Piektdiena, 27. novembris Lauris, Norberts
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Vilnītis ar Fonteinu izrunājas aci pret aci par pārkāpumiem “Gypsy Camp”

Liepājas domē pagājušonedēļ pilsētas mērs Jānis Vilnītis ticies ar uzņēmēju Luiju Fonteinu, lai apspriestos par vasaras nogalē pašvaldības iniciēto dažādu dienestu reidu atpūtas un izklaides vietās Juliannas pagalma apkaimē, tai skaitā Fonteina “Gypsy Camp”. “Šis nav pareizais veids, kā risināt situāciju,” par dienestu “uzsūtīšanu” saka Fonteins.

Vilnītis ar Fonteinu izrunājas aci pret aci par pārkāpumiem “Gypsy Camp”
Juliannas pagalms darbojas Friča Brīvzemnieka ielā 7, savukārt "Gypsy Camp", lai gan ir turpat pāri ielai, adrese ir Dzirnavu iela 10. Taču, daudzuprāt, abas šīs vietas uztveramas kā viens veselums. (Foto: Egons Zīverts)
19.10.2020 06:00

Ilze Ozoliņa

"Kurzemes Vārds"

Pašvaldības pārstāvji uz tikšanos ar L. Fonteinu (īstajā vārdā Stīns Lorenss) bija uzaicinājuši izpilddirekcijas un būvvaldes kolēģus, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD), Pašvaldības policijas, kā arī Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) pārstāvjus ­­– visus, kas bija fiksējuši pārkāpumus “Gypsy Camp”.

“Pieaicinātie speciālisti bija ieradušies, nevis lai runātu par problēmu cēloņiem, bet gan lai palīdzētu konkrētajam uzņēmējam iespēju robežās ātri sakārtot saimnieciskās, būvniecības un citas problēmas,” informēja Liepājas domes priekšsēdētāja padomniece Daiga Kļaviņa.

Taču L. Fonteins,ieraugot visus speciālistus, atteicās ar viņiem tikties, nevēlēdamies uzklausīt sagatavotās rekomendācijas problēmu risināšanai, atzīmēja mēra padomniece.

“Tajā pašā laikā, pieprasot sarunu zem četrām acīm, uzņēmējs ieradās kopā ar diviem menedžeriem. Pašvaldības interesēs ir jebkura korekta un veiksmīga uzņēmuma darbība pilsētā, tāpēc attiecāmies nopietni pret šī uzņēmēja pretenzijām. Īpaši, ja uzņēmējdarbība dod pienesumu gan pilsētas tūrismam, gan ekonomikai. Domes priekšsēdētājs ar pieaicinātajiem speciālistiem izrunāja katru pārkāpumu atsevišķi, pateicās viņiem par ierašanos un izrādīto vēlmi palīdzēt pilsētas uzņēmējiem. Pēc sarunas ar speciālistiem priekšsēdētājs tikās ar konkrēto uzņēmēju atsevišķi,” norādīja D. Kļaviņa.

L. Fonteins sarunā ar “Kurzemes Vārdu” apstiprināja, ka tiešām atteicies tikties ar minēto dienestu pārstāvjiem, jo viņam bijis svarīgi izrunāties tieši ar pilsētas mēru. Šo tikšanos viņš gaidījis trīs nedēļas. “Ja reiz bija problēmas ar troksni, kāpēc viņš uzsūtīja narkotiku policiju, PVD, VUGD, kuriem nav nekāda sakara ar troksni? Tas ir tas, ko centos izskaidrot Vilnītim. Mums bija jābūt sarunai par to, kā mēs šo troksni varētu mazināt. Man uz to ir atbilde – norīkojiet policijas ekipāžu, kas piektdienās un sestdienās no pulksten 22 līdz 2 uzrauga apkaimi.”

Uzņēmējs nenoliedza, ka vasarā dažas reizes policija aizrādījusi par skaļu mūziku neilgi pēc pulksten 23, bet “Gypsy Camp” pārstāvji uz to arī attiecīgi reaģējuši. Viņš arī uzteica policijas labvēlīgo attieksmi. “Tomēr lielākās problēmas ir ar troksni uz ielas, proti, kad automašīnās mūziku uzgriež pilnā skaļumā. Tad ir skaļāk nekā mūzikas klubā. Par to esmu runājis jau gadiem ilgi, sakot, ka troksnis neskan no mums, bet no ielas. Taču vienmēr tiek vainots sliktais Luijs,” pauda uzņēmējs.

“Ja reiz pašvaldībā tika saņemtas sūdzības par troksni, tad vajadzēja pieaicināt mani, Juliannas pagalma pārstāvjus un apkārtējo namu iedzīvotājus un izrunāt šo problēmu,” turpināja uzņēmējs.

“Ceru, ka Stīns saprata, ka tas [dienestu pārbaude] nav vērsts personīgi pret viņu, jo sūdzības un iesniegumi bija par visu kvartālu, nevis atsevišķu atpūtas vietu,” pēc tikšanās ar uzņēmēju laikrakstam sacīja J. Vilnītis.

Viņš arī norādīja, ka Juliannas pagalma apkaimē tiks uzstādītas papildu videonovērošanas kameras, uzlabots apgaismojums, kā arī ar L. Fonteinu pilsētas mērs vienojies par biežākām Pašvaldības policijas patruļām minētajā kvartālā. “No savas puses Stīns apņēmās sakārtot visas formalitātes, jo likums ir vienāds visiem. Viņš apņēmās to arī respektēt,” sacīja pilsētas mērs.

38 komentāri

2020-10-19 07:35

-==: Pilnīgi piekrītu Fonķikam . Saskrēja visādi ierēdniecības liekēži Un viņam jāklausās viņu murgi .
Vai tad bija vispār kādi pārkāpumi Vilnis vienkārši pie88sās

2020-10-19 07:51

Viesnīca: Vilnītis ir pilnīgs ambālis. Pats uzsūta uzņēmējam visas pārbaudes un pēc tam taisnojas, kā mazgadīgs čigānēns, kurš apzadzies un neatzīst vainu. Jo tālāk, jo trakāk. Vai Vilnītis lieto kādas vielas, kas atmiekšķē smadzenes?

2020-10-19 07:59

Uzņēmējs: Piems uzsūtīja pārbaudes visiem uzņēmējiem, Viļņu Jānis nevarēja ar Fonteinu to visu izrunāt, lai nav joku teātris jātaisa? Metodes ar kādām Papīra Jānis strādā ir zem jebkādas kritikas. Smaka iet jau pa priekšu. Nožēlojams skats un uzvedība. Atbrīvojiet mūs no šāda pārpratuma pilsētas galvas vietā. Bailīgs, melīgs un bērnišķīgi stulbs. Nespēj pat kā vīrs ar vīru aci pret aci izrunāt lietas.

2020-10-19 08:07

zeme: Novēlu visiem iepriekšējiem aizmuguras pļurkšķētājiem pašiem padzīvot šai rajonā! Tas ka Stīvs šeit špļauj virsū visām vietējām normām un uzskata ka nauda var visu, ir ne jau pirmo reizi viņa attieksmē pilsētā ...

2020-10-19 08:44

Jūlija: Es kļūstu slapja par katru Vilnīša panākumu

2020-10-19 08:46

Leitis: Ar saviem stulbajiem birokrātu noteikumiem piežmiegs vēl pēdējo dzīvību pilsētā. Tad būs klusums un vietējie pāķi laimīgi ies gulēt.

2020-10-19 08:59

solon: Tā nu tas mums ir iegājies - padomju laiki sen beigušies, taču pie varas grožiem esošie joprojām turpina pielietot ierastās metodes. Latvijā ne jau cilvēks parastais / uzņēmējs ir svarīga persona bet gan jebkurš klerks kurš sēž nodokļu maksātājiem uz kakla jūtas (un uzvedas) ārkārtīgi svarīgs. Tikai pie mums ja taksists aizbrauc uz policiju meklēdams palīdzību jo klients atsakās maksāt, policija soda pašu taksistu... jauki cilvēki iesāk realizēt ideju par kafijas tirdzniecību turpat no mājas dzīvokļa loga - momentā ir klāt (kā tādas maitu lijas) represīvie orgāni un bodīti ātri vien aizklapē ciet ...

2020-10-19 09:18

Inesīte: Kāda bezkaunība no Fonteina puses. Var redzēt, ka cilvēks nevis vēlas sakārtot savu biznesu, bet lēkāt polku domes ēkā. Fuiiiiiiiii. Tiešām kauns un diezgan pretīgi kopumā, skatoties uz šī biznesmeņa darbības metodēm. Es ceru, ka kāds viņa biznesu tiešām "piežmiegs".

2020-10-19 09:31

Leitis: Jā, un tad inesīte varēs iet gulēt un visi fonteina darbinieki arī...

2020-10-19 09:35

sindijs: paldies, ka konflikts atrisināts! lai veicas uzņēmējam un Mēra kungam!

2020-10-19 09:40

...: Pag, jūs iesakat brīdināt katru uzņēmēju, kurš neievēro likumus, ka būs pārbaude? Pārbaudes mērķis ir atnākt un informēt uzņēmēju par problēmām. Nevis, lai viņi sakārto visu uz veselu dienu. Viss būtu likuma normās, pārbaudes būtu nepatīkams pārsteigums, bet nebūtu par ko sūdzēties. Jauki, ka aizstāvat Fonteinu, bet - likums visiem ir viens. Un, ja viņš to neievēro, tad... nesaprotu - pašiem sevi nav žēl ejot uz tādu vietu? Sakārtot un iznīdēt ir divas dažādas lietas. Visi būtu biznesmeņi, ja varētu darīt kā grib, tas ka no tā var ciest klients, tas nekas, vai ne?

2020-10-19 09:51

KKK: Un kas tas fontens ir ,ka viņu nevar vienkārši slēgt!??? Baigais situētais ??latvietis parastais jau sen būtu bankrotējis ,bet šis fontens vnk spļauj visiem un visam virsū!! Tas pats bija ,ka viņa pagalmā nogalināja meiteni--esot noliedzis kaut ko stāstīt policijai>
latvieši ir gļēvi --pret krieviem barā un internetā rej ,bet ar vienu migrantu nespēj tikt galā !!??

2020-10-19 10:04

Nja: Redz kā!Feina attieksme un citi likumi ar mēra atbalstu.

2020-10-19 10:11

>>> KKK: Kas Vilnītim ir pret Gypsy (čigāns) ?
Viņš ir baltais rasists ?

2020-10-19 10:27

Opis VA: Ak šie kašķīgi un skaudīgi latvieši. Nebūtu Fontēns to visu ostmalā sācis, tur sen švilpotu vējš.

2020-10-19 10:32

Domā mīļais liepājniek: Tāda ir pašvaldības attieksme pret uzņēmēju, kurš cenšas strādāt šajā nabagmājā. Vai tas ir veids, ka pašvaldībai būtu jārisina problēmas?

2020-10-19 11:53

Kamene: Vīlnītis varētu ievest kārtību un sākt kontrolēt, (vai vismaz norīkot PP) Autoostas uzgaidāmās telpas, kuras iestājoties aukstam laikam ir pārvērtušās par DIENAS PATVERSMI bomžiem, kuri tur sildās, ēd un dzer grādīgos.

2020-10-19 12:40

Dibuārs: Kauns par tādām metodēm, no sākuma uzsūta visas iepspējamās pārbaudes un tad cenšas izlocīties. Pretīgums nāk virsū no tādiem vilnīšiem

2020-10-19 12:43

Tante: Kuram ta zila acs?😂

2020-10-19 12:45

hh: Beidziet.Roķeni jau zaudējām,tagad Fonteinu?Un tad paliks Big7,Klondaika.....

2020-10-19 12:51

Čiekurs: Vai Vilnītim, kā pilsētas mēram, nav svarīgākas lietas, ko risināt, kā tikties ar Luiju Fonteinu divatā, pārbaudes ir notikušas, pārkāpumi ir atklāti un ir atbildīgās iestādes ar kurām Fonteinam risināt lietas. Vai vajadzēja visas tās pārbaudes iniciēt ? Bet Luiji Fonteins vēl dzīvo ilūzijās pār savu svarīgumu un neatkārtojamību kāda bija 15-20.gadus atpakaļ. Bet viņa uzvedības un visatļautības laiks šeit pamazām Liepāja beidzas, jo pārsteigt kādu ar savu ekstravaganto uzvedību paliek ar vien grūtāk, jo dzīve ir mainījusies, jaunieši mainījušies un laiks Luiji Fontaine to pieņemt un mainīties līdzi vai arī atkal kravāt koferus.

2020-10-19 13:04

Lote: Piekrītu Čiekuram. Par visiem 100%.

2020-10-19 14:09

:(: Fonteins tiešām ka 90tajos uzvedas. Vilnīša vietā vispār nebūtu reaģējis, ir attiecīgie dienesti lai ar tiem risina.

2020-10-19 14:17

Tūrists.: Kur var kārtīgs cilvēks Brīvzemnieka un Pasta ielas rajonā,iedzert,pavemt un pačurāt uz blakus esošajām ēkas durvīm?Gribētos arī sasutušam no rīta turpat skaļi izskaidroties ar pudeles brāļiem,piedraudot tiem ar pretdabiskiem intīmiem sakariem. Ieskrietuvei jābūt nelielai ,blakus vēlētos frizētavu.Tāpat vēlētos naktī dziedāt karaoki un veicināt mieru un miegu blakus māju iedzīvotājiem.

2020-10-19 14:29

progress: re...:
Tu esi nožēlojams burta kalps,un redzi tikai likumus,laikam grāmatas vākos ar grāmatu un rakstāmo piedzimi! Vai neredzi,ka Fonteinu cenšas pamazām izsvēpināt no pilsētas!Ja jaunieši patusē vakaros pie Fonīka vai Gypsy Camp kādu vakaru skaļāk,nav jau tāpēc jāsauc dienesti un visādi pareizie liekēži, lai pārbauda vissu māju! Tāpat kaudzi naudas pilsēta ir saskaitījusi,tikai labumu līdz šim nebija nekāda! TIKAI TAGAT! Tikai sola sakārtot apgaismojumu un biežākas policijas dežūras,jo vairs jau nav kur likties beidzot pamodās lielās domes ūdens galvas!

2020-10-19 14:30

atkal FUI VILNĪTIM: Ja pārkāpumu nav, neviens nemīzīs kā ex deputātelis Fonteinis! Un Vilnītis tagad ieradīsies pie ikvienas pabiras, lai dotu "ieteikumus"? Kaut kāds debilisms! Slimi!
Vilnītim vajadzētu rūpēties par iedzīvotāju labklājību, nevis apmeklēt privāti alkanaftu narkašu kantoru saimnieķeļus!
Nožēlojams pilsētas mērs, kurš nešķiro prioritātes.

2020-10-19 14:38

Cirvis: Vai tagat katrs,kam VUGD vai PVD uzdos sakārtot uzņēmumu atbilstoši prasībām,skries skaidroties pie pilsētas galvas ? Sen bija laiks šī fonteina gaģušņikus slēgt !

2020-10-19 15:39

ilvija: Algas tas Fonteins darbiniekiem maksāt negrib,pilsētas noteikumus neievēro,Domē uzvedas kā mežonis,pēc sava ārējā izskata riktīgs āksts...Visur,kur darbojas Fonteins ir netīrs,pilns ar vecām grabažām,bezgaumība pilnīgā!.Kāpēc nevar padzīt no Liepājas tādu pretīgu cilvēku?!

2020-10-19 15:52

KKK: var redzēt ,ka vilnītis ir nožēlojams glumeklis..taču ar jebkuru draņķi ,ja traucē dzīvot citiem un tas spļauj dzīvot citiem var izrēķināties radikālām metodēm--amerikāņi to dara aviobumbām,vietējie to var izdarīt ar daudz lētākām metodēm..
Bet nožēlojamākais ir tas ,ka daudzi vietējie ir starā ,ka kaut kāds dāņu pērtiķis pērtiķis vnk spļauj virsū viņiem pašiem

2020-10-19 16:02

Hu: Sen nav tie laiki, kad šīs kontrolējošas iestādies ierodoties uzreiz soda. Es, kā uzņēnēs, labprāt redzu šīs iestādes savā uzņēmumā. Tie cilvēki, ar savām rekomendācijām, palīdz man sakārtot daudzas lietas, par kurām pat neiedomājos. Vilnītis ir arī godīgs uzņēmējs, un tāpēc saprot. Visu cieņu.

2020-10-19 16:19

-==: TU pAMPARS |( ILVIJA ) stulbā gove , tAS nav grabažas Tas ir ANTIKVARIĀTS , Vēsture , KLASIKA

2020-10-19 16:22

ii: HU - nu uzņēmējs jau nu tu neesi JA VARI TĀDUS MURGUS RAKSTĪT

2020-10-19 21:03

uuu: Būtu viņs tik pat nopietni un atbildīgi runājis par saviem noslēpumajniem rituāliem baznīcās covid ierobežošanas laikā.

2020-10-19 21:28

vārds: @KKK
ku klux trolli, bez urlu pieminēšanas vari kādu komentu uzsrakstīt?

2020-10-20 00:23

KKK: To vārds--nosprāgsti ,propogandon,vāroties savā žultī!DDD

2020-10-20 13:47

piepe: viedokļi komentos kardināli pretēji,tātad...patiesība ir kaut kur pa vidu.)))

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz