Sestdiena, 4. aprīlis Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds

Mārtiņa Freimaņa fonds uzsāk akciju Latvijas bērnu namos

Mārtiņa Freimaņa fonds uzsāk akciju Latvijas bērnu namos
23.05.2012 13:32

Mārtiņa Freimaņa fonds ir uzsācis akciju, kuras ietvaros sabiedrībā zināmi mūziķi apciemos bērnus bērnu namos, aicinot tos piedalīties radošās nodarbībās un kopīgi muzicēt, tādējādi sniedzot bērniem prieku un iedvesmu.

“Šādus apciemojumus Latvijas bērnunamos dzīves laikā veica Mārtiņš Freimanis, uzskatot, ka vairāk par visu bērniem nepieciešama draudzīga uzmanība un sajūta, ka viņi nav vieni. Mārtiņš tādējādi ar savas dzīves piemēru vēlējās bērniem dāvāt pārliecību, ka bērnunams nav šķērslis lielu mērķu sasniegšanai,” stāsta Agrita Bikaviņa no Mārtiņa Freimaņa fonda.

Akcijas laikā bērnu namus apciemo mūziķi Kārlis Būmeisters, Valters Frīdenbergs, Nikolajs Puzikovs, Arvīds Berķis (Blitze), grupa PER un citi. Pirmie bērnu nami, kas apmeklēti ir bērnu nams ”Zīļuks” Ogrē  un bērnu patversme Jelgavā,  bērnu nams ”Imanta”. apmeklējumi plānoti arī Irlavā, Madonā, Ludzā, Gaujenē un citur.

“Latvijas bērnu namos mītošajiem bērniem ir viss, ko šajā situācijā viņiem var piedāvāt valsts – pajumte, izglītība un ikdienas iztika, taču pietrūkst draudzīga pleca sajūta, uzmanība un mīlestība. Ar šo akciju Mārtiņa Freimaņa fonds vēlas bērnos mazināt sajūtu, ka viņi nav bijuši vajadzīgi. Diemžēl nereti bērnunamu bērni tiek uzskatīti arī par sabiedrības atstumtajiem, minoritāti. Šī sajūta pārņem arī pašus bāreņus, liekot tiem justies citādiem, ar jau iepriekš noteiktu dzīves ceļu. MFF cer, ka šī akcija palīdzēs bērniem saredzēt dzīvi Mārtiņa acīm – vecāku trūkums un bērnu nams nav zīmogs, turpina A. Bikaviņa.

Akcijā iesaistījusies arī Iļģuciema maiznīca, sarūpējot bērniem gardus ciemakukuļus un Rīgas Piena kombināts, iepriecinot mazos ar saldējumu. Mārtiņa Freimaņa fonds aicina arī citus Latvijas uzņēmumus iesaistīties projektā, palīdzot padarīt šos apciemojumus bērniem neaizmirstamus.

Par iespējām piedalīties akcijā var uzzināt sazinoties ar fondu pa e-pastu [email protected]

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli