Sestdiena, 29. februāris

Aicina pieteikties brīvprātīgā darba projektam Portugālē

Aicina pieteikties brīvprātīgā darba projektam Portugālē
Foto: „Jauniešu māja”
12.02.2018 14:31

liepajniekiem.lv

Nevalstiskā organizācija ”GAIAC” sadarbībā ar ”Jauniešu māju” Erasmus+ projekta ”Footprints” ietvaros aicina pieteikties brīvprātīgo darbam Portugālē, laika posmā no šā gada aprīļa līdz oktobrim, portālam vēstīja Liepājas Jauniešu mājas projektu vadītāja Daira Knipše. 

”GAIAC” vēlas uzņemt savā komandā aktīvus, radošus, dinamiskus, atvērtus cilvēkus un organizācijas, kas vēlas strādāt ar jauniešiem un dalīties kultūrā un pieredžu dažādībā. Tā kā ”GAIAC” mērķgrupa ir jaunieši, vēlams, lai brīvprātīgajiem ir vēlme strādāt ar bērniem vai jauniešiem.

Brīvprātīgajam būs iespēja mācīties portugāļu valodu, meklēt un apgūt dažādas metodikas mākslas un kultūras izglītībā (īpaši neformālā kontekstā), tikties ar jauniešiem skolās un dalīties ar viņiem pieredžu dažādībā, kopā ar ”GAIAC” biedriem plānot mākslas darbnīcas, jauniešu apmaiņas un mūžizglītības projektus, būt saskarē ar dažādām mākslas formām un vietējām izstādēm, iepazīt vietējo kultūru un dzīvot citā  – sev neierastā vidē.

Paredzēts, ka kultūru apmaiņa tiks koncentrēta uz visu dalībnieku līdzībām un atšķirībām, jaunu valodu mācīšanās procesu un kopīgu vērtību izpratni. Tajā galvenā uzmanība tiks pievērsta tam, kā tiek iedrošināta komunikācija, ievērojot individuālās un grupu vēlmes un dažādas identitātes, kas ir daļa no Eiropas kultūras. Izmantotās metodoloģijas pamatā būs neformālās izglītības metodes ar iekustinātājspēlēm, grupu dinamiku un atklātā kosmosa tehniku, izmantojot mākslu kā saziņas līdzekli un pārpratumu novērsēju.

Interesenti (vecumā 17+) ir aicināti sūtīt savu CV un Motivācijas vēstuli (angļu valodā) projektu vadītājai D. Knipšei uz e-pastu [email protected] līdz 16.februārim.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli