Sestdiena, 4. aprīlis Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds

Liepājnieki piedalās Lego robotikas konkursā

Liepājnieki piedalās Lego robotikas konkursā
Foto: Ģirts Gertsons
28.02.2017 11:14

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

25.februārī Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības ”Laumiņa” Lego robotikas pulciņa skolēni  piedalījās robotikas sacensībās Siguldā, portālu informēja LBJC pārstāve Dace Tetere.

Sacensības norisinājās vairākās disciplīnās: Lego Sumo, Lego Folkrace, Lego līnijsekošana, MINI Sumo un Folkrace trīs vecuma grupās 1. – 6.klašu skolēni, 7. – 12. klašu skolēni, kā arī studenti un amatieri.

Kopējais reģistrēto robotu skaits pārsniedza 200, kas ir līdz šim lielākais reģistrēto robotu skaits Latvijas skolēnu Lego robotikas konkursā. Liepājas Bērnu un jaunatnes centra Lego robotikas pulciņa skolotāja Kitija Kuduma atzīst, ka sacensībām visi dalībnieki bija labi sagatavojušies.

Liepājas Bērnu un jaunatnes centra Lego robotikas pulciņa dalībnieki skolotājas Kitijas Kudumas vadībā startēja Lego Sumo disciplīnā: Andris Segliņš ar robotu ”Spīdīgais”, Kristers Zamarītis un Madars Stogņijenko ar robotu ”Malacis – Kabacis”, Markuss Bumbu ar robotu ”Zirneklis” un Elza Davidova ar robotu ”Elza”.

Visaugstāko vietu kopējā reitingā guva un finālam tika izvirzīta Elza Davidova, iegūstot 9.vietu 1. – 6.klašu vecuma grupā.

Skolotāja atzīst: ”Iegūt godalgotu vietu vienmēr ir patīkami, taču tas nav pašmērķis. Mēs braucām, lai redzētu, kādus tehnoloģiskos risinājumus būs izvēlējušies citi, lai rosinātu savu iztēli.”

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli