Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

“Liepājas futbola skolai” vēl viens zaudējums galotnē

“Liepājas futbola skola” Rīgā Jāņa Skredeļa stadionā notikušajā Latvijas sieviešu futbola līgas spēlē pret turnīra līdervienību “Rīgas futbola skolu” divreiz atspēlējās, tomēr kompensācijas laikā ielaida vārtus un piekāpās ar 3:4 (2:2).

20.06.2021 19:24

“Liepājas futbola skola”: Saule, S. Čamane (Dreimane), Šenberga (Prūse), T. Čamane (Brigmane), Šarija, Freidenfelde (Šiline), Ozola, Propošina, Tīle, Jegorova, Meisone.

Pirmais bīstamais moments šajā spēlē izveidojās 7. minūtē, kad mājinieces no tuvas distances nerealizēja lielisku iespēju atklāt cīņas rezultātu. Bumbas kontrole pārliecinoši piederēja rīdziniecēm, bet liepājnieces atbildēja ar retiem pretuzbrukumiem, kuru smailē savu iespēju meklēja Signija Šenberga.

Puslaika vidū viešņas savā soda laukumā nospēlēja pasīvi un nepārliecinoši, kas palīdzēja daudzkārtējām valsts čempionēm atklāt rezultātu. Savukārt vēl pēc brīža no 30 metriem mājinieču pārsvaru dubultoja Anastasija Čemirtāne.

Krass pavērsiens norisinājās 35. minūtē, kad pret Šenbergu rupji nospēlēja laukuma saimnieču vārtsardze Asnāte Lindermane. Rīdzinieču pirmais numurs saņēma sarkano kartīti, bet Rebeka Tīle realizēja 11 metru soda sitienu. Izmantojot rīdzinieču apjukumu, jau nākamajā uzbrukumā pēc Gunas Ozolas spēcīga raidījuma mūsējās panāca neizšķirtu.

Liepājnieces aktīvi iesāka otro puslaiku, bet mājiniecēm pirmais uzbrukums atnesa pozitīvu rezultātu, un “Rīgas futbola skola”, spēlējot mazākumā, atjaunoja vadību. Laukuma saimnieču prieki gan nebija ilgi. Signija Šenberga, gūstot piektos vārtus sezonā, otro reizi mačā panāca līdzsvaru – 3:3.

Viešņu spiediens uz rīdzinieču vārtiem pieauga, labi momenti sekoja cits citam. Mača galotnē cīņa izlīdzinājās, tomēr punktu mūsējām iegūt neizdevās. Trešo spēli pēc kārtas liepājnieces neveiksmīgi aizvadīja cīņas beigu posmu, un arī šoreiz jau kompensācijas laikā mājinieces izrāva uzvaru.

10. jūlijā “Liepājas futbola skola” izbraukumā aizvadīs Latvijas kausa astotdaļfināla cīņu pret FB “Gulbene/ZAFC”, bet sieviešu līgā nākamo maču kurzemnieces aizvadīs 3. jūlijā savā laukumā pret “Audu”.