Ceturtdiena, 20. februāris Smuidra, Vitauts, Smuidris

Mazie dziedātāji var pieteikties jaunam bērnu vokālajam ansamblim

Mazie dziedātāji var pieteikties jaunam bērnu vokālajam ansamblim
Foto: LETA
07.01.2019 10:00

liepajniekiem.lv

No 8. janvāra radošajā telpā ”Austras istaba”, kas atrodas mākslas galerijas ”Romas dārzs” pagrabstāvā (Liepājā, Zivju ielā 3), darbību uzsāk jauns bērnu vokālais ansamblis ”Dimantiņi” skolotājas Simonas Račas vadībā, informē Austras biedrības projektu vadītāja Inese Muižniece.

Simona stāsta: ”Nodarbību laikā ar bērniem kopā dziedāsim un rotaļāsimies. Pamazām apgūsim dažādas jaunas dziesmiņas, lai ar laiku varētu tās parādīt arī plašākai publikai. Mūsu repertuārā būs gan Austrasbērnu (Arņa Miltiņa, Silvijas Silavas u.c.) dziesmas pašiem mazākajiem, gan citu autoru bērnu dziesmiņas.”

Simona ar bērniem strādā jau vairāk kā 10 gadus un atzīst, ka darbs ar bērniem viņai sagādā patiesu prieku un gandarījumu. Pati savu muzikālo pieredzi guvusi jau no bērnības dziedot vokālajā ansamblī ”Gaismiņa” pie skolotājas Dzintras Orbas un mācoties Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolā, kur pabeigusi kora diriģēšanas nodaļu un apguvusi kora dziedāšanas prasmes pie skolotājiem Andra Kontauta un Andra Lekstuta, kā arī Liepājas Universitātē, mācoties par mūzikas skolotāju.

Šobrīd Simona strādā par mūzikas skolotāju divās pirmsskolas izglītības iestādēs, dzied mūzikas vidusskolas korī, kā arī ir viena no Austrasbērniem, kuri aktīvi koncertē un piedalās dažādos projektos, tādā veidā turpinot Austras Pumpures iesākto dziesminieku kustību Latvijā. Sirdsdarbs ir piedalīšanās radošās telpas ”Austras istaba” veidošanā, dažādu pasākumu organizēšanā.

Ansamblī aicināti pieteikties dziedātāji vecumā no trīs līdz sešiem gadiem. Nodarbības notiks katru otrdienu un ceturtdienu no pulksten 17.15 līdz 18. Pieteikšanās un sīkāka informācija rodama, zvanot vadītājai Simonai Račai uz mob.tālr. 26316675 vai rakstot – [email protected]

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli