Sestdiena, 29. februāris

Aizvadīts “Liepājas velo vasaras” pirmais mēnesis

Aizvadīts “Liepājas velo vasaras” pirmais mēnesis
Foto: Egons Zīverts
03.07.2018 15:26

liepajniekiem.lv

Aizvadīts pirmais mēnesis, kopš Liepājā un apkārtnes novados jau piekto gadu pēc kārtas notiek pasākums “Liepājas velo vasara 2018”. Biedrības ”Velo-Redele” projektu vadītājs Mārtiņš Zālītis, apkopojot mēneša rezultātus, ir priecīgs: “Dalībnieku skaits ar katru gadu pieaug, un, kas ir svarīgi – katru gadu iesaistās arvien jauni ikdienas velobraucēji. Līdz ar to pasākums, kas tiek veidots ar noteiktu mērķi, sasniedz to – popularizē velosipēda lietošanu ikdienā.”

“Svarīgi ir tas, ka pasākums ir ļoti brīvā formā – dalībnieks pats izvēlas laiku, vietu un ilgumu ko tas pavada uz velosipēda, apvienojot, piemēram, braucienu uz darbu un dalību izaicinājumā, tādējādi ikdienas braucieni nodrošina iespēju tikt pie vērtīgām balvām. Apvienot vairākas lietas vienā darbībā taču ir gan forši, gan izdevīgi,” iedrošina Mārtiņš.

Joprojām līdz 20.jūlijam ir iespējams pieteikties pasākumam. Lai piedalītos, ir nepieciešams iepazīties ar nolikumu un veikt 2 vienkāršas darbības lai reģistrētos: ”endomondo izaicinājums” un reģistrācija velo-redele.lv . Pasākums noslēdzas ar balvu pasniegšanu un lielākā daļa no tām tiks nevis izcīnītas, bet gan izlozētas starp dalībniekiem, kuri būs nobraukuši vismaz 250 km un ieradīsies uz pasākuma apbalvošanu septembrī. 

Viena mēneša laikā dalībnieki visi kopā ir veikuši aptuveni 96 000 km un aktīvi pavadījuši 10 mēnešus laika izteiksmē. Liela daļa no veiktā ir pavadīta tieši ikdienā pārvietojoties ar velosipēdu.

Rezultāti: 

Sievietes:

1.Gunta Lankovska – 1679.04 km

2.Evita Šinketa – 1084.08 km

3.Una Niedre – 970.44 km

Vīrieši:

1.Markuss Ozols – 1522.33 km

2.Zigmunds Lauris – 1493.77 km

3.Aldis Eglītis – 1473.29 km

Detalizētāk ar rezultātiem var iepazīties biedrības “Velo-Redele” mājas lapā internetā: www.velo-redele.lv.

 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli