Pirmdiena, 27. janvāris Ildze, Ilze, Izolde

Grupa “Flying Bra” dzied par prasmēm un talantu

Grupa “Flying Bra” dzied par prasmēm un talantu
Foto: No grupas arhīva
29.09.2017 20:27

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Grupa “Flying Bra” ierakstījuši jaunu dziesmu ar nosaukumu “Skills”, kas latviskā tulkojumā nozīmē “Prasmes”.

“Dziesma stāsta par uzdrošināšanos un to, ka mums katram piemīt daudz prasmju un talantu. Galvenais ir nebaidīties, būt drosmīgiem un tos atklāt,” portālam pastāstīja grupas vokālists Kaspars Šīmanis.    

Grupa atklāj, ka “Skills'” viennozīmīgi ir “Flying Bra” līdz šim mierīgākā dziesma, kura radās vēl pašā grupas veidošanās sākumā. “Dziesmas pamata melodiju sacerēja grupas ģitārists Krists Dēvics, pēc tam pa visiem mēģinājumos likām to kopā un domājām kur, ko un kā labāk. Sapratām, ka dziesmai ir jābūt liriskai un izjustai.”  

“”Windcity Rock Band Flying Bra” tika izveidota 2016. gada sākumā, kad četri nedaudz pazīstami cilvēki sanāca kopā, lai kopīgi kaut ko paspēlētu. Pēc pirmā mēģinājuma jau bija skaidrs, ka jāveido grupa un jāmēģina pašiem radīt ko jaunu. Vienīgais kas no paša sākuma jau mums visiem bija skaidrs – spēlēsim klasisku roku/hardroku,” atceras Kaspars.

Grupas sākuma sastāvā bungas spēlējis Zintis Lākutis un basu Jānis Beķeris. Abi vēl aizvien iesaistās grupas dzīvē, jo Jānis sacerējis tekstu gan dziesmai “Skills”, gan vēl citām grupas dziesmām, taču Zintis ir vārdu autors gandrīz visām pārējām dziesmām un turpina tekstus sacerēt vēl aizvien. Grupa dziesmas parasti sacer visi kopā mēģinājumos, kur tiek liktas kopā visas idejas. Apmēram pusgadu grupa darbojas paši savā iekārtotā mēģinājumu telpā. Šobrīd “Flying Bra” sastāvs ir nostabilizējies, kur vokāls ir Kaspars Šīmanis, ģitāra – Krists Dēvics, bass – Dainis Pusaudzis, bungas – Emīls Akerfelds. Līdz šim sarakstītas desmit dziesmas, no kurām trīs arī ierakstītas studijā un divām npfilmēti videoklipi.  

Līdz šim “Flying Bra” kāpuši uz skatuves tādos festivālos kā “Virgafest”, “Summer Sound”, “Rockin` Liepāja” u.c., kā arī spēlēts vairākos naktsklubos. Ziemas periodā tiek plānoti vairāki koncerti Liepājā, Rīgā, kā arī citās pilsētās. Šobrīd notiek nākamās vasaras koncertprogrammas plānošana un nākamais gads grupai solās būt piepildīts ar koncertiem, piedzīvojumiem un dažādiem festivāliem pat arī ārpus Latvijas.  

  
Mūzikas autors – Krists Dēvics
Teksta autors – Jānis Beķeris  
Vokāls – Kaspars Šīmanis
Ģitāra – Krists Dēvics
Bass – Dainis Pusaudzis
Bungas – Emīls Akerfelds

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)