Otrdiena, 25. februāris Alma, Annemarija

Izvingroties zem klajas debess

Izvingroties zem klajas debess
Foto: LETA
09.06.2018 07:06

liepājniekiem.lv

Iestājoties siltajam laikam mums tiek sniegta iespēja sportiskās nodarbības nepavadīt iekštelpās, bet gan pacelt latiņu citā līmenī un doties izvingroties zem klajas debess. Iespējas ir visai plašas un ikviens var atrast sev piemērotāko aktivitāti – skrējienu gar jūras krastu, nūjošanu, pietupienu veikšanu vai smagāku iepirkumu maisiņu nešanu. Taču, ja savos treniņos vēlaties izmantot arī vingrošanas aprīkojumu, āra trenažieri būs īstā izvēle. Liepājā atrodamas vairākas brīvdabas “trenažieru zāles”, kurās vidu diennakti, neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības var veikt dažādus vingrinājumus – sākot ar gurnu muskulatūras un vēdera preses stiprināšanu līdz pat muguras un stājas koriģēšanai. 

Iespējams, daudzi no mums ir gājuši garām šiem trenažieriem un prātojuši kāds ir to pareizais pielietojums. Lai gan lielākoties tas ir saprotams, tomēr ne katram var būt skaidrs, kurām muskuļu grupām tie paredzēti. Tādēļ talkā nāk ielu vingrotāju treneris Gvido Šalms, kurš parādīs kā pareizi tos izmantot. 

Treneris norāda, ka visi šie trenažieri ir veidoti tā, lai izslēgtu nepareizu vingrinājumu izpildi un savainošanās riskus. “Šie trenažieri ir piemēroti gan maziem bērniem, gan senioriem. Ikviens var pielāgot vingrojumu izpildes skaitu savām spējām un vēlmēm.” Treneris atgādina, ka gan profesionāliem sportistiem, gan iesācējiem viena no svarīgākajām treniņa daļām ir iesildīšanās, lai negūtu traumas un vingrojumi nezaudētu efektivitāti.

Āra trenažieru atrašanās vietas Liepājā:

Jūrmalas parks 1;
Raiņa parks;
Ventspils iela 15/27;
Liedaga iela 7 (pie atpūtas laukuma Vaiņodes ielas galā);
Lāčplēša dārzs, Karosta

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli