Piektdiena, 21. februāris Eleonora, Ariadne

Bibliotēka aicina noķert spēles garšu

Bibliotēka aicina noķert spēles garšu
Foto: liepajniekiem.lv
14.08.2018 12:40

liepajniekiem.lv

Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka un bērnu bibliotēka ”Vecliepājas rūķis” 19.augustā no pulksten 11 līdz 13 Liepājas Jūrmalas parkā aicina uz spēļu dienu brīvā dabā visai ģimenei ”Noķer spēles garšu!”, portālam pastāstīja Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas pārstāve Gita Švarce, norādot, ka pasākumā darbosies vasaras radošā darbnīca.

”Strauji tuvojas septembris, laiks, kad ļoti daudzus pie sevis aicinās skola, citus – bērnudārzs, bet māmiņām, tētiem un vecvecākiem sāksies nopietns un  saspringts  pārbaudījumu laiks,” tā G.Švarce: ”Tādēļ, lai ar prieku baudītu vasaras izskaņas mirkļus un izjustu kopā būšanu, azartu un uzvaras gaviles, bibliotēka kopā ar savu labo draugu –  gliemezīti Lusti  un viņas brālīti Gustu – aicina uz jautru un aizraujošu spēļu brīdi Liepājas Jūrmalas parkā – Bērnu laukumā.”

”Spēles ir burvīgs veids, ka izjust un piedzīvot emocijas, mācīties saskarsmi un komunikāciju ar līdzcilvēkiem, mācīties izjust uzvaras prieku un pieņemt zaudējumu. Spēles uz kādu laiku ļauj  atbrīvoties no ikdienas steigas un spraigā dzīves ritma,  ļauj pabūt kopā ar saviem mīļajiem un draugiem. Tās bagātina fantāziju, loģisko un stratēģisko domāšanu,” viņa ir pārliecināta.

Pasākums ”Noķer spēles garšu!” tiek organizēts Latvijas – Lietuvas pārrobežu projekta – LLL-110  ”Inovatīvu risinājumu attīstība bibliotēkās dažādu paaudžu apmeklētājiem pierobežas reģionā” (“Development of Innovative library solutions for different generations in the border region”) ietvaros.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli