Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Gada pēdējo dienu aicina pavadīt skrienot

Gada pēdējo dienu aicina pavadīt skrienot
Foto: Egons Zīverts
28.12.2016 07:09

liepajniekiem.lv

“Būs daudz smaidīgu cilvēku, pozitīva un aktīva gaisotne,” saka Raimonds Leja, mudinot ikvienu piedalīties “Vecgada karnevāla skrējienā”. Liepājas aktīvā dzīvesveida entuziasti gada noslēdzošās dienas rītā spilgtā un krāsainā labdarības skrējienā dosies jau otro gadu. Iegūtie līdzekļi tiks ziedoti dzīvnieku patversmei “Lauvas sirds”.

Raimonds, taujāts par pērnā gada skrējienu, teic, ka atmiņā palikušas vien pozitīvas emocijas. “Kaut arī laikapstākļi bija visai auksti, zem pieciem grādiem mīnusā, bija ieradušies necerēti daudz aktīvu, jautru un smaidīgu cilvēku, lai izkustētos un satiktus citus līdzīgi domājošos,” atminas viens no organizatoriem. “Maskas bija ļoti dažādas, un visi bija centušies.” Arī šogad dalībnieki aicināti tērpties maskā vai ar dažāda citu veida karnevālam piederīgu atribūtiku.

Tā kā šajā skrējienā netiks vērtēti ātrākie dalībnieki, ātrums nebūs prioritāte, tad ir iespēja padomāt par ārējo izskatu, jo labāko masku un tērpu īpašnieki tiks apbalvoti, norāda R.Leja. Būs dažādas nominācijas.

Raimonds precizē: “Katrs labdarības skrējiena dalībnieks pasākuma laikā varēs izvēlēties sev atbilstošu ātrumu, veicamo apļu skaitu un distances garumu. Viena apļa garums būs apmēram viens kilometrs.” Atšķirībā no pērnā gada, šogad apļa garums ir samazināts. “Tas darīts, lai būtu lielāka kopības sajūta, mēs biežāk viens otru redzētu, būtu dzirdama mūzika no pasākuma centra,” paskaidro organizatoru pārstāvis, “un lai skrējiena beigās visi vienlaikus varētu sanākt kopā uz labāko masku un tērpu īpašnieku apbalvošanu.”

Neviens nebūs ierobežots noskrieto kilometru daudzumā un varēs noskriet savām spējām un gribēšanai atbilstošu distanci. Tā kā skrējiena mērķis ir labdarība, ne sacensības uz ātrumu, tad piedalīties aicināti arī bērni, māmiņas ar ratiņiem, cilvēki ar mājdzīvniekiem un ikviens, kurš vēlas finišā iesoļot arī mierīgā pastaigas solī.

“Būs daudz smaidīgu cilvēku, pozitīva un aktīva gaisotne. Būs iespēja palīdzēt tiem, kam nav paveicies, darot to, kas pašam patīk, kas ir veselīgi un jautri. Kas var būt labāk, kā paveikt kādu labu darbu!”

Lai piedalītos skrējienā, nav jāmaksā dalības maksa, taču pirms starta būs iespēja papildināt ziedojumu “dāvanu maisu”, kurā tiks vākti līdzekļi Liepājas pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversmei “Lauvas sirds”, kuras aprūpē nonāk pilsētā klaiņojošie un bez mājām palikušie dzīvnieki.

Pērn vākti ziedojumi Liepājas Neredzīgo biedrības rehabilitācijas centram “Dvēseles veldzes dārzs”. R.Leja skaidro: “Šogad vēlējāmies kaut ko pamainīt. Vienbalsīgi vienojāmies atbalstīt dzīvnieku patversmi. Palīdzība dzīvniekiem arī labi sasaucas ar aktīvā dzīvesveida motīvu un karnevāla tēmu.”

Interesenti “Vecgada karnevāla skrējienam” aicināti 31.decembrī pulksten 11 pulcēties pie bērnu rotaļu laukuma Jūrmalas parkā. Pasākuma svētku gaisotni dalībnieki varēs izbaudīt aktīvi plecu pie pleca trasē, kā arī starta zonā ar siltu tēju, piparkūkām un uzmundrinājumiem no pasākuma vadītāja Raivja Šulca.

“Vecgada karnevāla skrējiena” programma:
Vecgada karnevāla skrējiena starts pulksten 11
Atsildošais aplis pulksten 11.50
Specbalvu pasniegšana pulksten 12.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli