Svētdiena, 19. janvāris Alnis, Andulis

“Kursas Putnos” gaidāms koncerts un improvizācijas teātra izrāde

“Kursas Putnos” gaidāms koncerts un improvizācijas teātra izrāde
Foto: Publicitātes
29.11.2017 15:51

liepajniekiem.lv

Kultūrvietā “Kursas Putni” šajā nedēļas nogalē norisināsies divi pasākumi. Piektdien, 1.decembrī, pulksten 22 būs dziedātāja Matīsa Pavītola koncerts, bet sestdien, 2.decembrī, pulksten 21 paredzēta improvizācijas izrāde “Kāsis”, portālam ziņoja kultūrvietas “Kursas Putni” pārstāvis Artūrs Butāns.

Dziedātājs un bunģieris Matīss Pavītols daudziem zināms ar dalību šovā “X faktors”. Vairums liepājnieku Matīsu varētu atcerēties arī kā bijušo grupas “Tumsa” dalībnieku.

Improvizācijas teātris Brīvais stils ir vienīgais improvizācijas teātris Liepājā. Teātrfis darbojas jau ceturto sezonu Liepājas bērnu un jauniešu centra “Jauniešu Māja” un to vada Atis Kozlovskis.  Līdz šim redzēti uzstājoties “Jauniešu Mājā”, regulāri uzstājušies “Fontaine Palace”, viesojušies arī Jelgavas Studentu teātrī un ir atvērti jauniem piedzīvojumiem viesizrādēm citās Latvijas pilsētās.
“Improvizēšana ir prasme sadarboties ar skatītājiem, viņiem ir dota iespēja izaicināt aktierus, jo viņu ieteikumi ir šova pamatsastāvdaļa.” – saka rīkotāji.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)