Sestdiena, 28. marts Ginta, Gunda, Gunta

Noskaidroti pirmie finālisti Mārtiņa Freimaņa jauno mūziķu konkursā “Pirmais”

Noskaidroti pirmie finālisti Mārtiņa Freimaņa jauno mūziķu konkursā “Pirmais”
16.05.2012 13:45

Jau mēnesi Latvijas 1. Rokkafejnīcā risinās Mārtiņa Freimaņa fonda organizētā dziesmu konkursa “Pirmais” atlases kārtas, kurā katrā trīs grupas cīnās par iespēju nokļūt finālā un cīnīties par konkursa galveno balvu.

Līdz šim notikušas piecas konkursa atlases kārtas un finālam izvirzītas 7 grupas – “The Citizens”, “The Capybaras”, “The Blowtorch”, “Hailstone”, “Tonick”, “Pirmais Kurss” un “Arkādija”. Visi finālisti žūriju pārliecinājuši gan ar kvalitatīvu skanējumu, gan oriģinalitāti, un fināls solās būt spraigs un interesants.

Konkursa atlases kārtas risināsies vēl visu maija mēnesi, iesniedzoties arī jūnijā, un klausītājiem vēl būs iespēja noklausīties un novērtēt tādas jaunās grupas un solomāksliniekus Anita Intaite, “Klibs Taurenis”, “Blink of an Eye”, “Diena bez pārtraukuma”, “Ar basām kājām”, “Daydream”, “REVO”, “CanZone”, “RABAR  the project”, “8 Collas”, Kristaps Bedrītis, “Can’Mel”.

Visas dzīvās uzstāšanās katru trešdienu vērtē profesionāla žūrija, kuras pamatsastāvā ir pārstāvji no Mārtiņa Freimaņa fonda, grupas “Tumsa” un Latvijas 1.rokkafenīcas. Arī atbalstītājiem ir iespēja izteikt viedokli par grupu skanējumu, veicot balsojumu ar īpašiem kuponiem, kurus var saņemt, iegādājoties dzērienus vai uzkodas bārā. Katra vakara skatītāju simpātija saņem balvas no Mārtiņa Freimaņa fonda. Ieeja atlases koncertos ir bez maksas.

Visiem konkursa dalībniekiem Mārtiņa Freimaņa fonds un Latvijas 1. Rokkafejnīca – Reiterna nams Mārstaļu ielā 2 nodrošina  gan skatuvi, gan profesionālu gaismas un skaņas tehniku. Konkursa mērķis ir dot iespēju jaunajiem dziesmu autoriem un izpildītājiem, kā teica Mārtiņš Freimanis ”pirmo grūdienu” – iespēju pieteikt sevi un savas dziesmas plašākai publikai. Konkursa ietvaros liela uzmanība tiek pievērsta dziesmām, un par uzvarētājiem kļūs tie mākslinieki , kuru radītajai dziesmai būs vislielākās izredzes nokļūt radiostacijās.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli