Svētdiena, 16. februāris Jūlija, Džuljeta

No mežģīnēm radītos tērpus demonstrēs pludmalē

No mežģīnēm radītos tērpus demonstrēs pludmalē
Foto: publicitātes
08.06.2016 10:57

liepajniekiem.lv

PIKC ”Liepājas Valsts tehnikums” 9. un 10.jūnijā rīko Baltijas valstu tekstila nozares profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu un pedagogu praktiskās darbības semināru ”Vējš mežģīnēs”, kas noslēgsies 10. jūnija vakarā Liepājas pludmalē, kokteiļbārā ”Red Sun Buffet”, ar tērpu demonstrējumiem, informē PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” ārējo sakaru organizatore Ieva Skābarde.

Kā pastāsta I.Skābarde, divu dienu praktiskajā seminārā piedalīsies VSIA ”Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums”, Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola, PIKC ”Ogres Valsts tehnikums”, PIKC ”Liepājas Valsts tehnikums”, PIKC ”Daugavpils tehnikums”, Jelgavas Amatu vidusskola, kā arī dalībnieki no Lietuvas un Igaunijas – ”Klaipēdas Tehnoloģiju mācību centrs”, ”Narvas profesionālās izglītības centrs” un ”Viļņas Automehāniķu un biznesa skola”.

I.Skābarde norāda, ka dalībnieku komandās būs skolotāja un divas audzēknes, kuras divu dienu laikā radīs radošu, kreatīvu tērpu no semināra atbalstītāju dotajiem materiāliem. Kā galvenais tērpa materiāls būs mežģīne. ”Liepāja ir mežģīņu galvaspilsēta un mēs vēlamies šo statusu nostiprināt un izcelt šī materiāla iespējas mūsu gardarobē,” norāda pasākuma organizatore Ligita Reimane.

Pasākuma laikā paredzēta arī radoša tikšanās ar modes dizaineriem un tekstila nozares speciālistiem, Liepājas muzeja un koncertzāles ”Lielasi dzintars” apmeklējums, kā arī stilistes Unas Bernatovičas lekcija ”Aktuālās tendences vizuālā koptēla veidošanā” ceturtdien, 9. jūnijā, pulksten 17.30 PIKC ”Liepājas Valsts tehnikums” zālē Ventspils ielā 51, uz kuru aicināts ikviens interesents.

Savukārt piektdien, 10. jūnijā, pulksten 18 notiks pasākuma noslēgums kokteiļbārā ”Red Sun Buffet” Liepājas pludmalē, kur notiks divu dienu laikā radīto tērpu demonstrējumi. 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli