā.”

______________ 

Iesaki tēmu vai ziņo par notiekošo arī Tu! To var izdarīt ikviens portāla lasītājs, izmantojot sākumlapā esošo formu “Piedalies satura veidošanā!”. Turpat iespējams iesūtīt arī dažādus fotostāstus, piemēram, no kāda pilsētā notikuša pasākuma.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)