Piektdiena, 29. marts Agija, Aldonis

”Liepājas metalurgs-2” apspēlē ”Junioru”

21.09.2012 00:09

“Liepājas metalurgs 2” jaunie hokejisti šovakar savās mājās Liepājas ledushallē aizvadīja otro no divām sapārotām MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu divīzijas spēlēm pret Rīgas hokeja klubu “Juniors”. Liepājnieki arī šajā spēlē svinēja uzvaru ar rezultātu 3:1.

Abas komandas savā starpā Liepājā tikās arī vakar, un pirmajā spēlē, kas bija pirmā spēle jaunajiem liepājniekiem debitējot MHL-B grupā, pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 6:0 svinēja mājinieki. Vakardienas spēlē liepājnieku labā pa diviem vārtiem guva Bruno Zabis un Linards Mazurs-Mago, bet pa vieniem vārtiem guva Edgars Ārinieks un Edgars Homjakovs. Pa divām rezultatīvām piespēlēm Egīlam Kalnam un Raimondam Upeniekam.

Liepājnieku treneri arī šajā spēlē savu vārtu drošību bija uzticējuši Vadimam Miščukam. Kā rezerves vārtsargs bija pieteikts Simas Baltrunas. Rīdzinieku vārtus sargāja Nils Grinfogels.

Pirmā perioda sestajā minūtē spēles rezultātu atklāja liepājnieki. Savus otros vārtus divās spēlēs guva Edgars Homjakovs. Kad līdz perioda beigām bija palicis mazāk par trīs minūtēm mājiniekiem rezultātu dubultoja Regnārs Kaļinovskis. Abas komandas pirmā periodā vel atzīmējās ar divu minūšu noraidījumiem.

Otrā perioda pirmo pusi abas komandas iesāka ar abpusējiem noraidījumiem, un vienā no tiem mājinieki spēlēdami vairākumā kļūdās, un to izmanto viesu spēlētājs Aleksandrs Burcevs. Tādējādi tika pārtrauktas mājinieku vārtsarga V. Miščuka 89:12 sausās minūtes. Vairāk vārti otrajā periodā netika gūti.

Trešā perioda ceturtajā minūtē pie otrā vārtu guvuma aizvadītajā spēlē tiek R. Kaļinovskis, kas tādējādi atjaunoja metalurgu divu vārtu pārsvaru. Perioda turpinājumā komandas apmainījās ar noraidījumiem, kurus neviena no viņām izmantot neprata. Trešā periodā vairāk vārti netika gūti.