Piektdiena, 24. janvāris Krišs, Eglons, Ksenija, Egle

Norisināsies pilsētas orientēšanās čempionāts

Norisināsies pilsētas orientēšanās čempionāts
Foto: lof.lv
04.10.2018 11:49

liepajniekiem.lv

Nākošās nedēļas nogalē, 13. oktobrī, Latvijas Orientēšanās federācija un orientēšanās klubs ”DR-Krasts” pirmo reizi rīkos Liepājas orientēšanās čempionātu, portālam vēstīja Latvijas Orientēšanās federācijas pārstāvis Matīss Ratnieks.

Sacensībām izvēlēts apvidus Beberliņu ūdenskrātuves apkārtnē, kur līdz šim nav norisinājušās lielas orientēšanās sacensības. Apvidum raksturīgs kāpu reljefs ar dažādām kara laika būvju paliekām. Kopumā apvidus ir ļoti ātri skrienams un patīkams priekš orientēšanās sacensību norises.

Liepājas orientēšanās čempionātā tiek aicināts piedalīties ikviens aktīvās atpūtas piekritējs, kuram tuva brīva laika pavadīšana pie dabas. Katrs dalībnieks var startēt kādā no 17 vecuma grupām, kā arī atklātajās distancēs. Pašiem mazākajiem ir ieplānota speciāla distance ar marķējumu.

Sacensību centrā uz vietas tiks nodrošināta bezmaksas instruktora apmācība, kā arī viss vajadzīgais priekš distances veikšanas. Līdzi jāņem tikai ērts apģērbs.

Labākie distanču veicēji tiks apbalvoti ar medaļām un veicināšanas balvām. Jaunākajiem grupu dalībniekiem organizatori būs sarūpējuši īpašas pārsteiguma balvas.

Plašāka informācija par sacensībām pieejama mājaslapā: dr-krasts.grobina.lv.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)