Pirmdiena, 20. janvāris Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

“Flying Bra” ar jaunu dziesmu izziņo albumu un koncertus

“Flying Bra” ar jaunu dziesmu izziņo albumu un koncertus
Foto: Publicitātes
04.07.2018 12:50

liepajniekiem.lv

Šodien vēju pilsētas – Liepājas – grupa ”Flying Bra” sociālo tīklu vietnēs “Facebook” un “Youtube” sabiedrībai publiskoja dziesmas ”Ātrums sirdī”  video, kas ir kā prezentācija topošajam debijas albumam.

“Dziesmā vēstīts par motociklistu dzīvi, reizē mežonīgu, skarbu un vienlīdz romantisma pilnu – par visu, ko tā dod un, diemžēl, arī paņem sev,” stāsta grupas dalībnieki.  Dziesmas teksta autors ir grupas pirmā sastāva bundzinieks Zintis Lākutis. Mūzikas autori ir visi grupas pašreizējie dalībnieki. 

Grupas solists Kaspars Šīmanis portālam atklāja, ka dziesmas video filmēšana aizņēmusi vien diennakti. “Pa dienu filmējām Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē, bet naktī radījām ārpus telpām nepieciešamos kadrus. Sagaidījām filmēšanai piemērotāko nakti – skaidras debesis un pilnmēnesi!” Viņš stāsta, ka ideja par to, kāds būs video, bijusi jau dziesmas tapšanas procesā.

“Bija skaidrs – tajā jābūt močiem, naktij un pilnmēnesim!”

Līdz šim “Flying Bra” kāpuši uz skatuves dažādos festivālos – “Summer Sound”, “Rockin` Liepāja”, “Virgafest”, ”Bildes” u.c., kā arī uzstājušies ar solo koncertiem vairākos klubos un pasākumos Latvijā. Šis gads grupai ir bijis piepildīts, sākot no nopietnas uzvaras gada sākumā radio SWH “TOP Priekšnams” un beidzot ar daudziem koncertiem līdz pat šim mirklim. Rudens sesija lielākoties tiks veltīta jauno skaņdarbu ierakstiem, lai pavisam drīz izdotu debijas albumu.

Grupas nākotnes plānos ir iegūt pieredzi, piedaloties starptautiskos festivālos, pieredzes apmaiņas braucienos un meistarklasēs, uz ko mērķtiecīgi dodas, iepazīstinot ar sevi dažādu festivālu un pasākumu organizatorus kā tuvajās Baltijas valstīs, tā Skandināvijā, Polijā, Vācijā u.c..

“Flying Bra” izziņojusi arī gaidāmo koncertu datumus:

06.07 Klubā ”Melno cepurīšu balerija”, Jelgavā

07.07 Atpūtas parkā ”Pērkone”, Liepājā

20.07 Klubā ”Fontaine Palace”, Liepājā

21.07 Motofestivālā ”Kurland bike meet”, Ventspilī

11.08 Moto saietā ”Vēja brāļu ordeņa Biker Party”, Saulkrastos

“Windcity Rock Band “Flying Bra”” tika izveidota 2016. gada sākumā. Šobrīd “Flying Bra” sastāvā ir grupas viens no pamatlicējiem – vokāls Kaspars Šīmanis, ģitāristi – Krists Dēvics un Ivars Lūsēns, basģitārists – Dainis Pusaudzis, un nesen pēc ilgas prombūtnes Liepājā atgriezies bunģieris Renāts Gabaliņš.

 

Video: Ritvars Sproģis ar OHM.LV

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)