Ceturtdiena, 18. jūnijs Madis, Alberts
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

“flydubai” decembrī sāks tiešos lidojumus starp Rīgu un Dubaiju

Rīgas lidostā no šī gada 12.decembra darbu sāks Apvienoto Arābu Emirātu aviokompānija “flydubai”, kas trīs reizes nedēļā piedāvās ceļotājiem tiešos lidojumus starp Rīgu un Dubaiju, aģentūru LETA informēja Rīgas lidostas pārstāvji.

“flydubai” decembrī sāks tiešos lidojumus starp Rīgu un Dubaiju
Foto: IMAGO/ Steinsiek.ch, IMAGO/ Joeran Steinsiek
28.05.2025 17:56

LETA

Lidojumi sniegs iespēju pasažieriem no Latvijas un Baltijas reģiona doties uz Dubaiju un tālāk “flydubai” tīklā, kā arī Apvienoto Arābu Emirātu aviokompānijas “Emirates” tīklā, balstoties uz sadarbības lidojumu vienošanās līgumu.

“flydubai” komercdarbības un e-komercijas nodaļas vecākais viceprezidents Džeihuns Efendi norāda, ka Eiropa joprojām ir nozīmīgs “flydubai” tirgus, tādēļ aviokompānija ir gandarīta paplašināt maršruta tīklu Eiropā ar reisu sākšanu uz Rīgu.

Viņš norāda, ka līdz ar darbības sākšanu Rīgas lidostā “flydubai” piedāvās pasažieriem plašākas iespējas izpētīt Dubaiju, Persijas līča reģionu un doties tālāk “flydubai” tīklā, tostarp uz Keniju, Maldivu salām, Tanzāniju, Taizemi un Šrilanku.

Savukārt Rīgas lidostas valdes priekšsēdētāja Laila Odiņa norāda, ka jauna pārvadātāja pievienošana ne tikai uzlabo esošo savienojumu ar vienu no pasaules svarīgākajiem aviācijas mezgliem, bet arī ievieš jaunu pakalpojumu standartu šajā maršrutā.

Papildu Rīgai “flydubai” paziņojis par darbības sākšanu no 17.septembra Kišiņevā, Moldovā, no 19.septembra – Jaši, Rumānijā, un Viļņā, Lietuvā.

Lidostā informē, ka “flydubai” piedāvā lidojumus uz vairāk nekā 135 galamērķiem 58 valstīs, no kuriem vairāk nekā 100 iepriekš nebija tiešu gaisa savienojumu ar Dubaiju. Aviokompānijas floti veido 88 “Boeing 737” lidmašīnas.

LETA jau ziņoja, ka “flydubai” sākotnēji plānoja sākt tiešos lidojumus starp Rīgu un Dubaiju no 2024.gada 11.oktobra, tomēr pērn augustā lidsabiedrība paziņoja, ka atteikusies no plāna rudenī sākt lidojumus starp abām pilsētām saistībā ar jauno lidmašīnu piegāžu kavēšanos.

Jau vēstīts, ka Rīgas lidostā pagājušajā gadā tika apkalpoti kopumā 7,12 miljoni pasažieru, kas ir par 7% vairāk nekā 2023.gadā, taču par 8,7% mazāk nekā 2019.gadā.

Rīgas lidosta ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz