Svētdiena, 14. jūnijs Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Vecākiem liela interese par bērnu alerģijas diagnostiku un ārstēšanu

Vecākiem liela interese par bērnu alerģijas diagnostiku un ārstēšanu
Foto: Egons Zīverts
06.05.2016 11:31

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

6. maijā plkst.18.00 Izglītības pārvalde sadarbībā ar vienu no lielākajiem izglītības iestāžu ēdināšanas operatoriem SIA ”Māras Lācis” Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā pirmo reizi rīko semināru bērnudārzu audzēkņu vecākiem par alerģiju un pārtikas nepanesamību, diagnostikas metodēm un ārstēšanas iespējām, kurā dalību pieteikuši vairāk nekā simts interesentu – bērnu vecāki, medmāsas, audzinātājas, bērnudārzu vadītājas, portālu informēja Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Seminārā uzstāsies VSIA ”Bērnu klīniskā slimnīca” pediatre un alergoloģe Regīna Pakalne ar ilggadēju pieredzi, kura stažējusies arī Itālijā pie viena no pasaules vadošajiem profesoriem pārtikas alerģijās Alessandro Fiocchi. Viņa pastāstīs par elerģijas simptomiem, diagnostikas un ārstēšanas metodēm, ādas kopšanu un citu simptomu mazināšanas iespējām, pārtikas provokācijas testiem utt. 

Kā pastāstīja Liepājas IP uztura speciāliste Vija Udarska, alerģija un dažādu pārtikas produktu nepanesamība bērniem kļūst arvien izplatītāka, tāpēc tika nolemts pieaicināt speciālistu, kas vecākiem un bērnudārzu darbiniekiem izskaidrotu šo problēmu. Šajā mācību gadā ar medicīnas iestāžu izziņām īpaša ēdināšana tiek nodrošināta pavisam 102 pirmsskolas izglītības iestāžu bērniem, kas veido 3% no kopējā bērnu skaita bērnudārzos.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz