Piektdiena, 10. aprīlis Anita, Anitra, Zīle

Videoieraksts ar notriekto gājēju šokē sabiedrību

Videoieraksts ar notriekto gājēju šokē sabiedrību
Foto: Sindija Laimiņa
23.01.2017 07:12

"Kurzemes Vārds"

Valsts policijā ir ierosināts kriminālprocess par ceļu satiksmes negadījumu, kas 13. janvārī notika Raiņa ielā, kur satiksmes autobuss notrieca 78 gadus vecu vīrieti, kurš mēģināja šķērsot brauktuvi tam neparedzētā vietā. Tikmēr sabiedrību satriecis internetā nopludināts negadījuma video, kas detalizēti ataino notikušo, liekot aizdomāties gan par šāda materiāla publiskošanas ētiskumu, gan cietušā cilvēktiesību pārkāpšanu, gan arī apkārtējo rīcību, nesniedzot nekādu palīdzību cietušajam, kas skaidri redzama ierakstā.

Nav šaubu, ka pagājušās nedēļas nogalē portālā “Delfi” ievietotais un citos medijos publiskotais satiksmes negadījuma videoieraksts ir fiksēts avārijā iesaistītā satiksmes autobusa videoreģistratorā. Ierakstā redzams viss – kā tika notriekts gājējs, kā cietušais pēc tam gulēja uz brauktuves asins peļķē, kas pletās arvien lielāka un lielāka, līdz ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķu brigāde. Arī aculiecinieces iepriekš stāstītais, ka pie cietušā neviens nepiegāja, ne autobusa šoferis, ne tā pasažieri vai garāmgājēji.

Negadījumā cietušais vīrietis smagā stāvoklī ievietots Liepājas Reģionālās slimnīcas Reanimācijas nodaļā – to laikraksts uzzināja slimnīcā, taču sīkāka informācija nav publiskojama. Savukārt Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova paskaidroja: “Tā kā par notikušo ceļu satiksmes negadījumu Raiņa ielā ir ierosināts kriminālprocess, tad izmeklēšanas interesēs plašāka informācija netiek sniega.” Bet kompānijas “Liepājas Autobusu parks” valdes priekšsēdētājs Leonīds Krongorns laikrakstam norādīja, ka uzņēmumā ir uzsākta dienesta izmeklēšana, lai noskaidrotu lietas faktiskos apstākļus. Ne policijā, ne uzņēmumā pagaidām nespēj izskaidrot, kā satiksmes negadījuma videoieraksts nonācis publiskajā telpā.

“Mēs arī to gribētu zināt, un tagad mēģinām noskaidrot,” laikrakstam lakoniski atzina Liepājas Autobusa parka izpilddirektors Māris Ārbergs.

“Protams, šādam video nebūtu jānonāk publiskajā vidē, tie ir izmeklēšanas materiāli, kā arī, iespējams, tiek pārkāptas cietušās personas cilvēktiesības,” “Kurzemes Vārdam” savukārt pauda Liepājas pašvaldības aģentūra “Liepājas sabiedriskais transports” direktors Gints Lūsis, kura vadītā aģentūra slēgusi līgumu par pasažieru pārvadājumiem ar Liepājas Autobusu parku. G. Lūsis uzskata, ka noteikti jāveic iekšējā izmeklēšana, lai noskaidrotu, kā varēja tikt nopludināts video, kurš bijis tikai pašu lietošanai, kā arī iesniegts policijai negadījuma izmeklēšanas vajadzībām

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 23.janvāra numurā.

#kvards-20170123-03# 

66 komentāri

2017-01-23 07:22

urbejs: Lielākā daļa to šokēto paši arī nepieietu klāt .

2017-01-23 07:43

Gints: Ļoti silti ieteiktu Liepājas autobusu parka šoferiem apmeklēt pirmās palīdzības kursus. Kaut arī noskatoties video - tādus pašu ieteiktu arī Valsts policijas pārstāvjiem.

2017-01-23 07:46

Bet labi vien ir: Ka parādījās tas video. Tajā ir redzams viss- baisā vienaldzība no pilnīgi visiem, līdz atbrauc mediķi. Un arī brēkas cēlāja jau neko nedara- kā redzams... paskrēja garām notriektajam, lai gānītu šoferi.

2017-01-23 07:53

2017: Bet zināmu mācību tas dod. Neiet tur kur nevajag. Itsevišķi intensīvas satiksmes laikā. Jo turpat taču ir arī gājeju pāreja, būtu gājis pa to , nekas tāds nebūtu noticis.

2017-01-23 07:56

2017: Zināmu mācību tas dod. Neiet tur kur nevajag. Itsevišķi intensīvas satiksmes laikā. Jo turpat vien pārs metrus ir gājēju pāreja. Butu gājis pa to , nekas tāds nebūtu noticis.

2017-01-23 08:14

smails: Smagākie pārmetumi jau ir autobusa šoferim.

2017-01-23 08:24

Loading: Visa jezga ap video publicēšanu, bet par autobusa šofera vienaldzīgo rīcību?

2017-01-23 08:56

Lt.Šveiks: lielākais šoks ir par šoferi,visiem šoferiem vajadzētu katru gadu iziet pirmās palīdzības apmācību kursu

2017-01-23 09:06

zoja: Nu bet kas tam šoferim bija jādara ? Gribētu dzirdēt konkrētu atbildi .

2017-01-23 09:09

K.k.: Ka apliecinajas- jauna sieviete ejot uz autobusu pat galvu nepagrieza uz cietusa pusi,bet iekapjot autobusa uzreiz saka filmet soferi. Sindija-uz citu nelaimes savu popularitati nepacelsi. Bet apsurdakais ir tas,ka visi vaino soferi,kas pielauju tiesam bija soka stavokli (vismaz es butu),bet POLICISTS???!Tad jau jaapsudz ari vins! Vai tad viniem nav jaiet pirma palidziba un to jasniedz nepieciesamibas gadijuma???

2017-01-23 09:09

zeta: Konkrēti - kas šoferim bija jādara ?

2017-01-23 09:10

Sestdiena: Sestdien braucot mājās no centra arī tajā pašā krustojumā gāja opītis ar bērnu. Pēc manām domām ir jāsāk sodīt arī gājējus pa ielu šķērsošanas tam ne paredzētajā vietā.

2017-01-23 09:28

141. pants: 141.pants. Atstāšana bez palīdzības
(1) Par nepieciešamas un acīm redzami neatliekamas palīdzības nesniegšanu cilvēkam, kas atrodas dzīvībai bīstamā stāvoklī, ja vainīgais apzinājies, ka varējis to sniegt bez nopietnām briesmām sev un citām personām, un ja palīdzības nesniegšana izraisījusi cilvēka nāvi vai citas smagas sekas,—
soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.
(2) Par tādas personas apzinātu atstāšanu bez palīdzības, kura atrodas dzīvībai vai veselībai bīstamā stāvoklī un kurai nav iespējas saglabāt sevi mazgadības, vecuma, slimības vai savas nevarības dēļ, ja vainīgajam bijusi iespēja sniegt cietušajam palīdzību un bijis pienākums rūpēties par viņu vai arī vainīgais pats viņu nostādījis dzīvībai bīstamā stāvoklī, —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
(3) Par šā panta pirmajā vai otrajā daļā paredzētajām darbībām, ja palīdzības nesniegšana izraisījusi divu vai vairāku cilvēku nāvi, —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

2017-01-23 09:31

Neo60: Es šoka stāvoklī arī nevarētu pieiet klāt, atzīstu! Un domaju,ka lielākā daļa nevarētu, un arī tie lielie pārmetēji. Ar vārdiem viegli ir aizvainot otru, bet Tu vēl nezini kā pašam būtu šāda veida situācijā!
Un par lielo glābējas jaunkundzīti gribu teikt, tas saucas gribu būt ZVAIGZNE! Cita acī skabargu redz, savā baļķi neredz!

2017-01-23 09:32

Leons: Manuprāt, šis ir tipisks piemērs teicienam, ka zivs pūst no galvas. Autobusu parka īpašnieki ir Šķēle un pilsētas dome. Man šķiet, ka no viņiem ne vienam ne otram liepājnieku labklājība īpaši nav rūpējusi.

2017-01-23 09:38

Sods gaajejam.: Nu jau ažiotāža sacelta ne pa jokam! Neaizstāvu tik ļoti autobusa vadītāju, kā nosodu to veci kuram uzbrauca! Vai kāds ir aizdomājies par to, kā jūtas pasažieri-bērni kuri šādu skatu redzēja pirmo reizi mūžā?! Video skaidri un gaiši redzams ka vecis ne pa labi ne pa kreisi tik dur pāri!!!! Viņam sods būtu jāsaņem pa pilnu programmu!!! Kā arī ieteiktu LAP šoferim vērsties policijā pret naidīgiem un fizisku izrēķināšanās draudošiem komentāriem! Vecis 99% vainīgs, bet 100% nosodam vadītāju!

2017-01-23 09:41

XXL: Un vel ieverojiet cik daudzi autobusu vaditaji braucot sarunajas pa mobilo telefonu ,cik esmu rakstijis vadibai nekadas atbildes ,pat braucot uz Rigu sture ar vienu roku un runa pa telefonu,normali ?

2017-01-23 09:46

to 2017: Neesiet tik drošs, ka uz gājēju pārejas nekas tāds nebūtu noticis, piemēram mani gaišā dienas laikā tieši uz pārejas notrieca, kaut gan neesmu no tām, kas par katru cenu skrien pāri, tā nu gadījās, ka nespēju tik ātri pāriet , bet auto ļoti ātri piebrauca un pat nepiebremzēja, jo kā izrādījās, vadītājs gluži vienkārši "neredzēja" cilvēku uz pārejas! Un labi ka publiskoja video, citādi iespējams, viss vienkārši noklustu, kā tas bieži vien gadās, bet tagad tomēr kādam nāksies atbildēt!

2017-01-23 09:46

Golde: Pirmkārt šim pensionāram arī pašam bija jāievēro ceļu satiksmes noteikumi,tas ir jāiet pa gājēju pāreju.Policijas darbiniekiem vairāk jākontrolē šie neapzinīgie gājēji -pensionāri,kas regulāri cenšas šķērsot braucamo daļu ,kur pagadās.

2017-01-23 09:53

Goldei: ziniet, es gājēja-pensionāre, kā Jums labpatikās izteikties, pie GĀJĒJU PĀREJAS stāvu bieži un gaidu, kad varēšu iet pāri, kad kādam labpatiksies mani palaist, kaut gan c.s.noteikumos rakstīts, ka gājējiem priekšroka, mans saskaitītais rekords ir 12 automašīnas kas brauc garām un neapstājas!!!!!!!!!!!

2017-01-23 09:57

kiks: Interesanti, kā tapa video? Filmetājam svarīgi bija noķert sensāciju, bet kāpēc tad pats negaja palīgā??? Lielā bļāvēja pa Bez Tabu arī nez kāpēc tikai ar bļuastīšanos nodarbojās, ne ar reālu palīdzību.
Nav jau grūti vainot tikai autobusa šoferi ka viņš tāds un šitāds, bet ari šoferis ir cilvēks, iespējams viņš nevis nemācēja vai negribēja, bet vienkārši emocionāli nespēja sniegt pirmo palīdzību.

2017-01-23 10:04

To kiks: Neaizdomājies kad autobusos arī var būt videoreģistrātors?

2017-01-23 10:08

Nosodu gājēju un šoferi: Pārmetumus pelnījis gan nesaprātīgais gājējs, kurš intensīvas satiksmes laikā iet pāri ielai, nedomājot par drošību, līdz ar to izaicinādams likteni, un arī šoferis, kurš pat nepiegāja pie cietušā, tikai noteicis, ka notriektais ir beigts, ko tur vairs sniegs palīdzību? No šofera puses tas bija ļoti ciniski.

2017-01-23 10:19

Ziile: Tiem kas parasiija kas jaadara. Shaadaa situaacijaa ir momentaa jaazvana aatrajiem. Ja ir nepiecieshams 112 turpina sarunu ar zvaniitaaju un konsultee pa telefonu kas jaadara gaidot brigaadi. Elementaaraakais ko var izdariit ir paarbaudiit pulsu. Sasegt ar folija segu lai cilveeks nezaudee siltumu. Ja ir pie samanjas tad runaat ar cietusho. Cietushais nedriikst aizmigt, atsleegties. Cik vien iespeejams nekustinaat cietusho, jo var buut lausts mugurkauls utt. Ja vien pulss pazuud un jaaelpina. Tad iisti nav variantu. Meeginaat aptureet asinjoshanu. Kaut vai ar auduma gabalu. Bet shajaa gadiijumaa pat pulsu nebija kas paarbauda. Cik saprotu shoferis uzreiz zvanijis bosam ne aatrajiem. Arii policists neizskataas peec policista. Forma ta nav. Un der atcereeties. Sniedzot pirmo paliidziibu juus paliidzat. Un ja arii cilveeks mirst tad juus nevar vainot pie taa ka paliidzat. Kaut nu onkuliitis izkjepurotos. Un paareejiem lai maaciiba.

2017-01-23 10:24

Vaidelotis: Tādi video ir jāpublicē, lai gājēji beidzot sāk domāt, kas ne tikai auto vadītājiem ir noteikumi jāievēro.

2017-01-23 10:27

asaka: Man jautājums ar ko šajā brīdī nodarbojās šoferis? Jo video skaidri sirmais kungs ir redzams jau pa gabalu! Un nelaimes nebūtu ja vadītājs būtu skatijies uz ceļa! Varbūt nav pareizi ka vadītājam ari biļetes jātirgo???

2017-01-23 10:33

asaka: Būsim reāli, autobusu vadītāji tirgo biļetes ari braucot nevis stāvot pieturā! Un nav retums ari kad pļurkst pa telefonu braucot! Uzskatu ka sabiedriskā transporta vadītājam par šo pārkāpumu būtu jābūt daudz bargākam sodam nekā vieglā auto vadītājam!

2017-01-23 10:38

KasJādara: Tiem, kas jautā, kas jādara - šoferim bija jāzvana ātrajiem un jāiet pie notriektā paskatīties, kādā stāvoklī viņš ir, kaut gan paskats bija diezgan šausminošs, ņemot vērā asins peļķi. Tiem, kas saka, ka šoferis bija šokā - viņa šoks netraucēja nolamāt to meiteni, kas gāja prasīt aptieciņu.
Tiem, kas šausminās par gājēju vienaldzību, nu vai ziniet - gājējiem tiešām bija liels pārsteigums un neizpratne, ko darīt, un nav viņiem līdzi aptieciņas, gumijas cimdu un citu palīglīdzekļu, tāpēc vienīgais, ko pilsētā darīt - saukt ātros, kuri arī ieradās pāris minūšu laikā. Kustināt cietušo nedrīkst! Savādāk būt kaut kur uz lauku ceļa vai mežā, kur palīdzība var ierasties tikai pēc minūtēm 20-40, bet tur arī būtu pietiekoši ilgs laiks, lai pārietu šoks un izdomātu, ko īsti darīt.

2017-01-23 10:44

Zivniex: Kaut kāds sviests. Vairāk uztraucas par to kā tika publiskots video, pēc kura nekādi cietušo personu nav iespējams identificēt, lai uztrauktos par cilvēktiesību pārkāpumiem, tā vietā, lai sauktu pie atbildības vienaldzīgo autobusa šoferi. Šāda video publiskošana nekādā veidā nekaitē lietas izmeklēšanai, drīzāk otrādi, sabiedrība tiek informēta par patieso situāciju. No informētas sabiedrības ir grūtāk kaut ko noslēpt.

2017-01-23 10:47

suslis: Ja tā labi palasa noteikumus ,tad gājēji drīkst šķērsot ielu jebkurā vietā .

2017-01-23 10:58

44: ja tas bijis taa kaa video nobildeets , tad vecais viirelis meeģinaajis paariet ielai Kroņu un Raiņa ielas krustojumaa , ko nevar saukt par tam nepredzeetu vietu , jo krustojumos noteikumi paredz brauktuves šķērsošanu , vienkaarš vecais viirelis paarveerteejis savus speekus un nokļuvis autobusam taisni priekšaa, vai arii gaajis paari nepaskatoties ne pa kreisi ne pa labi, tu netaalu ir arii autobusa pietura , taakaa autobusa aatrums nevareeja buut tik liels , lai nevareetu nobremzeet , diez vai vecais tik veikli izleca priekšaa , bet katraa gadiijumaa šķeersojot ielu krustojumaa vienmeer jaapaarliecinaajas vai netuvojas transporta liidzeklis , veelreiz , ja viirelis šķeersojis brauktuvi krustojumaa , tad tas nav apziimeejams ar brauktuves šķeersošanu tam neparedzeetaa vietaa , CSN 2-13

2017-01-23 11:02

liepajniece3: Cilvēks gāja pāri ielai krustojumā un tas IR atļauts. Labi zinu to vietu.

2017-01-23 11:15

.........aaaaappppp...: Protams žēl notiekošo bet nu apbrīnoju tos cilvēkus kuri vēl jautā ko tad vajadzēja darīt? Neviens jau nav ārsts, bet tik cik paņemt telefonu un zvanot atrajiem paprasīt pamata lietas ko darīt un aptieciņu lai cilvēku var sasegt, aiziet līdz viņam apskatīties vai viņš elpo, paņemt lupatu, dvieli, džemperi lai var palikt vai pieturerēt asiņošanu jau nu var izdarīt, ja šoferis to nespēj, tad parejie arī neviens nespēj? un cik noprotu tad šobrīd sabiedrībā visiem uzreiz iestājās šoks, tad jautājums ko darītu ja notiktu smagāka avārija kur cietušo būtu vairāk? arī visi stāvētu un filmētu?

2017-01-23 11:19

tumtum: Ja nav med. cimdi, tad asiņojošai brūcei nemaz i skarties klāt nedrīkst, jo ja cietušam cilvēkam ir AIDS… tad glābēju būs pašu jāglābj…

2017-01-23 11:33

atceros: Avāriju, kur aizgāja bojā ģimenē - mašīna iebrauca kādas mājas dīķītī, apkārt stāvēja cilvēki un skatījās... Negribēja saslapināt kājas..arī ūdens auksts., bet mašīnā cilvēki bezcerīgi vēl cīnījās par dzīvību...

2017-01-23 11:56

Stulbums: Kas tad tagad veci cilveki var iet kur vinam ienak prata? Bet bus vainigs soferis.Tie kas visvairak cepas seit neko nedara.

2017-01-23 11:57

Nu jau gan: Paši policisti nopludina informāciju. Apspriež savu kolēģu vidū krimināllietu materiālus vai to faktus un tad brīnās kā citi zina. Paši policijas darbinieki saucami pie atbildības.

2017-01-23 12:01

ieteikums!: Aizliegt tirgot biļetes autobusos!Biļešu tirgošana novērš uzmanību no šoferu tiešajiem pienākumiem.Tirgot biļetes ir satiksmei bīstamāk nekā runāt pa telefonu.

2017-01-23 12:09

Liepaja2017: Ja, ja uz gajeju parejas nekas tads nebutu noticis. Ka tik ne ari. Pat pie tadam auto skrien ka traki, gandriz gar kajam nobraucot

2017-01-23 12:18

Lasitajs: Video ir redzams, ka sieviete kura uzsāka šo izmeklěšanu, pati jau arī nesniedza pirmo palīdzību, bet tà vietā devās terorizět šoferi. Un cik zināms vieglajās mašīnās arī ir jābūt aptieciņai.

2017-01-23 12:34

Lūcija: Būtu bijusi aptieciņa,zinošie cilvēki būtu ko darījuši. Jo bez gumijas cimdiem nedrīkst apturēt asiņošanu.

2017-01-23 12:44

Opis VA: Bet var būt arī tā ka ja Jūsu labās gribas dēļ cietušajam var būt sekas ar invalitāti vai pat nāve, tad Jūs var sūdzēt tiesā ka esat pie visa tā vainīgjo jums nebija specifiskās zināšanas.

2017-01-23 12:53

ArSindija: Tā "gudrā" Laimiņa ir tikpat līdzvainīga,kā visi viņas aprietie! Ar kādām tiesībām fotogrāfēja un publiskoja? Arī par to būs jāatbild.

2017-01-23 13:04

Maga: a kur to video var redzēt?

2017-01-23 13:21

pilsetniece: kur tad blonda duda,ka neko nedara.pat nepiegaja pie cietusa.mums jau ta ir,ka tik citus noriet.

2017-01-23 13:31

=> Sods gaajejam.: Onka tajā vietā drīkstēja šķērsot ielu. Protams viņam nav nekādās priekšrocības un viņam bija japārliecinās par drošību...
CSN 13. Gājējiem brauktuve jāšķērso pa gājēju pārejām (pazemes vai virszemes), bet, ja to nav, – krustojumos pa ietvju vai nomaļu iedomāto turpinājumu. Ja redzamības zonā gājēju pārejas vai krustojuma nav, brauktuvi atļauts šķērsot taisnā leņķī attiecībā pret brauktuves malu vietās, kur ceļš labi pārredzams uz abām pusēm.

2017-01-23 13:39

nezināšana: tie, kas jūs šeit tik ļoti gudri izsakāties, padomājiet par to, ka kustinot cietušo reizēm var nodarīt vēl lielāku skādi nekā pirms tam... izejot pirmās palīdzības kursu neviens nekļūst par profesionālu ārstu...

2017-01-23 14:02

Kurbads: To šoferiti es zinu ,suds vel tas...

2017-01-23 14:08

Taisnība: Fantastiski! Izmeklēšana tiks veikta par to, kurš nopludināja video! Tā šeit ir tā lielākā problēma? Un par šoferi - stjuartes lidmašīnā, tāpat kā kuģu apkalpojošais personāls tiek apmācīti kas ir jādara, ja ir avārijas situācija. Tātad arī sabiedriskā transportā strādājošiem ir jāzina kā sniegt pirmo palīdzību. Tur nav vispār diskusijas! Viņi nav vienkārši šoferi. Ja viņi nav apmācīti, tā ir Autobusu parka neprofesionalitāte.

2017-01-23 14:21

Džamals: Jūs Idioti esat ? VIRIETIS BIJA AKLS

2017-01-23 14:28

Jeblonskis: Liepājā ir tā - cik dauņu, tik "viedokļu".
Un neviens "viedoklis" nesakrīt ar realitāti, saprātu, loģiku.

2017-01-23 15:00

zuck: a mums rallijs un kartingi - pajat!

2017-01-23 15:48

Uldis.S: Atceroties paseno maximas lietu Rīgā,tad tur ar vainigs bija Šics,kurš nopludināja itka informaciju,noformējot,cietuso gimenes,sabiedribu.Šeit tas pats,vainigs izrādas tas kurs video nopludinājis.Varbut pietiek dzīvot PSRS laikos un sabiedribai ir jāzina kas notiek.P.S Jāzina patiesība nevis to ko grib mums uzspiest,MELUS.

2017-01-23 15:56

Dimon: Notriektu cilveku nemaz nedrīkt kustināt ja nezini ko dari, vienīgi cilvēku apsegt var lai neazaudē ķermeņa siltumu un galvu pabalstīt.

2017-01-23 16:43

Vals: No pirmās palīdzības sniegšanas pamācības :

Mugurkaula traumas
Ja nelaimes gadījumu izraisījis kāda no sekojošajām situācij
ām, tad pieņem, ka cietušajam
var būt traumēts mugurkauls:
ritiens no augstuma,
lēciens ūdenī,
ceļu satiksmes negadījums,
cietušajam uzkritis liels smagums.
Palīdzība :
1.
nekustini, nepārvieto!
2.
pārvieto tikai tad, ja draud briesmas dzīvībai,
3.
pārvietojot
saudzē mugurkaulu,
4.
vienmēr izsauc NMP.

Arī apsegšana ir diskutējams jautājums, jo kā zināms aukstums sašaurina asinsvadus un samazina asiņošanu.i.

2017-01-23 17:28

Jums: Ka kas šoferim būtu jādara ? Pirmkārt jāpārbauda vai elpo un ja ir bez samaņas ir jānoliek cietušais stabila sānu pozā. Man arī gadījās kad dzērāju notriecu. Biju šoka stāvokli. Bet tik primitīvas lietas es izdarīju. Un zvanot ātrajiem viņi paši jau pasaka lai to izdara

2017-01-23 17:56

TELEZVAIGZNEI: Telezvaigznei Sindijai arī bija jābūt aptieciņai varēja pati palīdzēt!

2017-01-23 18:55

dmx: piekritu,nikam(jums),bet tie autobusa soferi ir veci viri kas ir janomaina un jālaiž pelnītā atpūtā,un jāpaceļ algas šoferiem lai jaunie var iet un strādāt,un domāju būs mazāk problēmu uz ielām un šosejas.

2017-01-23 19:02

vēdercaureja Sindija: Mani šokē tā stulene Sindija, ka uzsāka visu šo haju. Sievietīte parādīja. cik pati ir aprobežota.

2017-01-23 19:48

sals: tieši ta dumja blondine gribeja klut slavena ta ka ķipa kautko darija lietas laba muldeja viena gabala un teloja gudro lai tai paša laika ietu un sniegtu pirmo palidzibu cietušajam jo dumja blondine takš izkapa no savas mašinas kur ari ir aptieciņa nevis skreja un reja uz šofera kur ir jusu apticina un kur ir blondines aptieciņa nu ka jau blondine stulba ,bet kas atiecas uz šoferiem tos ari vajadzetu sodit kas visu laiku runa ar pazinam autobusa vai pa telefonu un pasažieri tiek bieži vien paklauti avarijas briesmam,tapec jau neredz kas daras uz ielas un tiek nobraukts cilveks LUŠA kungs ir izdevis noteikumus ka ar šoferi sarunaties nedrikst nu tad LUŠA kungs sodiet vinus kam ir domatas tas kameras ka jus neredzat ar ko šoferi nodarbojas pienakumu pildišanas laika no algas atvilkt labu summu tad redzetu ka sarunatues ar pazinam draugiem un radiem apsurds soferi saņem nesliktas algas pat liepajai tas ir labas ....

2017-01-23 19:57

Tramvajs: Video autorei ari bus jaatbild likuma prieksa pa to ka vina nesniedza pirmo palidzibu cietusajam... Drizuma autori izsauks uz policiju un nostadis fakta prieksa

2017-01-23 20:12

to Vals: Taisnība par nepārvietošanu mugurkaula gadījumā Jums ir. Tikai sākumā ir jāpārbauda cilvēka samaņa/bezsamaņa un tur jau var iztikt bez cimdiem - ietin roku savā ūdens necaurlaidīgajā vējjakā vai polietilēna maisiņā un drīksti pieskarties asiņainajām drēbēm.
Laime nelaimē - cilvēki sāks atkārtot pirmās palīdzības zināšanas.

2017-01-24 02:47

rullis: aizliegts bez cimdiem aiztikt cietušo,jo asinis var būt c-hepatits un citas slimibas. domājat ko rakstat...

2017-01-24 03:09

Olololo: tas shofers pipuks

2017-01-24 07:16

zinočka: var jau te spriest par visādām pirmām palīdzībām, bet būtu jau daudz, ja kāds būtu izlicis tā saucamo trijstūri, vai novietojis automašīnu uz ielas tā, lai autobusu apbraucošās neuzbrauc guļošam virsū.....Vismaz tam vīrietis, kurš ar policijas auto piebrauca, vajadzēja tam ienākt prātā.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz