Sestdiena, 29. augusts Aiga, Armīns, Vismants
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Latvijas U-20 “bordo” hokeja izlase LHF prezidenta kausa mačā piekāpjas Somijas “TuTo”

Latvijas U-20 izlases kandidātu “bordo” vienība piektdien cieta zaudējumu Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidenta kausa izcīņas spēlē ar Somijas pēc spēka otrās – “Mestis” – līgas klubu Turku “TuTo”.

Latvijas U-20 “bordo” hokeja izlase LHF prezidenta kausa mačā piekāpjas Somijas “TuTo”
Foto: IIHF
14.08.2026 18:40

LETA

Atslēgvārdi

Latvijas “bordo” komanda zaudēja ar 0:4 (0:1, 0:1, 0:2).

Astotajā minūtē vārtus guva Viljami Vuorinens, bet 22. minūtē rezultāta starpību Turku kluba labā dubultoja Ville Lindholms.

44. minūtē vārtus guva Emils Valila, bet 15 sekundes pirms mača beigām – Jona Korhonens.

Jau ziņots, ka ceturtdien šajā grupā “Zemgale”/”Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte” (“Zemgale”/LBTU) ar 4:1 apspēlēja Latvijas U-20 kandidātu izlases “bordo” komandu.

Otrā grupā piektdien tiksies Francijas U-20 izlase un Latvijas U-20 kandidātu izlases “baltā” komanda.

Pirmajā šīs grupas spēlē ceturtdien Latvijas U-20 izlases kandidātu “baltā” komanda ar 7:3 apspēlēja Latvijas čempioni “Mogo”/”Rīgas Stradiņa Universitāte” (“Mogo”/RSU).

Dažādu apsvērumu dēļ U-20 izlases treniņnometnē un LHF prezidenta kausa izcīņā šogad nepiedalās Alberts Šmits, Olivers Mūrnieks, Roberts Naudiņš, Roberts Gasūns, Daniels Serkins, Rolands Naglis, Edvards Laganovskis un Ričards Lisovskis.

Trešajā LHF prezidenta kausa izcīņā, kas notiek “Inbox.lv” ledus hallē Piņķos un beigsies svētdien, piedalāsies divas Latvijas U-20 kandidātu izlases – “bordo” un “baltā”, Somijas pēc spēka otrās – “Mestis” – līgas klubs Turku “TuTo”, Latvijas čempione “Mogo”/”Rīgas Stradiņa Universitāte” (“Mogo”/RSU), vicečempione “Zemgale”/”Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte” (“Zemgale”/LBTU) un Francijas U-20 izlase.

Sešas komandas ir sadalītas divās apakšgrupās. Sākumā vienības izspēlē mačus savās apakšgrupās, bet pēc tam notiks cīņas par vietām.

Vienā grupā spēlē Latvijas U-20 izlases kandidātu “baltā” komanda, “Mogo”/RSU un Francijas U-20 izlase, bet otrā grupā spēkiem mērojas Latvijas U-20 izlases kandidātu “bordo” komanda, “TuTo” un “Zemgale”/LBTU.

Turnīra gaitā U-20 treneru kolektīvs drīkst veikt sastāva rokādes, nepieciešamības gadījumā spēlētājus mainot starp abām komandām.

Tiešraidē LHF prezidenta kausa izcīņas spēles var vērot tīmekļa vietnē “latvijashokejs.tv”.

Pērn turnīrā triumfēja Latvijas U-20 “baltā” komanda, bet 2024. gadā – Somijas klubs “TuTo”.

LHF prezidenta kausa izcīņa ir ikgadējs pirmssezonas turnīrs, kura galvenais mērķis ir Latvijas U-20 izlasei kvalitatīvi sagatavoties pasaules čempionātam elitē, vienlaikus nodrošinot augsta līmeņa spēļu praksi arī Latvijas klubiem un ārvalstu komandām.

Sezonas galvenais starts Latvijas U-20 izlasei būs pasaules U-20 čempionāts elites divīzijā, kas decembra beigās un janvāra sākumā notiks Kanādā.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz