Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 17. septembris

Vārdadiena: Vaira, Vairis, Vera

Vizināšanos uz tramvaja sakabes uzskata par izklaidi  (32)

Atslēgvārdi liepājas tramvajs | vizinšānās uz sakabes | bērni | drošība

  • Komentāri (32)
  • 0

Komentāri (32)

  • 23.12.2018 08:58 Ziņot

    liecinieks

    Jā, nesen pats esmu redzējis, ka tramvajā lielai jautrībai divi zēni, apmeram 6.kl. skolnieki braucošam tramvajam atrauj aizmugurējās durvis un izlec viens un tad otrs, pie Baatas līkumā, viens zēns krītot atsitās pret laternas stabu un betona pamatni, bet pārējie zēni paliek tramvajā un jautri smejās! Bērni laikam nezin kā izklaidēties, apdraud sevi un citus, un vecāki protams ne redz ne dzird ko viņu bērni dara! Viņus esmu ievērojis arī autobusā ālējoties un apspļaudot pasažierus, aizdomas ka no 10 vsk.- viens kalsns ar blondiem sprogainiem matiem, otrs maza auguma melniem briļļu rāmjiem...

  • 23.12.2018 09:15 Ziņot

    Iveta

    Vai tie nebūs tie paši mežoņi,kas apdraud cilvēkus arī pilsētas centrā ? Pat policija ieteica pielietot pret viņiem gāzes baloniņus,kad viņi uzbrūk.Diemžēl tas nav iespējams,jo uzbrukumi ir pēkšņi un negaidīti un viņiem ir ātras kājas ..Runā ka tā knetuku banda dzīvo Loču,Matrožu,Celtnieku ielās,jo paveikuši mežonīgās darbības lec tramvajos un brauc uz to pusi.

  • 23.12.2018 09:26 Ziņot

    Kāda problēma

    mazliet tikai jāpalauza galviņa un var izgudrot ,ka uz tā sakabes āķa nebūtu iespējams noturēties,kur nu vēl nosēsties.

  • 23.12.2018 09:52 Ziņot

    Abc

    Notiek dabiskā atlase

  • 23.12.2018 10:05 Ziņot

    Pajaat

    Es arī par dabisko atlasi. Jo mazāk tādu krupju paliks, jo labāk.

  • 23.12.2018 10:49 Ziņot

    to Iveta

    Ko tu uztraucies. Notiks dabīgā atlase, ja pašiem nav galva uz pleciem. Jāpārģerbjas vienreiz būs par vecu tantiņu un jāpastaigā vienreiz pa to rajonu...

  • 23.12.2018 11:02 Ziņot

    Ghi

    Tranvaja drurvis var ataisit loti viegli jo zinu ka 20 gadus atpakal vareja viegli ataisit ja vien iegadatos jaunus dzimbulus ta ari ta sikie ta darities nevaretu

  • 23.12.2018 11:17 Ziņot

    Valda

    Šos komentārus raksta laikam slimi cilvēki. Jums suņi bērnu vispār ir?

  • 23.12.2018 11:24 Ziņot

    Kuvalda

    Slimi ir visādi kaitnieciski kverpļi, kas lauž, plēš un pie*irš visu sabiedrisko telpu! Tādiem tik jaunos tramvajus padod, visu sašvīkās un sacūkos, pieturām stikli sadauzīti! Izolēt, lai nevairojas!!

  • 23.12.2018 11:27 Ziņot

    To Valdai

    No kurienes pediņiem bērni...

  • 23.12.2018 12:49 Ziņot

    Ideja

    Pieslēgt sakabi pie 220v un atdalīt to no tramvaja ar biezu gumiju.

  • 23.12.2018 13:22 Ziņot

    Juzis

    Vai tramvaja vadītājs neredz, ka idioteļi uzrāpušies uz sakabes āķa? Tos idioteļus var noķert un vienkārši sadot viņiem pa muti! Nedomāju, ka viņiem ir smadzenes tāpēc savādāku valodu nesapratīs.

  • 23.12.2018 13:45 Ziņot

    Valeričš no karostas

    Šitā mājaslapa ir galigā sviestā sagājusi ja raksta par to kā sīkie vizinās uz tramvajiem it ka nebūtu nopietnākas lietas par kuriem rakstīt, ka tik novērst tautas uzmanību un svarīgām lietām.

  • 23.12.2018 16:37 Ziņot

    NPC

    ļaujiet tak viņiem spēlēties ar dabisko atlasi.

  • 23.12.2018 17:58 Ziņot

    £

    Nekas jauns nav jāaizdomā,sakabi nosmērē ar ratu smēri un lieta darīta ! Šmurgulis var savaldīt tikai mobilajās diennakts patruļas,nevis autiņos snaudošie !

  • 23.12.2018 19:00 Ziņot

    Nāve

    Ļoti aktuāla problēma

  • 23.12.2018 19:15 Ziņot

    suslis

    tie nav bērni--tie sabiedrības atkritumi

  • 23.12.2018 19:49 Ziņot

    Valda

    Te visi komentētāji ir absolūti pajoļi.

  • 23.12.2018 20:23 Ziņot

    Jōcīts

    Komentētājus par pajoļiem var nosaukt tikai tāds, acīmredzot, pajoļa puišelis, kurš pats vizinās uz tramvaja sakabes... Paliks bez pauteļiem- dziedās citu dziesmu, tik falsetā...

  • 23.12.2018 20:37 Ziņot

    Jaunliepāja

    Klau Juzi ! Tu lasīt arī māki ? Jā māki tad izlasi rakstu, nevis raksti deklarācija pēc tipa : ,,viena tante teica''! Cik mums ir tādu komentētaju kas pat neizlasa būtību ,bet vadās pēc citu komentāriem? Ko tas varētu nozīmēt?

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!