Svētdiena, 14. jūnijs Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

“Fisom” ceļotāju repatriācija PTAC izmaksājusi 81 700 eiro

Patērētāju tiesību aizsardzības centram (PTAC) tūrisma operatora SIA “Fisom” ceļotāju repatriācija izmaksāja kopumā 81 694 eiro, aģentūru LETA informēja PTAC pārstāvji.

“Fisom” ceļotāju repatriācija PTAC izmaksājusi 81 700 eiro
Foto: LETA
18.09.2024 14:22

LETA

Atslēgvārdi

Tostarp transporta izmaksas bija 75 379 eiro apmērā, bet ceļotāju izmitināšana izmaksājusi 6315 eiro, norāda PTAC pārstāvji, piebilstot, ka izmitināšanas izmaksas šobrīd gan vēl tiek precizētas.

Repatriācijas izmaksas segtas no tūrisma aģentu un operatoru iemaksām par speciālās atļaujas jeb lincences saņemšanu.

PTAC atzīmē, ka ceļojumu birojs SIA “Averoja”, kas bija atbildīgs par repatriācijas pakalpojumu sniegšanu, ir iesniedzis institūcijai visu tiešo pakalpojumu sniedzēju izrakstītos rēķinus.

Tāpat PTAC norāda, ka PTAC apsvēra vairākus variantus, kā repatriēt jauniešus un bērnus, un tika izvēlēts lētākais un saimnieciski izdevīgākais variants.

Jau ziņots, ka šogad augustā Spānijā un Francijā bija iestrēguši vairāki desmiti bērnu, kuri ar “Fisom” bija devušies uz sērfošanas nometni Portugālē. Kopumā tika repatriētas 147 personas no Spānijas un Francijas, no kurām 115 bija nepilngadīgas.

Saistībā ar “Fisom” nespēju pildīt saistības un konstatētajām komersanta likviditātes problēmām PTAC anulēja “Fisom” tūrisma operatora licenci.

Tāpat vēstīts, ka Valsts policija (VP) ir sākusi resorisko pārbaudi par “Fisom”, lai noskaidrotu, vai ir noticis noziedzīgs nodarījums.

2022.gadā “Fisom” apgrozījums bija 356 396 eiro, taču uzņēmums strādāja ar zaudējumiem 33 452 eiro apmērā, liecina informācija “Firmas.lv”. 2023.gada finanšu rezultāti vēl nav publiskoti.

Uzņēmums reģistrēts 2021.gadā, un tā pamatkapitāls ir 7500 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir tā valdes priekšsēdētājs Matīss Dālbergs.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz