Ceturtdiena, 2. aprīlis Imgarde, Irmgarde

“Koru karos” izdzied Liepāju

“Koru karos” izdzied Liepāju
Foto: Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas Skolēnu līdzpārvalde
25.02.2019 09:34

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolā norisinājās jau skolā par tradīciju kļuvušais ”Koru karu” pasākums, portālu informēja Skolēnu līdzpārvaldes prezidente Elīza Smilga. 

”Koru karos” sacentās 7.-12.klašu skolēni. Šī gada konkursā skolēni dziedāja  kādu no liepājnieku radītajām un izdziedātajām dziesmām. Klausītājus un žūrijas pārstāvjus pārsteidza ne tikai dziesmu krāšņais izpildījums, bet arī jauniešu prasme spēlēt dažādus mūzikas instrumentus.

”Koru karu” dalībnieki atzina, ka pasākumā netrūka ne pārsteigumu, ne pozitīvu emociju un viņi ir pateicīgi Liepājas mūziķiem par radītajām brīnišķīgajām dziesmām. Savukārt žūrijas pārstāvji uzsvēra, ka priekšnesumi bija ļoti daudzveidīgi un interesenti, kā arī viņus patiesi uzrunāja pasākuma organizatoru – Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas Skolēnu līdzpārvaldes paustā pasākuma ideja – ”Izdziedam Liepāju”. 

Par konkursa laureātiem kļuva 8.a un 11. klašu skolēni, 2.vietu nopelnīja 8.b un 10.b klase, un 3.vietu izcīnīja 7.a un 12. klašu skolēni. Konkursa noslēgumā apmeklētājiem un dalībiekiem bija iespēja baudīt grupas ”Pieci” jauno mūziķu priekšnesumu. 

Video: Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas Skolēnu līdzpārvalde, dziesma: Jānis Strazds, Maija Kalniņa, izpilda liepājnieku zvaigžņu koris. 

Foto galerija


Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli