Otrdiena, 1. decembris Emanuels, Arnolds
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Zagrebas ielās testē jauno Liepājas tramvaju

Zagrebas ielās testē jauno Liepājas tramvaju
Foto: Publicitātes
26.10.2020 09:43

liepajniekiem.lv

Pirmais Liepājai paredzētais zemās grīdas tramvajs jau nonācis Zagrebas ielās testa braucieniem. Plānots, ka jau novembrī jauno tramvaju varēsim redzēt, braucot pa Liepājas ielām, ziņo pašvaldībā.

Liepājas Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks  Gunārs Ansiņš feisbuka ierakstā ziņo: “Liepājai paredzētais pirmais zemās grīdas tramvajs jau uzražots un no Horvātijas rūpnīcas “Končar – Electric Vehicles Inc.”, šodien izvests testa braucieniem Zagrebas ielās. Nākamnedēļ Liepājas tramvaja vadītāji un tehniskie darbinieki brauc uz Zagrebu, lai piedalītos tehniskajos testos un apmācībās.”

Jau rakstījām, ka SIA ”Liepājas tramvajs”, izmantojot ES fondu līdzfinansējumu, no Horvātijas rūpnīcas plāno iegādāties sešus zemās grīdas tramvajus.

Pašvaldība norādīja, ka pakāpeniski pilsētā tiks nomainīti gandrīz visi tramvaja vagoni. Ar visiem pieejamajiem finanšu līdzekļiem un aktuālajiem valdības lēmumiem par finansējuma pārdali plānots, ka Liepājā būs 13 jauni tramvaji, kā arī varēs atjaunot vienu sliežu ceļa posmu.

LETA jau ziņoja, ka līguma slēgšanas tiesības par jaunu tramvaju vagonu piegādi Liepājas vajadzībām piešķirtas Horvātijas uzņēmuma ”Končar – Electric Vehicles Inc.” par līgumcenu 8 836 800 eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Šodien no Liepājas Tramvajs Liepāja vadītāja Aigars Puks saņemu iepriecinošu ziņu! Liepājai paredzētais pirmais zemās grīdas tramvajs jau uzražots un no Horvātijas rūpnīcas "Končar – Electric Vehicles Inc.", šodien izvests testa braucieniem Zagrebas ielās. Nākamnedēļ Liepājas tramvaja vadītāji un tehniskie darbinieki brauc uz Zagrebu, lai piedalītos tehniskajos testos un apmācībās.Drīzumā gaidām to braucam jau pa Liepājas ielām!

Posted by Gunars Ansins on Sunday, October 25, 2020

Foto galerija

42 komentāri

2020-10-26 09:57

Mareks Z: vizuāli ļoti neglīts

2020-10-26 09:58

Padomā: Beidzot, kaut kas labs mūsu pabalējušā pilsētā!

2020-10-26 09:59

KKK: es saprotu ,ka tā saucamie testa braucieni notiek tramvajam esot uz auto platformas un to vadā pa Zagrebu??
Smuks ""tlambais""))

2020-10-26 10:21

Moto moto!: Viņi tur notrieks mūsu trambuli un tad atsūtīs! 😂

2020-10-26 10:26

Dzuljeta: Tiešām nekāds glītais nav.

2020-10-26 10:29

opitis: kapec nevar testet Liepaja?

2020-10-26 10:38

Alā: Sen jau gaidām tramvajus Liepājā....tikai izskatās ka pēdējā laikā ar tiem nav kas brauc, tukši vagoni vakaros pēc 19:00 pa visu pilsētu vizinās. Vai jaunie vagoni k.ko mainīs?

2020-10-26 10:39

Leons: Gan jau nē. Vietējie dizaina un estētikas eksperti jau rekur nokritizējuši.

2020-10-26 10:45

Jes: Jaunie būs pilni

2020-10-26 10:54

xt: Vai Liepājā arī tramvajus testēs tam esot uz kravas auto?

2020-10-26 10:56

Oh yes: Tagad noteikti no pers. auto pārsēdīšos uz tramvaju. Tagad tie būs pārpildīti no rīta līdz vakaram. Nost ar auto!

2020-10-26 10:59

Lip77: Jaunus tramvaja vagonus ļoti vajag. Vecie ir izrūsējuši, nolietoti, ar daudziem defektiem. Un tas, ka testēšana notiek ražošanas pilsētā, ir atbildīga pieeja. Slikti būtu, ka atvestu uzreiz uz Liepāju, sak, ņemiet, kāds nu sanācis. Un tad vietējie dabūtu cīnīties ar defektiem.

2020-10-26 11:11

Leons: Bilete maksas 5 euro 🤣🤣🤣

2020-10-26 11:48

Pārvadātājs: Nesaprotu kam tas ir vajadzīgs. Nekadu īpašu izmēru tur nav. Mēs esam stulbi maksajot par viss kaut-ko? Musu firma arī piedālījas piegādes cenas aptaujā, ko veica Igaunija starpnieks un mūsu cena bija vairak neka 5000 eur par katru tramvāju lētāk. Bet Končar to noraidīja, jo viņiem bija noteikums lai ved tikai vietēja Horvatu firma Zagrebtrans. Uzreiz ir aizdomas par korupcijas shemu, par kuru jāmaksa no Liepājas pilsētas budžeta. Es veletos lai KNAB pārbauda pārdošanas kontraktu, kuru parakstīja ar Igaunijas firmas starpniecību.

2020-10-26 12:06

Antiņš: Kāpēc Tramvaja parka vadītāju atskaiti nepiemin ,bet tiek publiskots īpašais FB ieraksts.

2020-10-26 12:46

!!! Kovids: Lūdzu, nenovirzamies no tēmas!

2020-10-26 13:12

cērme: Viss ir slikti visus ttamvajus uz tolmetu un demontēt sliedes

2020-10-26 13:15

Jaunums: Šādi tramvaji būs pa visu Liepāju tik divi...tas iznāks kursēs divi.... viens no M. Ķempes gala - otrs no Metalurga puses... HA HA

2020-10-26 13:16

Jaunums: UN brauks pēc pasūtījums pa visām ielām...HA HA joks protams

2020-10-26 13:43

Mans vārds: Vispirms vajadzēja vienu atvest un uzlik uz sliedēm, izlaist riņķi un tad izmest naudu pieturām, sliezu darbiem! 110 punkti,ka kautkur strīķēsies, kratīsies un augstumi neatbildīs durvīm! Kas notiek,ko tāda steiga?

2020-10-26 14:05

@@@: Kāda jēga no jauniem tramvajiem ja maršruti nav paplašināti un neizskatās, kad būs?

2020-10-26 15:21

tavs sencis.lv: bomžiem un sīkajiem gucci gang točna vajadzētu liegt iekāpt šādā. tiešām piecūkos.

2020-10-26 15:30

tri paloskito: tipiski komenti kā Liepājā... viss vnm slikti... neatkarīgi kas notiek Pilsētā...

2020-10-26 15:56

Lasītājs: To - Mans vārds: kā, tad to riņķi izlaidīsi ar jauno ja viņš šīm pieturām neiet garām?!Tāpēc arī pārbūvē... lai varētu sākt jaunais kursēt.

2020-10-26 16:10

🐴: Retriķis, ta teikt.

2020-10-26 16:32

.: Vai liepājnieki balsoja par šādu krāsojumu? Atkal samusina tautu un beigās izdara kā grib.

2020-10-26 16:51

Normāls: normāls džimbulis

2020-10-26 17:10

pensionare: man gan tramvajs ir paticis no bernibas- tas ir liepajas neatnemama dala. un ja vel palaidis uz laumas rajonu -brauksu ekskursijas.tikai nepatik ka ,,apkezi,, ar reklamam,pat logus aizkraso

2020-10-26 18:04

uuu: Galapunkts: Tolmets

2020-10-26 18:46

Rucavas bomārs: seskiem vajadzētu notestēt jauno trambaju.

2020-10-26 18:48

beko: Dīvāniņā pirdējiem atkal prieks par savu skumjo viedokli!

2020-10-26 19:23

KKK: skatoties video ,man ienāca galvā doma...sliedes noņemt ,noliet ar asfaltu , un pārvadāt tāpat kopā ar smago auto ,kurš viņu ved uz platformas..tik pie katras pieturas uztaisīt automātiskās kāpnes vai pacēlāj platformu.
To pat pingvīni brauks skatītiesDDDD

2020-10-26 20:41

:))): Kādi tramvaji un busi? Tagad tendence ir nopirkt lūzni līdz 1000eur ar skati un esi neatkarīgs brauc kad gribi un kur gribi. Nevis pērc katru mēnesi mēnešbiļeti pa 40eur un sēdi kā debīls sunis maskā kopā ar liepājas alkohola un odekolona lietotājiem. Paldies

2020-10-26 21:26

Fly: Feins..modernàks..svaigàks...bùs ok domàjams

2020-10-26 22:40

+/-: Piekrītu :))):

2020-10-26 23:28

Džonījs.: Beidzot varēs arī invalīdi ar ratiņiem tikt iekšā un ar bērnu ratiem.

2020-10-27 02:05

Baletomānija: Redzot, ka tagadējie tramvaji braukalē tukši (ne velti ieguvuši iesauku "spoku trambajs"), man rodas jautājums - VAI JAUNAJIEM TRAMVAJIEM BŪS BRAUCĒJI UN NO KURIENES TIE RADĪSIES?

2020-10-27 04:51

Nīcas čomi: Tramvajs kursēs līdz Nīcai, būs pilns ar braucējiem, būs no Rucavas, Nidas, Pešiem, Dunikas, Jēčiem.

2020-10-27 06:39

Andris Polozs: Moto moto!: Viņi tur notrieks mūsu trambuli un tad atsūtīs! 😂 SĒDIES UN PAŅEM CEPUMU!:):):)

2020-10-27 09:18

bobiks: Paši jau nobalsoja pa šo krāsojumu...
un atkal vaid ka ir slikti....

2020-10-28 23:08

vēronis: braucēju jāatņem Š Š kantorim kur iet trambajs autobusus nelaist.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Saistītie raksti

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz