Pirmdiena, 26. oktobris Kaiva, Amanda, Amanta
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Astroloģiskā prognoze no 29.jūlija līdz 4.augustam

Astroloģiskā prognoze no 29.jūlija līdz 4.augustam
Foto: Publicitātes
28.07.2019 13:30

liepajniekiem.lv

AUNS Piemērots periods, lai paplašinātu esošo sadarbības personu loku, iegūtu jaunus domubiedrus, dalītos ar līdzgaitniekiem savā dzīves gājumā. Ja rodas vajadzība, droši vari apmeklēt dažāda veida kursus, smelties zināšanas pieredzes apmaiņas braucienos. Veicot darījumus ar nekustamo īpašumu, vēlamāk pieaicināt zinoša speciālista palīdzību, nevis tikt ar visu gala paša spēkiem. Ģimenes dzīvē valdīs saskaņa, harmonija.

VĒRSIS Būsi noskaņojies gūt jaunus panākumus, apliecināt saviem sadarbības partneriem, priekšniecībai, uz ko patiesi esi spējīgs. Jūtams atbalsts tiks sniegs no mājinieku, it sevišķi no mīļotā cilvēka puses. Kopumā nedēļas piemērota nopietnu darbu veikšanai. Tevi nebaidīs ne sarežģītas tehniskas nianses, nedz lielie pienākumu apjomi. Galu galā būsi neizsakāmi priecīgs par sasniegtajiem rezultātiem.

DVĪŅI Priekšplānā izvirzīsies attiecību jautājumi, kuri dažkārt var traucēt īstenot profesionālos pienākumus. Taču tu būsi pašaizliedzīgs, pārvarot vājumu brīžus un tā vai citādi, sasniedzot nospraustos rezultātus. Šonedēļ labāk klāsies Dvīņiem, kuri saistīti ar mākslu, reklāmu, tūrismu un vidutāja funkcijām. Mīlas jomā var parādīties zināma nenoteiktība, jo tu un partneris īsti nespēs nodefinēt sava patiesās vēlmes.

VĒZIS Zvaigznes iesaka rūpīgāk koncentrēties uz savu patieso mērķi un neizšķiest laiku maznozīmīgāk lietām, it sevišķi jau tas attiecas uz personīgo dzīvi! Darba jomā no tevis tikt prasīta nopietnība, spēja savākties un prasme neapjukt sarežģītās situācijās. Nav izslēgts, tavs un priekšniecības viedoklis var krasi atšķirties, taču tev būs jāprot to paust gana diplomātiskā, filigrānā veidā. Brīvdienas plāni būs atkarīgi no tava noskaņojuma, profesionālajiem sasniegumiem.

LAUVA Skauģi, konkurenti var izmantot tevis nevietā izteiktos spriedumus, sagrozītu taisnību sev izdevīgā gaismā. Lai mazinātu iespējamās negācijās, esi maksimāli pārliecināts par sevi un nekautrējies aktīvāk aizstāvēt savu taisnību, likt lietā pārdomātus argumentus. Šonedēļ zvaigznes var piespēlēt iespējas izmantot nesen gūtās zināšanas praksē, tādejādi uzlabojot savas panākumu iespējas. Jūtamu morālo atbalstu, kā arī vērtīgus padomus spēs sniegt tava otrā pusīte.

JAUNAVA Beidzot būsi sagaidījis to brīdi, kad karjeras lietas sāks jūtami noregulēties. Tu labi sapratīsies ar augstākstāvošajiem, spēsi gūt viņu atzinību, atbalstu, sev svarīgu nianšu īstenošanā. Kādam Jaunavas zīmes pārstāvim var tikt uzticēta firmas pārstāvniecībā kādā izstādē vai konferencē. Galvenais būt pārliecinātam par sevi un drošāk paļauties uz savām profesionālajām iemaņām. Mīlas dzīve šonedēļ var neatlikt tik daudz laika kā gribētos.

SVARI Nedēļas sākums var būt kā sava veida spogulis visai pārējai nedēļai, tāpēc centies to pavadīt pēc iespējas mierīgāk, nosvērtāk. Tev daudz labāk padosies labi zināmi, ikdienišķi darbi, turpretim jaunu projektu īstenošanu vēlamāk atstāt uz ceturtdienu vai piektdienu. Saskarsmē ar apkārtējiem daudz kas būs atkarīgs no tavas spējas atturēties uzturēt pozitīvu gaisotni, atturēties no nevajadzīgas kritizēšanas. Privātajā dzīvē tu tieksies pēc izteiktākas dvēseliskās saiknes ar otro pusīti.

SKORPIONS Nedēļas sākums labvēlīgs, lai strādātu individuāli, Esot vienatnē, tu spēsi daudz pilnvērtīgāk koncentrēties veicamajiem pienākumiem, radīt risinājumus nestandarta situācijām. Savukārt nedēļas vidū vēlams vairāk laika pavadīt cilvēkos. Komunikāciju, ideju apmaiņa, citu pieredzes uzklausīšanās var palīdzēt tev pašas atrisināt dažu sasāpējušu jautājumu. Romantiskajā plānā nedēļa solās būs jautra, bezrūpīga.

STRĒLNIEKS Enerģētiskā plānā būsi uzlādējies, pilns entuziasma un cīņasspara. Taču zvaigznes iesaka būt piesardzīgākam, nepārvērtēt savas spējas, uzņemoties jaunus pienākumus. Ir vērts rūpīgi pārdomāt visus par un pret, pirms pieņemt sarežģītus, līdz šim neiepazītus darbus. Labāk sāc ar pašu mazumiņu, palūko, kā tev tie padodas un tikai tad ķeries pie ”lielāka kumosa”! Attiecīgu gaitās viss ritēs tur pat jau lieliski. Spēsi nevainojami saprasties ar otro pusīti, veidot jūsu starpā romantisku gaisotni.

MEŽĀZIS Centies būt lietas kursā par notiekošo savā profesionālajā lauciņā. Nav izslēgts šonedēļ tev būs nepieciešamība apgūt jaunas zināšanas, papildināt esošās profesionālās iemaņas. Centies būt apzinīgs, neļauties slinkuma valdzinājumam un nenovērs savu uzmanību ar maznozīmīgām blakuslietām. Privātajā dzīvē alksi zināmas pārmaiņas, asākas izjūtas. Tava rīcība partnerim var šķist nedaudz savāda.

ŪDENSVĪRS Kopumā nedēļa labvēlīga sabiedriskajām aktivitātēm, dažāda veida komandējumiem, pieredzes apmaiņas braucieniem. Jauniegūtie kontakti var palīdzēt tev turpmāk attīstīt karjeru, radīt jaunas biznesa iespējas. Nav izslēgts, liktenis savedīs tevi kopā ar cilvēku, kurš ar laiku kļūs par lieliski padomdevēju vai pat draugu. Lai izvairītos no liekām problēmām, vēlams atturēties aizņemties vai aizdot naudu. Ģimenes dzīvē tu spēsi gūt saskaņu ar tuviniekiem.

ZIVIS Panākumus lielā mērā var diktēt emociju kāpumi un kritumi. Ja spēsi apvaldīt jūtu vētras, viss ritēs daudz maz savu gaitu. Jo sevišķi apdomīgam vajadzētu būt risinot sarunas ar priekšniecību. Arī finansiālajā plānā savus lēmumus maksimāli balsti uz apdomu un skatu ilgtermiņā. Pilnīgi iespējams, ka tuvākie kolēģi pratīs uzlabot tev omu, nomierināt sakāpināto temperamentu. Mājas dzīvē nav izslēgtas greizsirdības scēnas.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz