Pirmdiena, 30. marts Nanija, Ilgmārs, Igmārs

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā notiks pasākums ”Vai esi gatavs dzīvei?”

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā notiks pasākums ”Vai esi gatavs dzīvei?”
Foto: Egons Zīverts
09.05.2017 13:17

liepajniekiem.lv

Trešdien, 17. maijā, plkst. 12:00, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) zālē notiks Eiropas Savienības struktūrfondu programmas Erasmus+ īstenotā projekta ”Profesionālā pilnveide konkurētspējas paaugstināšanai Eiropā” noslēguma pasākums ”Vai esi gatavs dzīvei?”, portālu informēja PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā.

Noslēguma pasākumā no plkst. 12:00 visiem interesentiem Nodarbinātības valsts aģentūras karjeras konsultante un Liepājas Universitātes lektore Aira Klampe pastāstīs par darba meklēšanas iespējām jauniešiem, savukārt LMMDV karjeras konsultants Nils Kuncītis pastāstīs par turpmākās izglītības iespējām radošajās industrijās. Pasākuma otrajā daļā notiks projekta ”Profesionālā pilnveide konkurētspējas paaugstināšanai Eiropā” kopsavilkums, prakšu un pieredzes braucienu uz Beļģiju un Somiju prezentācijas, kā arī visiem mobilitāšu dalībniekiem tiks pasniegts Europass Mobility sertifikāts.

Projekta ietvaros laika posmā no 2015. gada septembra līdz 2017. gada maijam tika organizēti prakšu un pieredzes apmaiņas braucieni uz OMNIA profesionālo skolu Espo un VARIA profesionālo skolu Vantā (Somijā), Antverpenes juvelierskolu Beļģijā, Glāzgovas Kelvina koledžu Lielbritānijā (Skotijā), Kataneo skolu Modēnā (Itālijā) un Mākslas skolu Porto (Portugālē). Praksēs ārvalstīs atbilstošās specialitātēs kopā piedalījās divdesmit četri LMMDV audzēkņi no Apģērbu dizaina, Multimediju, Reklāmas dizaina, Metāla izstrādājumu dizaina, Koka izstrādājumu dizaina, Tekstildizaina, Ādas izstrādājumu dizaina programmām. Kā arī pieredzi profesionālās izglītības, dizaina un mākslas jomās ārvalstīs kopā papildināja divpadsmit LMMDV pedagogi, prakšu vadītāji un karjeras konsultants.

Mobilitāšu laikā tika organizētas tikšanās partnerskolās, dalībnieki piedalījās mācību stundās, apaļā galda diskusijās ar skolas administrācijas pārstāvjiem un pedagogiem, apguva jaunas tehnoloģijas, mācību metodes, tikās ar skolu audzēkņiem, apmeklēja radošos kvartālus, ieguva praktiskas iemaņas savā specialitātē. Katra no mobilitātēm veicināja audzēkņu un pedagogu motivāciju, profesionālo izaugsmi, jaunu tehnoloģiju apguvi, svešvalodu pilnveidi, paplašināja redzesloku, sekmēja dalībnieku pašapziņu un radīja iespējas attīstīt spējas un iemaņas, tika radīti labvēlīgi apstākļi jaunu un radošu ideju attīstībai un realizācijai. Lai nodrošinātu skolas audzēkņiem starptautiskās prakses iespējas, LMMDV arī turpmāk iesaistīsies programmas Erasmus+ projektu konkursos. Pasākuma noslēgumā jauniešiem īsumā būs iespēja uzzināt arī par citām programmas Erasmus+ piedāvātajām iespējām līdz 2020. gadam, kā arī kur meklēt nepieciešamo informāciju.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli