Nodarbības dažādām interesēm un gaumēm
liepajniekiem.lv
Sākoties jaunajam mācību gadam, vecākiem un
skolēniem aktuāls kļūst jautājums, kā lietderīgi pavadīt brīvo laiku arī ārpus skolas. Gan skolās, gan dažādās citās iestādēs un biedrībās septembrī atsākas
aktīva rosīšanās dažādos pulciņos un nodarbībās. Interešu izglītības piedāvājums bērniem un jauniešiem ir gana plašs, tādēļ centāmies apkopot
piedāvātās iespējas vienkopus.
MŪZIKA
LBJC “SPĀRNI” , Liepājas Olimpiskā centra 3.stāvā, Brīvības iela 39
Muzikālās mākslas studija ”Odziņas” –
skolotāja Gunita Riežniece
Koris “Reverberācija” –
skolotājs Andris Mockus
Folkloras kapella
“Zīle” – skolotāja Inta Jaunciema
Flautas spēle “Muzicēsim kopā” –
skolotāja Monta Norkuse
LBJC “VADUGUNS”, Kungu iela 7
Kora studija “Solo” – skolotājas Ilze
Valce un Evija Goluba
Folkloras kopa ”Ķocis” –
skolotāja Solveiga Pētersone
Ģitārspēles apmācība –
skolotāja Austra Pumpure
Vokāli instrumentālais ansamblis –
skolotājs Tomass Kleins
Jauniešu pūtēju orķestris
“Liepāja” – skolotājs Valērijs Šestilovskis
Vokālā studija
“Allegria” – skolotāja Irēna Karpa
Vokālais ansamblis ”Liedags” – skolotāja Gunta Vite
LBJC “LAUMIŅA”, Krūmu iela 29
Ansamblis ”Epizode” –
skolotājs Oļegs Maslijs
Latviešu folkloras ansamblis
“Sudrabine” – skolotāja Laine Zeile
Ritma grupa “Ti-Ti-TĀ”
– skolotājs Emīls Akerfelds
Mūzikas klubs ”Forte” –
skolotājs Eduards Viderkers
LBJC
“JAUNIEŠU MĀJA”, Kungu iela 24 – Mūzikas telpa (grupu mēģinājumi darba dienā no plkst 16:00 līdz plkst
20:00)
Tautas mākslas un kultūras
centrs, Rožu laukums 5/6 – Bērnu vokālā studija ”Pērlītes”, vadītāja Sondra Krauze
Vokālā studija “Tev un Man”, vadītāja Igeta Gaiķe (29256670)
Bērnu un jauniešu radošās izaugsmes studija “Gaismiņa” (29702290)
Mūzikas un mākslas Centrs, Jūrmalas iela 4 (26453142)
DEJAS
LBJC “SPĀRNI” , Liepājas Olimpiskā
centra 3.stāvā, Brīvības iela 39
Tautiskās dejas
pirmsskolniekiem – skolotāja Santa Valdmane
Austrumu dejas, joga –
skolotāja Zita Valka
Deju aerobika –
skolotāja Marina Zuntnere
Hip-hop dejas –
skolotāja Sergejs Veļikorodovs
LBJC “VADUGUNS”, Kungu iela 7
Tautiskās dejas (dažādām vecuma
grupām) – skolotāja Lāsma Sudmale
Mūsdienu deju studija “Dzintari” –
skolotāja Monta Sprūde
LBJC “LAUMIŅA”, Krūmu iela 29
Mūsdienu deja studija ”Rotaļa” –
skolotāja Aina Apene
Sporta dejas “BE-FIT” –
skolotāja Agnija Tiltniece
Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela
39
Sporta deju klubs “Lesto”, vadītājs Raivo Letapurs
Deju klubs “Darky”, vadītājs Dairis Vaidila
Deju grupa “Harmonija”, vadītāja Ināra Lisova
Līnijdejas, vadītāja Ilona Palma-Trumare
Tautas
mākslas un kultūras centrs, Rožu laukums 5/6
Bērnu deju
kolektīvs ”Krustiņi” dažāda vecuma grupas vadītāja I. Āboliņa
TDA ”Rucavietis”
un studijas grupa (sākot no 14 gadiem), vadītāja S. Blumbaha
Deju klubs
“Extra”, (Rīgas iela 56) vadītāja Dina Pauzere (29675534)
Sporta deju
klubs “Aura” (Brīvības iela 39) 29451625
Liepājas Baleta
un Deju studija, vadītāja Ingrīda
Lūre (26437309)
Deju studija “Horeo”, Klaipēdas iela 19/21 – iespējams apgūt Zumbu, līnijdejas, austrumu dejas u.c.
MĀKSLA
LBJC “SPĀRNI” , Liepājas Olimpiskā centra 3.stāvā, Brīvības iela
39
Zīmēšana – kolāža –
skolotāja Daiga Stūre
Gleznošanas studija “Brāļi, māsas –
krāsas” – skolotāja Daiga Stûre
Zīmēšanas pulciņš ”Varavīksne” –
skolotāja Inga Auziņa
Radošā darbnīca ”Knifs” –
skolotāja Aija Turnele
Apģērba dizains –
skolotāja Liene Lazdupe
Leļļu darbnīca – skolotāja Liene Lazdupe
“Cita māksla” –
skolotāja Ineta Klāsone
Rotu skoliņa – skolotāja Ineta
Klāsone
Īsfilmu studija – skolotājs Jānis Jankevics
LBJC “VADUGUNS”, Kungu iela 7
Keramika – skolotāja Dace
Virsniece
Grafika – skolotāja Agnese Akerfelde
Vizuālās un lietišķās mākslas studija
”Fantāzija” – skolotāja Marika Niedola
Apģērba dizains – skolotāja
Irma Freimane
Tekstila dizains – skolotāja
Marita Mikne
Vizuālā māksla –
skolotāja Vineta Bērziņa
LBJC “LAUMIŅA”, Krūmu iela
29
Keramikas
apgleznošana un mozaīka – skolotāja Dace
Grīnberga
Keramikas darbnīca ”Trauks”
pirmsskolniekiem – skolotāja Kristīne Vizbule
Zīmēšanas pulciņš ”Varavīksne” –
skolotāja Inga Auziņa
Papīra plastika/ Stikla dizains –
skolotāja Dace Rozenbaha
Tekstila dizains/ Mazais mākslinieks –
skolotāja Indra Bunka
Foto studija
“Abpus” – skolotājs Aivars Rozenbahs
Fotopulciņš – skolotājs Ruslans
Šuļga
Apģērbu
modelēšana – skolotāja Sintija Ažēna
Modeļu skola “Mazās zvaigznes” – skolotājas Dace Tetere, Agnija Tiltniece
Radošā telpa “Tējas istaba”, Fr.
Brīvzemnieka 28, 29222684 – gleznošana bērniem, pasniedzēja Inese Pāvila
LBJC “JAUNIEŠU MĀJA”, Kungu iela
24 – video skola,skolotājs
Jānis Jankevics
Biedrība
”Mākslas Pasāža RADI” – piedāvā bērniem un
jauniešiem apgūt interešu izglītības programmu ”Vizuāli plastiskā māksla” (26379177)
TEĀTRIS
LBJC “SPĀRNI” , Liepājas Olimpiskā centra 3.stāvā, Brīvības iela
39
Teātra studija ”Karlsona bagāža” –
skolotāja Marita Stelmakere-Lūriņa
Leļļu teātris ”Pifs” –
skolotāja Arta Strakša
Tautas mākslas un kultūras centrs, Rožu laukums
5/6
Bērnu teātris, režisore Vita Pētersone
Jauniešu teātra studija, vadītājs Juris Ločmelis
TEHNISKĀ
JAUNRADE
LBJC “SPĀRNI” , Liepājas Olimpiskā centra 3.stāvā, Brīvības iela
39
Elektropulks -skolotājs Ingus
Štāls
LBJC
“LAUMIŅA”, Krūmu iela 29
Kuģu modeļu darbnīca –
skolotājs Pāvels Ivanovs
Kokapstrādes darbnīca –
skolotājs Guntars Graudiņš
Kuģu modeļu darbnīca –
skolotājs Uldis Skamars
Radio-elektrotehnika –
skolotājs Ervīns Seļukovs
Raķešu kosmiskā modelisma, aviomodelisma
laboratorija – skolotājs Arnis Bača
Jaunais konstruktors – skolotājs
Arnis Bača
Citādu lietu darbnīca zēniem –
skolotājs Andris Dzērve
Elektropulks -skolotāja
Katrīna Bitere
CITI
LBJC “SPĀRNI” , Liepājas Olimpiskā centra 3.stāvā, Brīvības iela
39 – Erudītu klubs, skolotāja Marina Vikaine
LBJC “VADUGUNS”, Kungu iela 7 – Bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām
klubiņš ”Pasaulīte”,skolotāja Arta Salmiņa
LBJC “LAUMIŅA”, Krūmu iela
29 – Klubiņš
“Pa-pusei”, skolotāja Dace Tetere; Erudītu klubs – skolotāja Marija Vikaine
LBJC “JAUNIEŠU MĀJA”, Kungu
iela 24 – No idejas līdz projektam, skolotāja Ilze Cēbere; Jaunie žurnālisti, skolotāja Gunta Jākobsone
“Pure Academy”, Tirgoņu iela 25, 26354505 – Izglītojošas un radošas nodarbības meitenēm
pusaudžu vecumā klubiņā ”Esi stilā!”
Liepājas modes un mākslas studija, vadītāja Tatjana Jaremčuka (29860943) – Stila nodarbības, estētika, aktiermākslā u.c. nodarbības.
PULCIŅI VISMAZĀKAJIEM (pirmsskolas vecums)
LBJC “SPĀRNI” , Liepājas Olimpiskā centra 3.stāvā, Brīvības iela
39
Pulciņš pirmsskolas bērniem ”Vinnijs Pūks” –
skolotāja Diana Džeriņa
Tautiskās dejas pirmsskolniekiem –
skolotāja Santa Valdmane
LBJC “LAUMIŅA”, Krūmu iela 29
Keramikas darbnīca ”Trauks” pirmsskolniekiem – skolotāja Kristīne
Vizbule
Pulciņš pirmsskolas bērniem
”Vinnijs Pūks” – skolotāja Diana Džeriņa
“Zaķa mūzikas skoliņa” – vadītāja Dagmāra Čirkše (26542896)
SPORTS
LBJC
“JAUNIEŠU MĀJA”, Kungu iela 24
Teātra sports –
skolotājs Kristaps Gēbelis
Ielu vingrotāji – skolotājs
Reinholds Ditke
LBJC “Laumiņa”, Krūmu
iela 29
Moto pulciņš –
skolotāji Normunds Jansons, Uldis Skujiņš
Makšķerēšanas skola – skolotāja Gunta Riekstiņa
BMX – Brīvais stils riteņbraukšanā –
skolotājs Kalvis Lagzdiņš
Skeitborda pulciņš –
skolotājs Ainars Jermačenko
Liepājas Kompleksā sporta skola (informācijai: 63423342; 63423226)
Boksā uzņem audzēkņus vecumā no 9 līdz 15 gadiem.
Džudo, sambo cīņā uzņem audzēkņus vecumā no 5 līdz 10 gadiem.
Galda tenisā uzņem audzēkņus vecumā no 6 līdz 14 gadiem.
Brīvajā cīņā uzņem meitenes vecumā no 7 līdz 14 gadiem.
Grieķu-romiešu cīņā uzņem audzēkņus vecumā no 6 līdz 14 gadiem.
Peldēšana, trenere Irina Grodzicka (mob. tel.29154166)
Smaiļošanas un kanoe airēšana, treneris Omārs Sermolis (mob.tel. 22357799)
Šahs, trenere Gaļina Sudmale (mob.tel. 29662417)
Sporta vingrošana, trenere Irina Daņilova (mob.tel. 26758807)
Mākslas vingrošana, trenere Tatjana Ņikitina (mob.tel. 20070005)
Liepājas Sporta spēļu skola, 29233214 – uzņem audzēkņus vieglatlētikas, basketbola, volejbola, hokeja un futbola
nodaļās.
Liepājas Tenisa sporta skola, Jūrmalas parks, tel. 63425107, 28306323.
_________________________________
Ja mums ir gadījies kādu aizmirst, ziņojiet un mēs sarakstu papildināsim!