Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

25 pašportreti

25 pašportreti
Foto: Egons Zīverts
19.02.2019 07:02

"Kurzemes Vārds"

Bērnu mākslas studija “OH” bibliotēkā “Libris” iekārtojusi savu Ziemas izstādi, kurā līdz marta beigām būs apskatāmi 25 pašportreti.

Bērnu mākslas studijas “OH” vadītāja Maira Markuševska: “Mēs ar neatslābstošu un radošu garu arī šogad turpinām savas labākās tradīcijas, viena no kurām ir Ziemas izstāde februārī. Šogad – laimīgās Cūkas gadā!

Janvāra pirmajā nodarbībā sākām ar svarīgāko, kas mūs iedvesmos ik dienu šajā gadā. Mans vienīgais nosacījums bērniem bija, lai šis brīnišķīgais dzīvnieks netiktu zīmēts kā galdiņš ar četrām kājām un praktiskajā izpildījumā (tekstila aplikācija) būtu jūtama maigā, reljefainā āda. Šoreiz izstādē izlikām arī studijas audzēkņu pašportretus dažādās tehnikās un formātos. Tie ir tik brīnišķīgi!” Izstādē eksponētos portretus gatavojuši gan liepājnieki, gan bērni no citām valstīm (Lietuva, Krievija, Beļģija, Vācija, Īrija, Anglija), kuri savulaik darbojās studijā.

Bērnu mākslas studijai “OH” rit jau 9. sezona. Šo gadu laikā dalībnieki ieguvuši apjausmu par mākslas tapšanas elementiem, komponentēm un citām māksliniekam svarīgām zināšanām, lai fantāzija, pašizpausme būtu klātesoša jebkurā izvēlētajā profesijā turpmākajā dzīvē. Bērnu mākslas studija “OH” septiņus gadus veiksmīgi darbojās tirdzniecības centrā “Baata”, bet pavasarī pārcelsies uz jaunām telpām pilsētas centrā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli