Otrdiena, 30. aprīlis Liāna, Lilija, Alta

Nedisciplinētā ”Liepāja” ar 1:3 zaudē Rīgas ”Olimp” komandai

19.10.2019 17:12

sportacentrs.lv

“Optibet” hokeja līgas (OHL) augšgala komandu mačā sestdien, 19.oktobrī, ”Liepāja” pārtrauca sešu uzvaru sēriju, ar 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) mājas spēlē zaudējot Rīgas ”Olimp” komandai.

Jau otrajā minūtē par nepareizi izdarītu spēka paņēmienu spēle ar 5+20 minūšu noraidījumu noslēdzās liepājnieku spēlētājam Vjačeslavam Minajevam, turklāt turpinājumā pēc neveiksmīgas epizodes mājinieki saņēma vēl vienu noraidījumu un 80 sekundes spēlēja trijatā pret pieciem pretiniekiem.

Šīs smagās minūtes izdevās izturēt, bet, kad trešdaļas otrajā pusē, “Liepāja” vēlreiz nopelnīja noraidījumu, vārtus iemeta Georgijs Pujacs un atklāja rezultātu.

Tomēr ļoti ātri Liepāja atspēlējās un ātrajā uzbrukumā pēc Māra Diļevkas piespēles ar metienu vārtu augšējā stūrī izcēlās Bruno Zabis, panākot 1:1, turklāt perioda beigās mājiniekiem bija arī fantastiska iespēja pārņemt vadību, “Olimp” hokejistus izglābjot vārtsargam Ervīnam Muštukovam.

Otrajā trešdaļā Olimp” pārņēma iniciatīvu, veidoja momentus un beigu daļā arī izcēlās arī ar precīzu metienu, kad pēc cīņas vārtu priekšā Māri Jučeru pārspēja Emīls Ezītis.

Trešajā trešdaļā “Liepāja” laukumā izgāja apņēmības pilna un jau pirmajās sekundēs izveidoja pirmo momentu, tomēr jau drīz vien nopelnīja divus noraidījumus, pazaudējot spēles ritmu.

Spēles beigās “Liepāja” tika pie vēl viena noraidījuma un šoreiz to “Olimp” realizēja, kad vārtu priekšā neviena nepieskatīts palika Vladislavs Koniševs.

Visā mačā liepājnieki nopelnīja 49 soda minūtes, bet “Olimp” hokejisti vien desmit.

Līdz ar to kopvērtējumā “Liepāja” joprojām punktu zaudē līderei “Kurbadam”, tomēr jau aizvadījusi par divām spēlēm vairāk, kamēr “Olimp” atpaliek vēl par punktu.

Liepāja – Olimp 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)

Vārti: 16:07 Pujacs (Undelis, A. Širokovs, vair.) 0:1, 16:54 Zabis (Diļevka, Kaleiņikovs) 1:1, 35:09 Ezītis (Kuļikovs, Truhno) 1:2, 57:21 Koniševs (Pujacs, Jeļisejevs, vair.) 1:3.
Metieni: 19:19
Vārtsargi: Māris Jučers – Ervīns Muštukovs