Trešdiena, 3. jūnijs Ineta, Inta, Intra
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Vīzai – minūtes, robežai – stundas. Uz Sanktpēterburgu un Ļeņingradas apgabalu var ceļot ar bez maksas iegūstamu vīzu

Vīzai – minūtes, robežai – stundas. Uz Sanktpēterburgu un Ļeņingradas apgabalu var ceļot ar bez maksas iegūstamu vīzu
Foto: Aigars Prūsis
19.10.2019 07:06

"Kurzemes Vārds"

Kopš 1.oktobra Latvijas iedzīvotājiem iespējams ceļot uz Sanktpēterburgu un uz Ļeņingradas apgabalu, izmantojot bez maksas iegūstamu elektronisko vīzu, bet jau iepriekš šādu vīzu mūsu valsts pilsoņi varēja nokārtot braucieniem uz Kaļiņingradu un tās apgabalu.

Tieši tas, ka elektroniskā vīza ir bez maksas un nokārtojama dažās minūtēs, ir pamudinājusi šoruden jau ļoti daudzus liepājniekus doties tūrisma braucienos uz netālo Kaļiņingradu, atzīst tūrisma firmas “Mārītes” vadītājs Ainārs Caune, un viņš prognozē, ka arī braucieni uz Pēterburgu kļūs vēl pieprasītāki, jo jau iepriekš, kad par vīzu nācās maksāt vairākus desmitus eiro, tūrisma biroji organizēja ekskursijas uz šo skarbi romantisko ziemeļu pilsētu.

Kā tas darbojas? Potenciālajam Pēterburgas vai Kaļiņingradas apmeklētājam jāatver vietne electronic-visa.kdmid.ru, kur sīki un smalki aprakstīts, kā jārīkojas, lai vīzu iegūtu.

Soli pa solim jāaizpilda vīzas pieprasījuma pieteikums krievu vai angļu valodā, tam būs jāpievieno arī sava fotogrāfija. Pieteikuma anketa jāiesniedz ne agrāk par 20 dienām un ne vēlāk par 4 dienām pirms plānotās iebraukšanas Krievijā.

Četru kalendāro dienu laikā e-pastā tiek solīts vīzas apstiprinājums, taču Krievija vīzu var arī atteikt. Vīzas apstiprinājums jāizprintē. Tas būs jāparāda robežsargam, šķērsojot Krievijas robežu.

Elektroniskā vīza derīga 30 dienas, bet to izmantot drīkst astoņas diennaktis. Elektronisko vīzu izsniedz tūrisma un darījumu braucieniem, arī sadarbībai sportā, kultūrā un “zinātniski tehnisku” kontaktu veidošanai.

Jāņem vērā, ka ar elektronisko vīzu Krievijas robežu var šķērsot tikai noteiktos robežpunktos. Piemēram, elektroniskā vīza nederēs, ja uz Sanktpēterburgu brauc ar vilcienu.

Elektroniskā vīza derīga tikai tam noteiktajam apgabalam, kura apmeklēšanai tā izsniegta. Tāpēc no Pēterburgas nevarēs Latvijā atgriezties, piemēram, caur Pleskavu. Visiem, kuri brauc uz Krieviju ar elektronisko vīzu, nepieciešama arī medicīniskās apdrošināšanas polise.

Taču, robežu šķērsojot, jārēķinās, ka šis process aizņems vairākas stundas. Nesen uz Kaļiņingradu ekskursijā devās SIA “Liepājas enerģija” darbinieki.

“Paši vīzu nekārtojām – tūrisma birojā “Ap sauli” tikai iesniedzām pasi un fotogrāfiju. Uz robežas, katrā virzienā braucot, gan stāvējām divas – divarpus stundas.

Bet citādi nekādu šķēršļu nebija, viss kārtībā,” atceras “Liepājas enerģijas” pārstāve Zane Ģirne.

Septembrī uz Kaļiņingradu devās arī Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas delegācija. Lai arī kāds pat aizmirsis izdrukāto elektronisko vīzu mājās, kādam fotogrāfija bijusi krāsaina, bet citam – melnbalta, tomēr pāri robežai tikuši visi – stāsta aculiecinieks Aigars Prūsis.

Delegācija robežu šķērsojusi Kuršu jomas robežpunktā. Apmēram stundu krievu robežsargi ar sunīti un lukturīšiem pārbaudījuši autobusu. Katram braucējam piešķirta speciāla migrācijas lapiņa, kuru nedrīkstēja pazaudēt. Atceļā tā robežsargiem bijusi jāatdod.

“Viesnīcā bija jāatdod pases, tās tikai vēlāk dabūjām atpakaļ. Tāda sajūta, ka viss tiek kontrolēts. Arī internetu iespējams lietot tikai reģistrēti.” Pretstatā tam Lietuvas robežsargi braucējus aizturējuši tikai 15 – 20 minūtes.

Liepājnieki Kaļiņingradā satikuši vēl citas latviešu grupas – tas apliecina, ka interese tūristiem ir liela. To teic arī firmas “Mārītes” vadītājs A. Caune:

“Jau trīs nedēļas pēc kārtas pa trim autobusiem braucam. Tomēr iepriekš tā vīzu klapata daudzus ir atturējusi braukt. Tagad tas ir vienkārši.”

Taču, pēc “Mārīšu” pieredzes, uz robežas ir rindas, un nekad nevar zināt, cik ātri paveiksies pārbraukšana pāri. Reiz liepājnieki dirnējuši pie robežpunkta pat astoņas stundas. A. Caune spriež – bezmaksas vīzu dēļ tagad rindas uz robežas ir garākas, arī tāpēc ilgāka šķērsošana.

“Viena daļa braucēju vēlas redzēt vietas, kurās bijuši padomju laikā un nav tās sen apmeklējuši. Turklāt Kaļiņingrada nav tālu. Ilgus gadus tā bijusi kā nogriezta, tagad pavērusies iespēja to apskatīt, un daudzi to vēlas izmantot – varbūt meklē to eksotiku, kuru veido vecais padomiskais stils ar jauno kapitālistisko pilsētu, interesants kolorīts.”

27 komentāri

2019-10-19 10:33

Boring: Neuzrunā ciemošanās pie šovinistiem.

2019-10-19 11:02

koygta: Labs reklāmas raksts tūrfirmai!

2019-10-19 11:17

Leons: "Latvijā viss slikti" kladzinātāji beidzot varēs aizbraukt uz savu sapņu zemi un redzēt kā skaistu vācu pilsētu var aizbūvēt ar pelēkām bloķenēm.

2019-10-19 11:18

Vērotājs: Protams iebarošanas politika strādā. Interesanti ar kādu mērķi Liepājas enerģija tērēja naudu darbinieku ekskursijai?

2019-10-19 11:39

propper: Biju vasarā nobraucis uz Kaļiņingradu un man radīja izbrīnu kā hruščovenes pārvērš vācu stilā !vajag aizbraukt un paskatīties Šovinisti tur tiešām nav ,ļoti ciena vāciešus jo viņi tur investē lielas naudas!Ļautiņi atsaucīgi ,jutos kā eiropas pilētā! Par nakts mājām var uzzināt bukingā! Uz priekšu!Tikai nebrauciet ar pilnu bāku,jo tur degvielai ir patīkama cena un laba kvalitāte !

2019-10-19 12:06

ups: ... ar rindu kā trāpās , atpakaļ pusstundā kaut gan likās ka būs ilgāk, neizskatījās ka īpaši bremzētu. Viņiem vajag lai tērējam tur naudu un redzam ka viņi nav nekādi ' zvēri ' .....

2019-10-19 15:05

Sidorovs boringam: Tu nēesi latvietis.Tu esi latvijietis.Tie ir paši dumjākie radijumi.Tu nēesi bijis ne uz austrumiem ne uz rietumiem.Tālāk par Lažu un Ķupķīšiem.Tev baudu sagādā citus kritizēt šajā naivajā portālā.Nepietiktu Tev dūša aizbraukt uz Tosmari un kādam krievam uz aci pateikt to ko šeit vervelē.Tikai atceries ka te arī nēesi pilnīgā drošībā.Tavu interneta adresi var atrast,protams tas nav tik vienkārši,bet ja pacenšas tad to var.Tad būsi izbrīnīts ja vakarā kādreiz uz ielas vai veikala stāvvietā palūgs Tev paskaidrot ko gribēji ar komentāru teikt.

2019-10-19 15:14

Balss: Smiekli nāk, lasot kritiskus komentus no pustukšas, bez kādas attīstības plāniem, pilsētas pārstāvjiem (man ļoti žēl) par patiešām "dzīvām", ar lielu skaitu enerģisku iedzīvotāju (ne tā, ka pie mums, depresīvi), kolosālu infrastruktūru, biznesa iespējām un t.t. lielpilsētām. Mans ieteikums visiem naiviem rusofobiem; "Neticiet visām, ko jums grib iekālt citi (masmediji), jo tā ir tikai politika, ticiet tikai savām acīm!!!" Tā tad, norijiet savu žulti, pienācis laiks sagatavot ceļasomu un uz priekšu, nedaudz tālāk aiz Klaipēdas "Akropoli" un "Lidl"! Bet par Sankt-Pēterburgu vispār nerunāsim - sava krāšņuma dēļ pilsēta iekļauta pirmajā trijniekā ar tūristiem apmeklētākām pilsētām pasaulē!!!! Tā nav nekāda reklāma! Ja negribat, varat turpināt sēdēt un p........ divānā!!!! Hi- hi-hi!!! Gribu izteikties ar mūsu komentētāju liepajniekos.lv pašu populārāko izteikumu par "divānu p......" Ha-ha-ha..... Sorry!!

2019-10-19 16:07

Vēsturniece: Datus studijā!!! Kur ir Pēterburga trešā vietā pasaulē??

2019-10-19 16:48

Balss: Vēsturnieces kundze, visu cieņu Jūsu profesijai, bet statistikas datiem tūrisma jomā, diemžēl ,nav nekā kopīga ar vēsturi! Tā kā man ir kaut kāda saiste ar šo nozari (tūrismu), ticiet man, esmu nedaudz vairāk informēts par šo jautājumu! Bet vai Jums ir šaubas par Sankt-Pēterburgu? Varat aplūkot statistiku vismaz par pagājušo gadu!

2019-10-19 19:23

Balss: Mjaaa....vai ir vērts reaģēt uz neadekvātu oponenti/u?? Interesanta un savdabīga reakcija uz nepatīkamo oponentam realitāti...........

2019-10-19 19:54

Patiesībā: Uz 3.pasaules valstīm braukt nav sanācis, varētu kādreiz, bet ar savu auto neriskētu. Lētāk var iepirkties. It sevišķi Karalaučos. Pēterburgā tik lēti nav, toties vairāk apskates objektu.

2019-10-19 20:21

Vēsturniece: Bla, bla, bla. Bet faktu nav. Izgūglējos līka, bet pat nevienā top 50 neatradu. Bija Maskava vienā topā kā 48. pozīcija

2019-10-19 20:39

rembo: to Patiesībā , cirvi , tu dzīvo3 pasaules valstī , kur brauksi uz 4-o !!!

2019-10-19 20:41

Vēsturniecei: Protams. protams, NEcienījamā Vēsturniece, tikai Latvija ir uzmanības vērta, ko tajās nožēlojamās ārvalstis un vispār pasaulē darīt, tur jau nav nekā, Latvijai ir pirmais numurs visās jomās.

2019-10-19 21:38

Q10: Sidorova kaza, latvijec esi tu, jo pat rakstīt nemāki latviski, bet tavi draudi cilvēkam, kurš izteica savu viedokli var ar tevi pašu izspēlēt interesantu joku, tevi noskaidrojot, vai ne 5. kolonna! Ka nesanāk pēc tavas lēkāšanas raudāt un lūgt piedošanu!

2019-10-19 21:38

Jaunliepāja: Es arī interesējos par vēsturi. Angļi pēc līguma beigām atdeva Honkongu atpakaļ Ķīnai. Kā būs ar Kēnigsbergu? Pēc būtības līguma termiņš ir beidzies! Es saprotu ka var aizmirst aiziet,jo pēc mūsu pieredzes, tas nav nekas jauns. Nu bet tomēr vajadzētu prasties godu! Nu kaut kā tā!

2019-10-19 23:09

Balss: to Jaunliepāja ".... Kā būs ar Kēnigsbergu? Pēc būtības līguma termiņš ir beidzies!..." Opppāāā!!! Vēl viens "vēstures profesors" atradies ar mūsdienu izglītību! Atkal vēstures improvizācia! Ja gribēji nospīdēt ar savām perfektām zināšanam vēsturē, tad neraksti savus murgus, par kaut kādu "īres" līgumu, piemēram!!!

2019-10-20 00:46

to leons: Tu jau arī noteikti esi dzīvojis tajos "skaistos laikos". Parādi man lūdzu vienu skaistu "Latviešu" ēku uz Latvijas territorijas? Visas ir vai nu kastes, copy paste no arzemēm, vai tās pašas paneļu/bloku mājas.
Neviens tev necels ēkas 18.gs. stilā mūsdienās, ja nu vienīgi neesi bilionārs.

2019-10-20 02:45

Q10: Ko nozīmē "uz Latvijas territorijas?" Saprotu, ka kremlinam ir sāpe par latviešu arhitektūru! Tomēr, atšķirībā no jūsu guļbaļku celtnciebas un Latvijas, kur ir dažādi arhitekturas stili! Pētrburgu būtībā projektēja itāļu dēli tēvs Rastrelli un dēls! No krieviem tur nafff ne smakas! Jūsu peķka Nr.1 brauca uz Eiropu mācīties kuģus būvēt un kīeģeļus taisīt!

2019-10-20 07:59

Vajag: Nolaisties uz zemes un apsvērt, cik ir to sterili latvisko arhitektisko brīnumu - kur kū

2019-10-20 09:28

Jaunliepāja: ''Opppāāā!!! Vēl viens "vēstures profesors" atradies ar mūsdienu izglītību! Atkal vēstures improvizācia! ,, ,atskanēja aizkapa balss no pagrīdes šovinisma mēslaines!

2019-10-20 11:01

propper: Patiesībā Kāpēc tev bail braukt ar savu autiņu? Gulēju privātmājā autiņš sētā un bez kreņķiem,braucot mājās pēdējā Krievijas pilsētā vajag gāst ar degvielu pilnu bāku un vēl 10 litrus kuri ir atļauti .tākā brauc ar savu autiņu droši jo leiši un leti;ni biezā slānī!

2019-10-20 11:25

to iq -10: Tu vel atgādini man par Jaunlatviešiem, kuri ieguva izglītību ārzemēs, nevis Latvijā. Pastaļas nemācēja būvēt, nemāk un nevarēs. Mums pat kvalitatīvi nosiltināt ēkas neprot, 90% no ēkam ir melnas vai nu zaļas pēc 1 gada, kur tur buvēt kaut ko?
Nekur tehnoloģija netiek ievērota, visur tiek pielietots tāds mēsls kā makrofleks.

2019-10-20 14:08

Man patīk: Man ļoti patīk Pēterburga,tur ir tikpat burvīgas celtnes kā Karostā.Tikai tur viss tuek uzturets un sakārtots. Degviela lētāka ,lidz ar ato ar savu auto droši var braukt.Ceļu stāvoklis labaks nekā šeit. Cilvēki kulturāli ,smaidīgi,nav depresīvi.Protams ir arī savi mīnusi,bet tos katrs redz pats un izvērtē. Jā un labi ja prot krievu valodu ,tad var izlikties par vietejo un muzejos ieejas biļeti pirkt lētāk.

2019-10-20 20:31

Jaunliepāja--to iq -10: Cik saprotu tu izglītību esi ieguvis Harvarda,Stenfordā, sliktākā gadījumā Zaprudņenskas celtniecības tehnikumā! Nu nav slikti !Pienest ķieģeļus jau var! Tavs domu gājiens nav slikts. Izglītības var būt dažādas ,bet jautājums ir par uztveres demagoģisko līmeni? Interesanti ,tu esi painteresējies kad tavi tautieši no lūku vīzēm pārgāja uz ādas apaviem[pastalām]?!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz