Sestdiena, 22. februāris Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija

15. vidusskolas jaunieši piedalās labdarības pasākumā

15. vidusskolas jaunieši piedalās labdarības pasākumā
Foto: Publicitātes
28.12.2017 12:51

liepajniekiem.lv

22. decembrī Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas Skolēnu līdzpārvaldes pārstāvji un 12. klases skolēni, kā arī viņu audzinātāja Agija Bēta rīkoja labdarības akciju Sociālā dienesta struktūrvienībā “Grupu dzīvokļi”, portālam ziņoja Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas Skolēnu līdzpārvaldes pārstāve Viktorija Rače.

“Grupu dzīvokļu” iemītniekiem tika nogādātas skolēnu un viņu ģimeņu sarūpētās dāvanas un sagatavots Ziemassvētku koncerts. Dāvanas bija dažādas – rūpīgi izgatavotas Ziemassvētku dekorācijas, pašu gatavoti ievārījumi, konservi, pašadītas zeķes un cimdi, dažādi pārtikas produkti.

Pasākuma organizatori patiesi izbaudīja dāvināšanas prieku, jo “Grupu dzīvokļu” iemītnieki un vadītāja Virgīnija Stankuviene sarīkoja sirsnīgu uzņemšanu.

Pēc pasākuma jaunieši atzina, ka viņi “dodot ir saņēmuši vairāk”, jo mājas iemītnieki bija sagatavojuši priekšnesumu, kas ietvēra pašu sacerētu dzejoļu lasījumus, un jaunieši tika cienāti ar pašceptu kliņģeri un piparkūkām, dāvanā saņemot pašizgatavotas dāvanas. Jauniešu sirdis piepildījās ar mīlestību, un citējot Skolēnu līdzpārvaldes prezidenta Agra Makarova uzrunas vārdus: “Nekas cits cilvēku nesasildīs, kā vien otra dvēsele.”

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli