Otrdiena, 2. jūnijs Lība, Emma
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Vīrieši reibumā uzmācas bērniem

Vīrieši reibumā uzmācas bērniem
Vīrieši, kuri uzmācās bērniem, ne tikai lietoja necenzētus vārdus, bet arī rādīja rupjus žestus. (Foto: aculiecinieces)
27.01.2020 07:00

Miks Kuncītis

"Kurzemes Vārds"

Ceturtdien Liepājā, Graudu un Ausekļa ielas krustojumam blakus esošajā skvērā, pašvaldības policisti aizturējuši divus vīriešus, kuri, būdami alkohola reibumā, uzmākušies garāmgājējiem, tai skaitā maziem bērniem.

Par aizdomīgajiem vīriešiem ceturtdienas pēcpusdienā Pašvaldības policijai ziņoja “Kurzemes Vārds”, un jau pēc dažām minūtēm likumsargi bija klāt. Iereibušie vīrieši tika aizturēti un nogādāti Valsts policijā.

“Gāju cauri nelielajam skvēriņam un pamanīju sēžam uz soliņa un lietojam alkoholu divus vīriešus, kuri izteica rupjas piezīmes garāmgājējiem. Dzirdēju, kā viņi aicināja pie sevis ciemos mazas meitenes. Blakus ir divas skolas, bērni staigā šurpu turpu, tas taču nav normāli,” stāstīja aculieciniece, kura laikrakstam ziņoja par redzēto. Kad pašvaldības policisti jautājuši, vai viņa rakstīs iesniegumu, sieviete piekritusi, taču vēlējusies palikt anonīma, proti, lai aizturētie vīrieši viņu nevarētu redzēt. “Valsts policijā mans lūgums palika nesadzirdēts – dzērāji redzēja mani un es viņus. Jūtos neomulīgi, īpaši pēc tam, kad dzirdēju, ka viens no aizturētajiem pa telefonu mani aprunāja. Es šī vīrieša sarunā saklausīju draudus. Vai tiešām man iesniegums bija jāraksta viņu klātbūtnē?” Pēc šī gadījuma liepājniecei radusies ne tikai baiļu sajūta, bet arī nevēlēšanās turpmāk ziņot policijai par iespējamiem pārkāpumiem.

Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova piektdien laikrakstam skaidroja: “Esam saņēmuši iesniegumu, ka vīrieši alkohola reibumā piedāvājuši sievietēm iepazīties. Aizturētās personas paskaidroja, ka fiziski nevienu nav aizskārušas, kā arī neviena no uzrunātajām sievietēm nav vēlējusies iepazīties ar viņiem. Vēlamies norādīt, ka, izsakot vēlmi iepazīties un aicinot uz tikšanos, neviens neizdara pārkāpumu. Svarīgi ir, kā uz to reaģē otrs cilvēks – katram pašam ir jāizvērtē riski. Taču, ja tiek uzrunāts bērns, par to gan būtu jāinformē Valsts vai Pašvaldības policija, kas tālāk skaidros lietas apstākļus, gluži kā šajā gadījumā.”

Ar abiem vīriešiem veiktas izskaidrojošas pārrunas. “Materiāls šobrīd atrodas Valsts policijā, un vēl tiks vērtēta vīriešu atbildība un skaidroti motīvi. Paldies sievietei, kura nebija vienaldzīga un informēja Liepājas pilsētas Pašvaldības policiju par situāciju.”

20 komentāri

2020-01-27 08:19

#vissirlabi: Aizturētās personas fiziski nevienu nav aizskārušas, kā arī neviena no uzrunātajām sievietēm nav vēlējusies iepazīties ar viņiem, tādēļ nav pamata uzsākt lietvedību vai saukt personas pie atbildības.

2020-01-27 08:27

vai: sievietēm bija jāgaida, kad dzērāji viņām iesitīs?

2020-01-27 08:56

CCb: Vai tad drīkst atrasties sabiedriskā vietā alkohola reibumā? Un pat dzert uz ielas? Policija šoreiz pavisam pī, vēl jo vairāk tāpēc, ka skolas tak blakus. Bērni tur staigā. Pilnīgi auzās policija!

2020-01-27 09:21

To ccb: Normala eiropas valsti var dzert uz ielas, tikai totalitara latvija aizliegts, un uzreiz sods🤣🤣🤣

2020-01-27 09:31

Kaimiņš: Tie tak Daugavas ielas brašuļi. Kaimiņi katru dienu ir spiesti piedzīvot mutiskus aizskārumus un nepiedienīgus aicinājumus.

2020-01-27 09:51

Uzvārds: Pateicoties šādai policijas rīcībai - cilvēku uzticamība policijai tikai saruks !
Nožēlojami....

2020-01-27 10:36

Zemūdenē: Mūsdienās - tādas jaunas daiļavas ka nevar saprast vai Tev spīd pants par aktu ar nepilngadīgu dāmu, kurai pieredze viņas 16 gados ir kretni lielāka un nav skaitāma uz vienas rokas pirkstiem ...

2020-01-27 10:45

chingalinga: zhel ka negaju garam un man neko rupju nepateica, butu izzvanijis abus pamulkus

2020-01-27 11:05

Balera: Ja sieviete būdu nevienaldzīga viņa uzreiz policijā zvanītu nevis skrietu ar savu foto stāstit pasakas kurzemes vards...

2020-01-27 11:52

Paradox: No šā gada 1.Janvāra pēc Likuma Liepājā drīkst uz ielas lietot alhaholikos dzērienus,ne tikai Liepājā,bet Rīgā,Daugaupilī,Rezeknē tas ir pēc pašvaldību likuma un tas nav joks!

2020-01-27 12:22

kokins: Kad paliks siltāk viņi vēl izvilks čuri un paradīs. Kvītīšu rakstītājiem.

2020-01-27 12:52

Jurkins: Puikas gribēja iepazīties, a kundzīte ņēma ļaunā. Uzmākšanos bērniem noteikti piedomāja klāt.

2020-01-27 13:50

Kakadu: Nu, šie jau tikai ziediņi, bet tā izkrāsotā smirdošā bomzene pie tirgus ar savu dēlu, kas bļauj pakaļ visiem garāmgājējiem visādas rupjības un jau gadu gadiem. Un neviens tur neko nevar izdarīt

2020-01-27 15:14

Kantainais: Domāju ,ka pašvaldības policija ir vnk jālikvidē--no tās ,kā no policijas nav nekāda labuma cilvēkiem..
Starp citu formas ar kā bomžiem

2020-01-27 15:28

kaspars: Varoņi, job...

2020-01-27 20:01

līvs: Atkal tulīt kāds bļaus:"Krievi"

2020-01-27 20:09

Aaa: Liepajas zieds kosmestika spirta dzeraji 😅

2020-01-27 20:52

družiņiks: Ar savu auto dzenoties pakaļ, palīdzēju municipāļiem aizturēt dzērājšoferi 2,5 promiļu reibumā - arī mani ar manu auto aicināja "iepazīties" ar pārkāpēju aci pret aci, kamēr piebrauc valsts policija. Ļoti tālredzīgi, vai ne? Viens ir redzēt seju, otrs - vēl pierakstīt mana auto nr. Mans secinājums: pirms tēlot betmenu, apdomā, vai tev to vajag.

2020-01-28 08:16

Risinājums: Ja kāda no tām sievietēm bija tik ļoti aizvainota, tad lai aiziet pasaka savam džekam un katrs sevi cienošs vīrietis pats aizies un paprasīs vai nav kādas problēmas.
Nosnaudīsies zālītē uz stundiņu un pēc tam kādu laiciņu tur negribēs sēdēt.
A visiem tikai Policija, Policija.

2020-02-09 23:38

Specnaz GRU: Tiešam Liepājā nav vīri kas atsit tiem atsaldeņiem nieres ?

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz